Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odločbe DURS – (ne)srečneži?

Odločbe DURS – (ne)srečneži?

Meni ni najbolj jasno, o čem govoriš.:-))) Akontacije plačujejo podjetja, ki plačujejo najemnino fizičnim osebam. Pri meni gre za plačilo najemnine fizične osebe fizični in ni akontacij med letom.

Hvala za informacijo, da se bo priznala 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} olajšava, še ti je mogoče znano, kako stojijo z reševanjem teh odločb?

Meni so danes povedali, da je z mojo dohodnino vse o.k.,
da pa je keč v tem,
da bomo vsi tisti, ki smo jo oddali po epošti, zadnji na vrsti, zaradi novega “sistem”.

V glavnem, jaz sem v postopku obdelave in prejemanja, ha, he, hi, ho…

Ja, tole z neujemanjem kontrolnih podatkov je en navaden larifari. Moja mama je penzionistka. Ima samo penzijo (ter dve nagradi), pa vseeno še ni dobila odločbe. Ko je klicala na DURS in spraševala, kaj je narobe, so rekli, da ni nujno, da sploh kaj. Očitno se jim je nagrmadilo toliko, da ne sfolgajo, oziroma kot je napisala ena, jim nagaja program. Je pa grdo, da tako lažejo.

Midva še nisva dobila, oddala sva preko interneta.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Jaz tudi nisem dobila 🙁

Mogoče pa nam bodo potalali denar, ki je ostal :-))

tudi jaz še nisem prejela odločbe, pa sem samo študentka, imela sem samo prihodek od dela preko študentskega servisa. tisith 5 podatkov pa ja znam prav vpisati.

nujno potrebujem nazaj MOJ denar, ampak to durs-a itak ne zanima.

Midva sva oba dobila, že prejšnji mesec – tudi denar.

podatke- če si napisal napačne podatke na dohodninski napovedi?

Tudi midva sva oddala preko interneta, pa še vedno nič. Prejšnja leta smo takle čas že veselo zapravljali vrnjeno dohodnino.

Pozdrav!

New Report

Close