Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oddaja švedska teorija ljubezni – vaše mnenje

Oddaja švedska teorija ljubezni – vaše mnenje

pa kolikokrat boš še v lastno sklepo pljunil, ločenec? Ti nisi samski, ali kaj?[/quote]

Pa še kako je samski. Pa se jezi, ker nobena 30 letnica ni navdušena nad ostarelim atek z otroci. Zato ga pa tako motijo samske ženske.
On je sveto prepričan, da bi morale biti me čisto srečne, če bi ga dobile.
Sreča za nas samske, da one preživi.
Ker velik del moje plače gre za take kot je on.[/quote]A bejž no. Denar je še ena taka mantra, ki si jo je bolan človeški um izmislil. Močno dvomim, da dejansko narediš kaj koristnega, to če ti dobiš plačo, še nič ne pove, ker če pogledaš realno, vsaka čistilka naredi več koristnega, prav tako vsaka teta, ki zasadi njivo krompirja od nekega menadžerja ali neke pisraničke delavke, ki dela navidezen posel, ki si ga je izmislil sistzem, da lahko nesposobni sploh preživijo. 🙂 Ja , tako je in samske ste za povrh značilne kot precej težavne v službah, koristi pa bore malo od vas.

pa kolikokrat boš še v lastno sklepo pljunil, ločenec? Ti nisi samski, ali kaj?[/quote]

O ja, to je pa velika razlika. Eno je samski moški, drugo je pa samski z otroci. S tem drugim jaz ne bi šla v razmerje.

pa kolikokrat boš še v lastno sklepo pljunil, ločenec? Ti nisi samski, ali kaj?[/quote]

O ja, to je pa velika razlika. Eno je samski moški, drugo je pa samski z otroci. S tem drugim jaz ne bi šla v razmerje.[/quote]Najbrž zato, ker v naprej veš, da noben pameten oče otrok ne bi šel s tabo v zvezo, pravzaprav z nobeno, pa se prej fino narediš.-:-)..pol ti pa ostanejo le še tipi kot je general, tudi če malo zaostal v razvoju. 🙂

Ah, dost sem vas dons, pridem še kateri drugi dan. 🙂 Tara je že pogruntala, da so še forum po meni pofarbali, kdo ve ali je res ali gre za naključje. 🙂

O ja, to je pa velika razlika. Eno je samski moški, drugo je pa samski z otroci. S tem drugim jaz ne bi šla v razmerje.[/quote]Najbrž zato, ker v naprej veš, da noben pameten oče otrok ne bi šel s tabo v zvezo, pravzaprav z nobeno, pa se prej fino narediš.-:-)..pol ti pa ostanejo le še tipi kot je general, tudi če malo zaostal v razvoju. :-)[/quote]

Sprijazni se s samskostjo, nimaš druge. Pljuvanje po meni ti, kot vidiš, ne dviguje rejtinga. Slabo taktiko imaš. Nobena normalna ne čuti ravno ful želje, da bi skrbela za tuje froce..

Odajo sem gledala in sem videla odajo in se strinjam z odajo


res je, človek ne potrebuje sočloveka, težava je samo v tem, da vsi ti, ki trdijo da ne potrebujejo sočloveka , so produkt lastnega paradoksa; da lahko sedaj trdijo kar pač trdijo so nekoč potrebovali sočloveka , pri samem spočetju; zanimivo je tudi dejstvo, da nekateri posamezniki tu gor, ki tako vpijejo ,da ne potrebujejo sočloveka in s tem bližino človeške družbe tako aktivno sodelujejo v družbeni interakciji na forumu, le zakaj če ne potrebujejo človeške družbe? sem prepričan , da imajo vsi odprt Facebook profil in na njemu kopico internetnih frendov; še boljši bi bil eksperimet, ko bi se dotični znašli v smrtni nevarnosti in bi bilo njihovo preživetje odvisno od pomoči sočloveka, bi stoično umrli ali klicali na pomoč ? odgovor tako poznam ampak vseeno sem moral vprašati

Še bolj zanimivo je, kako vi, ki trdite, kako potrebujete partnerstvo, da ga celo imate, ravno tako tu visite in predavate samskim, zasldujete samske uporabnike in še kaj.


ti trpiš za preganjavico? imaš kar pravi vzdevek, njega tudi muči preganjavica, nihče ga ne razume, vsi ,ki ne trobijo v njegov rog so proti njemu, in ko si ravno na liniji; glede na to, da ne potrbuješ sočloveka; stanovanje se pa nisi branil in ga prepustil državi? kako se že reče takšnim? hi hip hipokrit?

Kaj je Julij cezar, uporabi malo svojo ceneno psihologijo pri sebi, izdajaš se za vezanega, zakaj si tukaj prisoten in to že leta? česa ti manjka v življenju?


nič mi ne manjka, vsega imam preveč

Ja seveda, pa v vesolju si bil pred Gagarinom phahahahaa….


jaz sem ga poslal v vesolje phahahaha…bolje:)

In mi je zatrdil, da ni tako hudo.

New Report

Close