Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oddaja zadnja beseda

oddaja zadnja beseda

Imaš prav, energija Polone in Milene ne gresta skupaj. Pa ni namerno.Vsaka zase sta dobri. Katarina je res taka mirna, spoštljiva.
Valentina pa ni za vodenje, ji ne gre.

Imaš prav, energija Polone in Milene ne gresta skupaj. Pa ni namerno.Vsaka zase sta dobri. Katarina je res taka mirna, spoštljiva.
Valentina pa ni za vodenje, ji ne gre.
[/quote]
Itak, sploh ni dvoma, da nore babe začutite “energije” drugih norih bab.😅

Oddaja je kar lepo gledljiva, ženske so vsaka po svoje simpatične, prijetne.
Res je,da voditeljica …bi lahko bila boljša .

Imaš prav, energija Polone in Milene ne gresta skupaj. Pa ni namerno.Vsaka zase sta dobri. Katarina je res taka mirna, spoštljiva.
Valentina pa ni za vodenje, ji ne gre.
[/quote]

Oddaja je kar lepo gledljiva, ženske so vsaka po svoje simpatične, prijetne.
Res je,da voditeljica …bi lahko bila boljša .

Za včasih je dobro za pogledat. Meni se zdijo vse tri simpatične, vsaka na svoj način govori. Pri gostih imajo v glavnem kar srečno roko.Edino zadnjič je bila ena nekam čudna (imena se ne spomnim). Odvisno je tudi od teme. Enkrat bolj zanimiva, drugič manj.

Kja ti ni jasno? Ciljna populacija, ki to gleda je staro brezvezno kokodakajoče in popolnoma nekoristno, ter nesposobno babovje. In če taka oddaja obstaja, je dokaz, da je masa tega starega popolnoma prtegnjenega babovja velika.
[/quote]

Gledam čisto vsako oddajo.Stara sem 58 let, teče mi 40.leto delovne dobe.
Imam višjo izobrazbo.Moža.Tri odrasle otroke.
Zdaj pa prosim nehaj s poniževalnimi besedami žalit mojo generacijo.Posebno pa ne kar povprek.

Gledam čisto vsako oddajo.Stara sem 58 let, teče mi 40.leto delovne dobe.
Imam višjo izobrazbo.Moža.Tri odrasle otroke.
Zdaj pa prosim nehaj s poniževalnimi besedami žalit mojo generacijo.Posebno pa ne kar povprek.
[/quote]

Si praktično edina, ki odgovarjaš na njegove poste.


Tako imenovane “stare babe” so veliko dosegle v življenju, za razliko od tebe!
[/quote]

Lahko prosim izvem kaj?

Si praktično edina, ki odgovarjaš na njegove poste.
[/quote]

Ne bo držalo.

Ne bo držalo.
[/quote]

Čigavi posti so mišljeni?

Vsec mi je Valentina Smej Novak. Taka preprosta in prijazna. Sicer zanimiva oddaja, do sedaj sem jo na zalost ujela le enkrat.

Tukaj sem precej prebrala o tej oddaji. Občutek imam , da Smejevo kar precej kritizirajo.
Jaz sem gledala prvo oddajo. Tu je bila Smejeva prav reva. Nikakor se ni vklopila. Potem še eno prejšnji teden. V glavnem obakrat so vse tri govornice name naredile prijeten vtis. Smejeva drugič že boljša.
Moram še kdaj pogledat. Odvisno je najbrž tudi o čem se pogovarjajo.

Zdaj so se že “ulafale” in se ne držijo več nazaj. Se lepo vidi, da Vetrihova in Kresalova dominirata nad Smejevo, Miklavčičevo pa itak nobena ne jemlje resno,.

Se strinjam, predvsem gre za intelekt tega starega babovja in vas , ki gledate, ta bo to postal to šele takrat, ko bo osel valil jajca.😅

Se strinjam, predvsem gre za intelekt tega starega babovja in vas , ki gledate, ta bo to postal to šele takrat, ko bo osel valil jajca.😅
[/quote]

Joj, no, kakšen šovinst in seksist si.Pa saj ni čudno, da ženske množično bežijo od tebe.
Moški ste pa vsi super po tvoje?

Joj, no, kakšen šovinst in seksist si.Pa saj ni čudno, da ženske množično bežijo od tebe.
Moški ste pa vsi super po tvoje?
[/quote]Nihče ni rekel da vsi, ampak tu govorimo konkretnem starem babovju, že po videzu našemljenemu kot neokusne maškare, kozlarijah, ki jih kokodakajo in niso ne za na voz, ne za na sanke in tistim, ki to gledate. Če ciljne publike za tako kokošjo ekstra neumnost na meji ogabnega, ne bi bilo dovolj, tudi oddaje ne bi bilo. Razumelo vsaj na pol?

Nihče ni rekel da vsi, ampak tu govorimo konkretnem starem babovju, že po videzu našemljenemu kot neokusne maškare, kozlarijah, ki jih kokodakajo in niso ne za na voz, ne za na sanke in tistim, ki to gledate. Če ciljne publike za tako kokošjo ekstra neumnost na meji ogabnega, ne bi bilo dovolj, tudi oddaje ne bi bilo. Razumelo vsaj na pol?
[/quote]

A tako.
Ti seveda gledaš Žižka in to v angleščini?

Nihče ni rekel da vsi, ampak tu govorimo konkretnem starem babovju, že po videzu našemljenemu kot neokusne maškare, kozlarijah, ki jih kokodakajo in niso ne za na voz, ne za na sanke in tistim, ki to gledate. Če ciljne publike za tako kokošjo ekstra neumnost na meji ogabnega, ne bi bilo dovolj, tudi oddaje ne bi bilo. Razumelo vsaj na pol?
[/quote]

Ti si vendar nad tem. Kako to veš, saj takih stvari TI vendar ne gledaš. Daj nehaj, pojdi smetit kam drugam.

Ti si vendar nad tem. Kako to veš, saj takih stvari TI vendar ne gledaš. Daj nehaj, pojdi smetit kam drugam.
[/quote]

Viharni je hujši kot vse stare babe skupaj. Vse pregleda, vse prešnofa, vse ve. Po moje doma sedi za zaveso vsak dan in gleda naskrivaj sosede, kaj delajo.Samo da potem pljuva.
Ker on je nad vsem tem.Pameten, sposoben…naj naj, naj…
Njegova bivša je mogla fajn najebat z njim. Jo je žrl in drkal v živo.Ni čudno, da si je najdla drugega.

Viharni je hujši kot vse stare babe skupaj. Vse pregleda, vse prešnofa, vse ve. Po moje doma sedi za zaveso vsak dan in gleda naskrivaj sosede, kaj delajo.Samo da potem pljuva.
Ker on je nad vsem tem.Pameten, sposoben…naj naj, naj…
Njegova bivša je mogla fajn najebat z njim. Jo je žrl in drkal v živo.Ni čudno, da si je najdla drugega.
[/quote]
Živ hudič je ta viharni, jaz ti povem da je. Tud ve ga boste še sanjale.😅

MiklavčičeVE pa ne jemlje resno. Meni se zdi Katarina zelo prijetna in sploh ne daje občutka, da Miklavčičeve ne bi jemala resno. Polona včasih malo pokaže.
Smejeva ni ravno dobra voditeljica, a Katarina tega ne pokaže.

MiklavčičeVE pa ne jemlje resno. Meni se zdi Katarina zelo prijetna in sploh ne daje občutka, da Miklavčičeve ne bi jemala resno. Polona včasih malo pokaže.
Smejeva ni ravno dobra voditeljica, a Katarina tega ne pokaže.
[/quote]

Valentina se trudi, kar ji štejem v dobro.Meni je ona čisto OK in simpatična.
Da, Katarina Kresal obvlada! Res ne pokaže, da Milene Miklavčič ali katere druge ne jemlje resno.Je izredno spoštljiva do vseh in praktično ima v tem teamu povezovalno vlogo.
Najboljša je Katarina Kresal.Daleč najboljša. Dobra govornica in do vseh ima enak odnos!

Valentina se trudi, kar ji štejem v dobro.Meni je ona čisto OK in simpatična.
Da, Katarina Kresal obvlada! Res ne pokaže, da Milene Miklavčič ali katere druge ne jemlje resno.Je izredno spoštljiva do vseh in praktično ima v tem teamu povezovalno vlogo.
Najboljša je Katarina Kresal.Daleč najboljša. Dobra govornica in do vseh ima enak odnos!
[/quote]
Ste že pozabile pri Kresalki, kolikokrat je bila na urgenci zaradi kokakina, pa čudne spolne prakse, tisti bulmastifi, pa Senica kako njen partner, hkrati bi pa orožje kupovala, ker se je bala slovenske vstaje….Ej kokoške kokoške, pamet je zadnje, kar se vam lahko zgodi.


Ste že pozabile pri Kresalki, kolikokrat je bila na urgenci zaradi kokakina, pa čudne spolne prakse, tisti bulmastifi, pa Senica kako njen partner, hkrati bi pa orožje kupovala, ker se je bala slovenske vstaje….Ej kokoške kokoške, pamet je zadnje, kar se vam lahko zgodi.
[/quote]

Kje pa piše, da ga ti tudi ne snifaš? Pa tvoje spolne prakse?
Petelinček , petelinček,
boš videl kaj bo,boš suknjico nosil,
prekratka ti bo!

New Report

Close