Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ODGOVOR SARI, KIKLC@ IN ARIADNI ! SVETA PREPROŠČINA

ODGOVOR SARI, KIKLC@ IN ARIADNI ! SVETA PREPROŠČINA

Glede na to, da se Sara dobiva tudi v real na kavi (vsaj tako trdi), te lahko- Natalie- drugič vzame s seboj-kaj praviš Sara????
Samo ne potem na nas forumovce pozabiti….smo znatiželjni razpleta… :)))

ma kaj se kregate, dajate.
pridem malček pogledat kaj se dogaja, tukaj pa tako kot na bojni fronti:)
sej je zabavno, samo ne tako resno stvari:)

S Saro sva že bile na kavi . S tam jo tudi osebno poznam .
Rabiš kraj in datum ?
Si ti že bil-a ?

Povedala sem , kar se mi je tisti trenutek zazdelo , da lahko povem , nadalje pa ne nameravam polemizirati , ker to ni namen tega foruma . Forum sam pa redno berem .

Kren , osebno mi nihče ne gre na živce , še najmanj pa ti …

Natalie, moj odgovor je bil bolj namenjen Sari….glede na to, da je zanikala, da se poznata. Saj stalno povdarja, da ona na kavo pa kadarkoli….pa me je samo zanimal, če bi si zdaj (ponovno) upala iti s tabo.
Ja, res mam bedn nick-bo treba zamenjat, da se bo vedlo kam spadam Ž/M. Do takrat obkrožim Ž.
lp

Hehe, počaki, da začnem opravljat! 😉

PS
S čim pa naj bi se ti sara* toooook zamerla? Uh, kok ste ženske včasih spičaste? 😉

Nimam pojma zakva se gre tlele. Časa nimam, še dobr!
Kar se tiče špičastih pa ….že včerej sem napisala da je najlažje šinfat po nekom.
Sebe pa ne vidi nihče. Škoda. Za javno dobro bi bilo, da ne bi ves čas le sekal drug po drugem a kaj češ, očitno večimi paše tale ventil na tak način. Je že tako.
Sara naj se pa lepo ima kjerkoli že je….!

Sploh ne bom čital do konca ,ker toliko prazne slame kot si jo natrosil ne prenese normalno razmišljanje .Sara se mi zdi še najbplj normalna punca.Kaj dela na forumu?Ne išče cepcev ampak se pogovarja -je to zločin…

Mislim, da nikogar tu ne zanima kaj sta imeli. Očitno ti je hudo stopila na žulj, ker hočeš vse z njo reševati tu na forumu. Imaš njen mail, telefonsko št. in še kaj, pa se zmenita na štiri oči!
Na ta način pa si samo dokazala, da si konfliktna oseba TI!
Pa brez zamere

Velikokrat berem tale vaš forum in se mi zdi prav cartig.Ni nepotrebnega teženja in ravno prav packasti ste zame…. hehehee.
Zato nč odnehat…pa vso domišljijo na prosto spustit.:)
In prav lep ponedeljkov jutranji pozdravček vam pošiljam.Zjutraj sem namesto nog iz postelje najprej pomolila moj nosek, da ga zvabi vonj kavice in da mu potem ostalo telo slepo sledi…heheheee.

lp

HUH. narod!!!!

kolk se je spremenilo, odkar sem nazadnje prečekiral forum :))))

tisto, kar sem rekel nekje pred kakim tednom…. da se ne smete žalit med seboj……. VZAMEM NAZAJ!!! ker je prov zanimivo ratalo. To bi jst moral v službi naglas prebrat…. pa folk bi crkval od smeha!!!!! :)))

Če prav razumem, zdej ni več stvar o fotomodelu(-ki), ampak o sari*, ki naj bi bla “split personality” FAK pa to je ko mehiške nadaljevanke!! :)) Dejte se vi enkrat skup vsest, pa napisat en dobr scenarij za serijo :)))

A smem samo za na konec predlagat, da se dobimo nekje, jst zrihtam tist: bazen napolnjen z blatom, KIR zrihta kokice, TiNKO zrihta sedeže, pa bomo vsaj pošteno gredal ženski pretep :))) a, fantje, ste za to??

LP

Remedy

Brez komentarja…………..še en udarec v…..lp

Jasno, Remedy, takoj. Kokice so pripravljene, delijo jih na stonicah

Zakaj pa misliš, da to beremo? Bolje od vsake nadaljevanke! 🙂

Ja, ko b le še kej podobnga sklanfal

hehe….pol ko vama kokic zmanjka se jim pa pridružita…..pa bi zgledal nekako takole..heheeeee..:))

Sam kukr jaz vidim, sta bila na Otočcu dva para…

Ma , saj en začetek mora bit…..pa mal heca….pol pa kakor se pač stvar razvije.
Pa vseen upam, da se tale sara* ne bo pustila sprovocirat…in bo ignorirala tisto čist zgoraj napisano.

lp

Jasno, seveda, saj sem vedel da se ne bo pustila, hahahahaha!!
Čestitke!

In kaj naj bi bilo natančno v tem stavku smešnega?:)))))

lp

To, da si taka porednica! Pa niti nisem rabil toliko časa, a ne?

Remedy napisal:

> HUH. narod!!!!……bla bla….

Ja, kaj zdej, a si ti remedy ali si tud respect zraven?

Kakorkoli, povem pa ti, da če ne prideš, potem si navaden gobček, ja?

khm……

ce ne pridem kam???

Itak da pridem! pa se kako prjatlco s sabo prpel… :))))))

pa nisem respect, ampak Remedy…….. nimam nobenih problemov z razdvojeno osebnostjo……. (zaenkrat :))

respect je pa beseda, ki jo lahko najde clovek v angleskem slovarju, pomeni pa: s spostovanjem………..
tko da od sedaj naprej:

S spostovanjem,

Remedy

Remedy napisal:
……
> ce ne pridem kam???

Boš ti povedal, zrihtej, jaz sem že mal vn, ha ha, nimam več idej kam se hod…

> Itak da pridem! pa se kako prjatlco s sabo prpel… :))))))

lepo, če prideš, prijateljic pa saj vidiš, tle gor kr dost, le da kot pravijo bolj berejo forum in ne sodelujejo preveč! Tko pravjo, potem pa BUUM, si vidu?

> pa nisem respect, ampak Remedy…….. nimam nobenih problemov
> z razdvojeno osebnostjo……. (zaenkrat :))
Lepo, da priznaš. Mladini se je zboljšal, lepo!

te lepo s spoštovanjem pa to
backa

Hehe…..porednica…ok …priznam…pošteno….)))).Ampak tam kjer imam čas in možnost za to.Pa seveda željo.

A veš da sem bil vesel – isto ko bi mi padla sedmica? Pa rabim denar kot Sahara vode, no al pa jaz seks!

New Report

Close