Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odkar imam kovid, se me mož izogiba kot hudič križa

Odkar imam kovid, se me mož izogiba kot hudič križa

Spiva ločeno. Če se srečava v stanovanju, zahteva, da se mu ne približujem. Kljuke razkužuje non stop. Ob izbruhu simptomov sem komaj živela. Ni me niti vprašal, ali sem vredu ali kaj potrebujem. Jaz pa na pol mrtva. Kaj če bi umrla? Ali bi šel šele čez teden dni preverit, kako sem? Mene bi pa že črvi jedli. S kakšno pič.. sem se oženila. To ne moreš verjeti.

jep, preizkušnje in lekcije…zdaj vsaj veš, da bi žviznil, če bi zbolela, postala invalidna ali nekako odvisna od pomoči…tisto v dobrem in slabem…ma kakšna ljubezen neki…redko kateri neguje svojo ženo…hočejo zdravo in močno….ni edini tak.

Odgovor na objavo uporabnika
Kašna reva od tipa, 12.08.2022 ob 15:33

Spiva ločeno. Če se srečava v stanovanju, zahteva, da se mu ne približujem. Kljuke razkužuje non stop. Ob izbruhu simptomov sem komaj živela. Ni me niti vprašal, ali sem vredu ali kaj potrebujem. Jaz pa na pol mrtva. Kaj če bi umrla? Ali bi šel šele čez teden dni preverit, kako sem? Mene bi pa že črvi jedli. S kakšno pič.. sem se oženila. To ne moreš verjeti.

Ha ha. Povej mu, da se moj od mene ni nalezel, čeprav sem ga dobila že 2x. Sva pa spala v isti postelji, se brisala v iste brisače, celo seksala, ko sem drugič prebolevala v blažji obliki…  On pa nič :-).

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
lekcije, 12.08.2022 ob 15:39

jep, preizkušnje in lekcije…zdaj vsaj veš, da bi žviznil, če bi zbolela, postala invalidna ali nekako odvisna od pomoči…tisto v dobrem in slabem…ma kakšna ljubezen neki…redko kateri neguje svojo ženo…hočejo zdravo in močno….ni edini tak.

No, za takega moža pa hvala lepa. Sem raje sama.

Ni zaradi Covida!! Si debela,zavaljena in ti smrdi pizda!

Anonimno 2944, to ti je pravi odgovor. Ha, ha, ha. Polepšal ste mi dan, take rabimo, da se malo nasmejemo, ko nas pa vsi, ki imajo moč j….o. Super!

Kaj si se pa ženila? Omožit bi se bilo bolj pametno.

Sigurno pretiravaš, zaradi corone se ti je to še okrepilo.

po eni strani razumem, saj so res mediji paniko naredili s tem covidom in ljudje so/smo na neki nezavedni ravni še vedno prestrašeni lahko, zato se je treba tu res zavestno  delovati,da človek ne zapaničari… to je posledica dvoletnega hajpanja, ki smo ga poslušali

vsekakor pa to ni prav da se te popolnoma izogiba, masko bi si dal na obraz in ti pomagal… to bi bilo edino prav… saj tudi zunaj normalno živi in lahko stakne covid

Malo pretiravaš ne?

Da se moj tako obnaša, ga postavim pred vhodna vrata. Pa imava zelo različne poglede na kovid…

Možganska kap je redek, a reden zaplet pri okužbi z korono, ampak več kot očitno si ti ena izmed nesrečnic.

Jaz sem lani v podobni situaciji ženo zaklenil v sobo za goste brez možnosti izhoda. Stregel ji je sin, ki je bil prebolevnik.

Hči in jaz sva se izognila okužbi.

Ko sem jaz imel covid sem se sam izoliral za 10 dni. Edino v trgovino so mi hodili, pa tudi to v bistvu ne bi bilo potrebno. Ne na druge prenašati svojih težav pa bo bolje. Pač smo se odločili kot družba, da je ta bolezen epidemična in tako se večina ljudi obnaša.

Saj, če bi ti pomagal bi lahko ogrozil tudi katerega drugega. Verjetno bi še vedno hodil v službo, tam okužil še druge in posledično lahko nekoga, ki je v stiku s kakšnim kroničnim bolnikom. Tako to gre. Noben pa ne upa na glas povedati imam covid in želim okužiti druge ljudi in sem ponosen ob tem, tudi če kateri od teh zaide v resne življenske težave.

Pa lahko pametujete, da je to pač prehlad. Zame še to ni bil. Vendar še vedno nisem želel zboleti. To je enako kot če bi malo plunil v dlan in ti segel v roke in rekel, saj je samo malo slinice, nič takega, kaj sikaš. Obriši se.

 

 

Vrzi tega usranega, presranega papka iz hise, to ni moski to je usrane, strahopetec, nelojalnez…ko je bil moj moz bolan (jaz sem bila zdrava, nisem se nic nalezla) sem mu rekla- jaz sem tu zate, stregla te bom, naredila vse kar je v moji moci da ozdravis in  ce je treba bom tud umrla s tabo. Hb otroka sta velika, ce krepneva pac krepneva :)). To je pripadnost, ne pa papak s katerim si porocena, ta bi te pustil na cedilu in zdaj to ves…

Izogibanje kasneje nima smisla, ce ga je dobil, ga je ze dobil.  Prvic ko sem jaz imela, so se vsi nalezli, drugic pa nihce, ne moz, ne otroka.. Pa se ni nihce izogibal nikogar, ne prvi, ne drugic.. midva sva spala v isti postelji se naprej itd..

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 12.08.2022 ob 23:48

Ko sem jaz imel covid sem se sam izoliral za 10 dni. Edino v trgovino so mi hodili, pa tudi to v bistvu ne bi bilo potrebno. Ne na druge prenašati svojih težav pa bo bolje. Pač smo se odločili kot družba, da je ta bolezen epidemična in tako se večina ljudi obnaša.

Saj, če bi ti pomagal bi lahko ogrozil tudi katerega drugega. Verjetno bi še vedno hodil v službo, tam okužil še druge in posledično lahko nekoga, ki je v stiku s kakšnim kroničnim bolnikom. Tako to gre. Noben pa ne upa na glas povedati imam covid in želim okužiti druge ljudi in sem ponosen ob tem, tudi če kateri od teh zaide v resne življenske težave.

Pa lahko pametujete, da je to pač prehlad. Zame še to ni bil. Vendar še vedno nisem želel zboleti. To je enako kot če bi malo plunil v dlan in ti segel v roke in rekel, saj je samo malo slinice, nič takega, kaj sikaš. Obriši se.

 

 

Ce imas zeno in otroke, ki ste non stop skupaj, je ponavadi takrat, ko ti zves da si pozitiven, ze kdo prejel virus od tebe, tako da nima veze kasnejsa izolacija. Ce ga pa ni, ga pac ne bo, v vsakem primeru. Inkubacijska doba je vsaj par dni, tako da je to izoliranje kasneje neumno.  Res pa je, da eni se enostavno ne nalezejo, pri meni se moz ni, pa sva delala vse isto kot pred tem, otroka pa sta se nalezla od mene.

 

Pri nas smo se striktno izolirali med sabo v družini in nikoli ni prišlo do prenosa.

Edino zadnjič je bila izjema, ko sem zbolel na dopustu. Tam striktna izolacija ni bila možna in je od mene fasal sin.

Zakaj ga zdaj vsi obtožujete ? Saj pa je po načelih debilne črede on odgovoren moški, ker preprečuje širjenje epidemije.

 

Tale tvoj je pa vzel ukrep držite varnostno razdaljo zelo zares. Pa si ti prepričana, da je problem kovid? Po moje je bolj izgovor. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 13.08.2022 ob 08:57

Vrzi tega usranega, presranega papka iz hise, to ni moski to je usrane, strahopetec, nelojalnez…ko je bil moj moz bolan (jaz sem bila zdrava, nisem se nic nalezla) sem mu rekla- jaz sem tu zate, stregla te bom, naredila vse kar je v moji moci da ozdravis in  ce je treba bom tud umrla s tabo. Hb otroka sta velika, ce krepneva pac krepneva :)). To je pripadnost, ne pa papak s katerim si porocena, ta bi te pustil na cedilu in zdaj to ves…

😆😁😆😁

 

Odgovor na objavo uporabnika
Revna, 13.08.2022 ob 09:12

Ce imas zeno in otroke, ki ste non stop skupaj, je ponavadi takrat, ko ti zves da si pozitiven, ze kdo prejel virus od tebe, tako da nima veze kasnejsa izolacija. Ce ga pa ni, ga pac ne bo, v vsakem primeru. Inkubacijska doba je vsaj par dni, tako da je to izoliranje kasneje neumno.  Res pa je, da eni se enostavno ne nalezejo, pri meni se moz ni, pa sva delala vse isto kot pred tem, otroka pa sta se nalezla od mene.

 

To ni čisto res. Jaz sem se v tistem obdobju testiral vsak dan. Zjutraj v sredo sem bil negativen takrat smo imeli zadnji stik s družino. Ko sem zvečer prišel domov sem se počutil utrujenega. Zjutraj v četrtek je bil test pozitiven. Tako nisem imel stika s drugimi, kateri se niso okužili do danes.

Saj kaj boste pa jeseni, ko bo vse priporočljivo. Urška pa Robert še vedno mislita, da jih boste ubogali. No saj 40% ljudi bi jih moralo, če imajo kako držo glede na volilni razultat.

Roko na srce, saj jaz po prebolevnosti ne mislim nositi maske zaradi sebe, vendar pa če bom prišel v prostor, kjer bodo imeli drugi maske bom to storil tudi jaz zaradi njih. To je enako kot v banki ali trgovini, ko se postaviš v vrsto. Zaradi svojega prepričanja bi se komot prerinil mimo vseh dokler ne bi naletel na sebi enakega. Pač nek nivo spoštovanja do drugih.

Poznam tudi ljudi, ki so hodili na okoli okuženi in veste kaj je njihova glavna odlika. Ko so to počeli so skrivali, da so okuženi in zanikali. Ga ni bilo junaka, ki bi rekel, doma so vsi bolni, jaz sem še kar zato hodim na okoli. No eden je pa res še odločbo sabo nosil, kjer je pisalo, da je v karanteni.

Če bodo drugi imeli nataknjen nagobčnik, ga boš nataknil še sam ?

To si pa opisal popoln primer debilizma in črednega nagona. Kjer počneš nekaj samo zato, ker to počnejo drugi. Si popoln primer debila brez lastne pameti.

New Report

Close