Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Odločite se…

Odločite se…

Eh, eh… iz ljubezni bi se na tvoja in njena stara leta kšna prou rada “jebala” s tabo….
Pride cajt ku boš spoznal tud te vrline…. če te ne bo prej pobralo… ti truplo salamensko….

baj

Okej…zmeneno…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Živi bili i vidjeli ;))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

kaj za šnicl al za jutri :)))????

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

oštja…indijanka Johanka….si pa strupena dons…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja za šniclčk…za jutri se pa privat mejlava…kva bo tu cel svet naju bral, kva bova jedkala in pupala;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

se strinjam 🙂

naj bo pesek zadovoljen….

tu noben ne bo vido :))
boš ti poslala mail, al naj ga jaz 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ti dam prednost…bodi gentleman;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close