Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oddamo garosnjero

Oddamo garosnjero

Drage so-forumovke in so-forumovci,

v dolgoročni najem nudimo stanovanje v Ljubljani
in morda ta informacija pride komu od vas prav.

Radi bi ga oddali resnemu in odgovornemu podnajemniku/-ci,
za daljše obdobje in zato smo se pripravljeni dogovoriti o ugodni ceni.

Podatki:

LJ CENTER – Poljane, garsonjera,
26 m2 (veža, kopalnica, soba, kuhinja) + klet + balkonček (pogled na park), opremljeno (stara oprema), vsi priključki, mirno okolje.

Lahko nam pišete na e-mail,
da se dogovorimo naprej oziroma pošljete vaš predlog:

[email protected]

Lep pozdrav!

P&N

Manjka glavni podatek. Cena!

Opravičujem se za napako v naslovu.
Oddamo garsonjero je prav.

Cena?

Okvirna cena? Sprašujem za prijateljico, ki že nekaj časa išče primeren bodoči dom.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Cena je stvar dogovora,
saj sva pripravljena na razumen,
dolgoročen dogovor z resnim najemnikom.

Morda bi raje vi predlagali,
koliko bi se vam to zdelo vredno?

300€? 🙂

Ja, koliko bi se meni zdelo vredno ti itak ne bo všeč. 🙂 Dejstvo je, da za hiško 6 km iz Ljubljane plačujemo 270 evrov. Jaz bi prijateljici svetovala, da ne gre nad 280 evrov, ona bi bila morda pripravljena iti do 300. Samo to je pa tebi verjetno premalo, ne? Glede na cene po oglasih…

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

V Ljubljani so cene od 300 do 350 evrov.

mi smo v najemu v črnučah, zraven šole vrtca trgovine pošte avtobusne postaje, 30 kvadrantih metrov + balkon + dve kleti – stanovanje je razporejeno tako da je bivalna kuhinja posebej in soba posebej + wc in kopalnica + hodnik in plačujemo 250€! – samo za primerjavo in lažje določanje okvirnih cen 🙂

lp

Sem pisala na mail.

adeliada, kje ti je uspelo stakniti tako poceni stanovanje, jaz sedaj ko gledam ga ni pod 300€ če pa je je pa tako grozen, da bi morala celo opremo s sabo pripeljat pa ne da bi padala na super novo urejene garsonjere vendar staro-obtolčeno, pomožnosti kje kj pobarvano (otroci), uničeno, na veliko spraskano ravno mi ni všeč (ne rečm da je kaj takega malega ali pa tako da se da na hitro popravit, zlepšat…hehe že delujem zbirčna

Vidim, da moram čimprej nehati oklevat ali naj grem v najem 3ss za 300 EUR ali ne (Gorenjska). Saj vem, da je to LJ, toda vseeno se mi zdijo cene kar zasoljene.

Lp, Petra

New Report

Close