Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odkar sem ločen nisem več zanimiv za ženske!

Odkar sem ločen nisem več zanimiv za ženske!

Prej ko sem bil poročen so se vseskozi ovijale okrog mene, zdaj pa nič več, čeprav sems e ravno zato ločil! Ne mi zdaj reči da sem se ločil za brezveze?!

 

Dober glas seže v deveto vas, slab še dlje. Nisi se ločil brezveze in očitno je bivša bila bolj prepričljiva pri blatenju in ti uničila šanse..

Ker monklje iščejo takšnega fukaca, da ji ne bo težil vsak večer.

Odgovor na objavo uporabnika
ah ja, 22.06.2022 ob 17:54

Prej ko sem bil poročen so se vseskozi ovijale okrog mene, zdaj pa nič več, čeprav sems e ravno zato ločil! Ne mi zdaj reči da sem se ločil za brezveze?!

 

neeeee nisi se za brezveze, KER SI VARAL SI LOČEN!!!! PA SI SEDAJ ZNAN PO TEM IN TE NIHČE NE POVOHA VEČ….

Prstan dej gor nazaj in bo spet akcija…

V tem je dosti resnice.. Se je men tud nekaj podobnega zgodilo proti koncu veze, sem imel že drugo v paci.. Kadar sva se videla v eni diskoteki sva bila tega res oba vesela… Samo dokler sva bila še z bivšo skup nisem bil dost odličen.. Sem pa računal na njo, ker je vse kazalo da gre z bivšo veza koncu… Pol, ko je bilo pa res konec pa o tej bejbo ni bilo ne duha ne sluha v diskoteki.. Pa tud kar dosti več truda sem moral uložit, da sem kakšno zapecal. Takrat ko sem bil v vezi so bile ženske dosti bolj prijaznejše kot kasnej, ko sem bil svoboden..

Ampak ajde krize neke ni bilo, ni bilo pa taorave, to je pa tud res…

Odgovor na objavo uporabnika
Popay363, 22.06.2022 ob 18:57

V tem je dosti resnice.. Se je men tud nekaj podobnega zgodilo proti koncu veze, sem imel že drugo v paci.. Kadar sva se videla v eni diskoteki sva bila tega res oba vesela… Samo dokler sva bila še z bivšo skup nisem bil dost odličen.. Sem pa računal na njo, ker je vse kazalo da gre z bivšo veza koncu… Pol, ko je bilo pa res konec pa o tej bejbo ni bilo ne duha ne sluha v diskoteki.. Pa tud kar dosti več truda sem moral uložit, da sem kakšno zapecal. Takrat ko sem bil v vezi so bile ženske dosti bolj prijaznejše kot kasnej, ko sem bil svoboden..

Ampak ajde krize neke ni bilo, ni bilo pa taorave, to je pa tud res…

@ odločen..

 

butalke imajo nemoralnost v dnk; na poročenega bi šle takoj..pač nimajo morale

vse več poročenih slovenk vara moža – Starševski Čvek (over.net)

Js še nism probala poročenga, ponujajo se pa nonstop. Pč jim je veza neka garancija, da oni znajo in jim nabije ego, pol se pa znajo skor tk nosit, kot da se s ponujanjem clo žrtvujejo in si lh hvaležn, da bi ob vsem še tebe poservirali. Oddajajo energijo suverenga dedca, ne hrepeneče obupanga..

Ni ga hujšega kot slinast in pretirano samozavesten (že samovšečen) poročen moški. Če naletiš na takega, ki ima NOM, in ga zavrneš, znaš imeti še težave. Uboge njihove žene, ki si domišljajo, da imajo idealen zakon.

Jp… Vse hočejo poročene met za fukače… Da ženska ženski kajlo nabija… Jest ga nimam, ga boš pa ti z mano delila… Babe so žleht

se ti zdi,da bi morale zaradi ene klobase celga prašiča fotrat

 

Če nosim prstan potem se kar vrtijo okrog mene…z lahkoto se jih najde 10-15.

Ukvarjaj se sam s sabo. Lepo se obleci, športaj, kuhaj pospravljaj. Tako si dvigni ceno.

cisto enostavno. zenske mislimo da je porocen moski kvaliteten moski. ponavadi smo do njih prijazne ker menimo da smo varne. a pozabljamo da tudi poroceni drkate v svoji glavi na druge zenske. locen moski je po principu slab nekvaliteten moski. in od takih samske bezimo stran. sploh od takih ki so zapustili druzino otroke ipd. ce vas zena ni vec hotela potem se tudi me ne zelimo ukvarjati z vami.

To ti mislis, robe je kolkor hoces, starih, mladih…

Simple, da ti bo jasno:

 

poročen moški, ki vara je za mnoge tudi varlice ženske neka varovalka, da se ne goni z več ženskami naokrog in da ne bo prenašal SPBjev, ker je tako manj rizičen-ker lahko koneckoncev podela samo še eno…… Ker poleg žene ima lahko samo še eno prešušstnico ali ljubico.  Samski, ločeni, ste pa skitalice, skačete s cveta na cvet. Zato se vas preračunljive ljubice, prešuštnice izogibajo. Ker jim je jasno, da ker iščete, ne boste ostali sedaj samo pri eni lastnici treh lukenj 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Simona176, 24.06.2022 ob 16:59

Ukvarjaj se sam s sabo. Lepo se obleci, športaj, kuhaj pospravljaj. Tako si dvigni ceno.

Top nasvet

Odgovor na objavo uporabnika
Trgovka, 25.06.2022 ob 16:48

Top nasvet

Buhve kak luzer si. Ded poročen ali ne dobi žensko kdaj hoče. Verjetno si nezanimiv, pokvarjen karakter, morda celo tak, ki se rad pohvali s svojimi dosežki, trofejami. Še bolj je pod vprašajem tvoja ženska. Ali je slepa, glupa ali naivna.

Poročenih ne žel nobena (i prinašajo same težave), pred ločenimi nas pa svarijo še naši očetje. Vprašam; aj si ti?

New Report

Close