Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odkrila sem hudo skrivnost bivšega, zdaj ga izsiljujem za denar

Odkrila sem hudo skrivnost bivšega, zdaj ga izsiljujem za denar

Zame si isto kot on pokvarjen človek jaz takim ljudem povem navadna govna… Glede na to, da praviš, da je bil nasilen zapomni si 1x ko človek za psihopate izgubi vse nima več kaj izgubiti…. Glede na to kakšen delajo psihopat se pripravi denar za pogreb… Ne da te strašim ampak z psihopati se nimaš kaj hecat…. On se bo skliceval na nepristevnost čez 5 let bo uzunaj glede na to kakšen banana zakone imamo ti pa boš 2 m pod zemljo…. Srečno in uživaj v tem pokvarjenem denarju…. Za drobiž se igras z življenjem lp

Kar si hotela to imaš…Jst bi lepo nehala nekaj sitnariti prvo da bi sama mela mir..
in JA BIVŠI SO Z RAZLOGOM BIVŠI..

SICER pa dobra provokacija

Kar si hotela to imaš…Jst bi lepo nehala nekaj sitnariti prvo da bi sama mela mir..
in JA BIVŠI SO Z RAZLOGOM BIVŠI..

SICER pa dobra provokacija
[/quote]

o glej poglej kdo se je prikazal iz onostranstva hahaa

nova
Uredništvo priporoča

Daj, uniči mu življenje. In vrjemi, da bo potem tudi on tvojega.

Namesto, da bi bila zadovoljna s tem, da sta šla vsak svojo pot, sedaj sama izzivaš in iščeš.

Samo vprašanje časa je še..

Vsakdo bo, ko ga bo nekdo enkrat porinil v kot, napadel nazaj.

L.p.

kako misliš, da on smatra tvoje grožnje? Se zavedaš mona, da je izsiljevanje kaznivo dejanje. Če bi tvoj ex bil pameten, bi te prijavil policiji.

Na tvojem mestu bi se hudo zamislil nad sabo in si postavil nekaj življenjskih ciljev.

Nič boljša nisi kot on, ko je bil nasilen do tebe. Njegovo nasilje ne upravičuje tvoje zlobe. Je bilo kar je bilo, kriva sta oba.

Presneto! Vedno se najde nekdo, ki naredi vse še slabše kot mora biti.

Get over it, move on, get a life.

Odgovor na objavo uporabnika
Zdaj mi pa on grozi, 10.06.2020 ob 10:17

Če njegova skrivnost pride na plano, je njegova kariera zaključena. Tudi njegov ugled bo trpel. Zdaj ga pa izsiljujem. Pa ga ne bi izsiljevala, če ne bi bil nasilen do mene, ko sva bila še v zvezi. Pa še varal me je. To počnem zgolj iz maščevanja.

Ampak on mi je pa zdaj začel groziti, da se bo spravil na mojo družino, če ne bom nehala. Moji starši za to, da ga izsiljujem ne vedo.

Kako naj smatram te njegove grožnje? Ali mu je vseeno, če skrivnost pride na plano? Zaskrbljena sem …

Kaj pa mu boš…vprašaj se kaj počneš isto kot je on počel, to se pravi, da nisi nič boljša.

Ne igraj se, če se ne znaš.

Če boš s tem nadaljevala te bo prijavil policiji in na koncu boš ti lepo pristala v arestu, njegova kariera bo pa v vsakem primeru šla po gobe. Zdej pa pretehtaj

Jst te se isti dan pospravm k bi prvič začela izsiljevat. Pa Lp.

Žal si se napačno lotila “mascevanja”. To kar si izvedela, mu ne bi smela povedat. Morala bi zadrzat zase, shraniti dokaze, se lociti v miru. In ko bi bila locene ze nekaj casa, posredovat drugim ljudem njegove necednosti na tak nacin, da na tebe ne bi posumil. Zdaj pa se imata drug drugega v pacu.

Glupaa si ..in pozresna …js bi se te resu za 2000 eur …druga pa gas …

Probi pa bos vidla prej nemores vedet

…štupida…

Smatraj jih resno. Ko clovek neki izgubi bo sel na vse ali nic. Najkrajso bos potegnila ti – 100%. Umakni se dokler se imas cas

Da ne bos slucajno izginila brez sledi enga lepega dne

In potem bo spet moški grd, ženska pa žrtev, ko jo bo skrajšal za eno glavo!

Uf, to se ti zna tako maščevati, da ti ne bo nič jasno v življenju.  To je lahko tvoj propad.

Vendar jamo si koplješ s sama. Pri tem izkazuješ ključne poteze zločinskega uma. Vračaš mu z nasiljem, on pa v polnem sovraštvu kuje maščevanje proti tebi.

Opusti svoje bolno in žalostno dejavnost izsiljevanja, ki te je zamenjal za mlajšo in manj zlobno, pa srečna bodi, da te je, saj drugače bi še naprej trpela njegovo mučenje.  In ker veš, da si šibka in zanj nezanimiva, ti je to tako usekal na eno, da postajaš zlobna na zločinski način.  Res, res, res podn od podna. Dostojanstva ne ti ne on ne poznata.

A si mogoče prevzetna, ker se obnašaš tako folmsko, kot neka mafijska starleta iz mafijske komedije b-filma kvalitete? Ah, kako se bo opekla, bi rekli ljudje ob takem filmu.  In se bi res. Kakor se boš tudi ti sama, če ne boš prišla k pameti.

1000%…se vrne kot bumerang. Ce ti komu naredis kaj slabega,se vse 9brne proti tebi še hujse ,kot bumerang …!! 1000% …

Ženska preveč nadaljevank gledaš.

Spucaj si glavo in misli…

New Report

Close