Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Odkar je mož na potovanju, se imam v bistvu zelo dobro

Odkar je mož na potovanju, se imam v bistvu zelo dobro

Mož je šel za pol leta na službeno potovanje. Najprej sem bila jezna in sem temu nasprotovala. Ampak on je vseeno šel. Zelo sem bila žalostna, ker ga pol leta ne bom videla. Malo solz je tudi priteklo.

Zdaj, po 2 mesecih, pa v bistvu prav uživam. S kolegicami žuriramo, se družimo. Celo posteljo imam zase. Sama v stanovanju. Delam, kar mi srce poželi. Ne rabim nikomur kuhati in ga streči, mu prati perilo ipd. Pogrešam ga, seveda, ampak takšno življenje, kot ga imam zdaj mi prav ugaja. Pravi luksuz!

 

no zdej pa da si na to še mlada…

aaa 😉

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 17.08.2022 ob 13:45

no zdej pa da si na to še mlada…

aaa 😉

 

 

Celo posteljo imaš zase.   A bi si jo s kom delila – občasno?

ti dam jst občasno… bi me trošil ti… mhm…

nič občasno. za skoz al pa nč.

Odgovor na objavo uporabnika
Happy wife, 17.08.2022 ob 13:42

Mož je šel za pol leta na službeno potovanje. Najprej sem bila jezna in sem temu nasprotovala. Ampak on je vseeno šel. Zelo sem bila žalostna, ker ga pol leta ne bom videla. Malo solz je tudi priteklo.

Zdaj, po 2 mesecih, pa v bistvu prav uživam. S kolegicami žuriramo, se družimo. Celo posteljo imam zase. Sama v stanovanju. Delam, kar mi srce poželi. Ne rabim nikomur kuhati in ga streči, mu prati perilo ipd. Pogrešam ga, seveda, ampak takšno življenje, kot ga imam zdaj mi prav ugaja. Pravi luksuz!

 

To sem tudi jaz enkrat spoznala je mož odšel službeno samo za 2 tedna takrat sem komaj spoznala kako uživam ..končno je bil mir imela sem manj dela z otrokoma smo uživali in takrat sem spoznala da mi je boljše brez njega in sem se ločila .

Odgovor na objavo uporabnika
sonja112, 17.08.2022 ob 15:29

To sem tudi jaz enkrat spoznala je mož odšel službeno samo za 2 tedna takrat sem komaj spoznala kako uživam ..končno je bil mir imela sem manj dela z otrokoma smo uživali in takrat sem spoznala da mi je boljše brez njega in sem se ločila .

Vav Sonja, to je bil pa udaren konec pripovedi.

Verjetno se ima tudi on fajn..

…On se je imel verjetno vedno fajn.

Uživaj, hitro bo minilo  ….res je manj dela…ćlovek se zamisli, ali jih sploh rabimo?

Odgovor na objavo uporabnika
odločna, 17.08.2022 ob 17:25

Vav Sonja, to je bil pa udaren konec pripovedi.

To je bla ljubezen in zvestoba.

Kaj slisim, zenska in ne moski nista narejena da sta sama, zal so to zenske sodobne druzbe, zjebe jih okolica, ko vidijo da njihove kolegice, prijateljice majo partnerja in druzino, pol pa hitro iscejo princa na belem konju, in seveda ne najdejo al pa najdejo moskega kateri bo likal in kuhal, da se lajk izzivljajo in izkoriscajo, take moskim predlagam samo brco v rit

New Report

Close