Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Odnos med Drnovškovim kabinetom in Janševim

Odnos med Drnovškovim kabinetom in Janševim

Halo! Kje pa živita, da govorita do diktaturi in diktatorju. Ali to dokazuje, da sta ostali čisto za časom, če ne vesta, da imamo že od prejšnjega stoletja demokracijo. Očitno je, da sta še vedno tam.

Do zdaj sem bila prepričana, da so tovrstne govorice o sestankih le nekakšna urbana legenda ali zlonamerno natolcevanje. Tvoja opazka je zato poučna in implicitna informacija, da to pri vas (kdorkoli že ste) počnete.

Za tvojo informacijo, nisem v nobeni stranki, nobenem Gibanju, nobenem think-thanku in ne poznam nikogar na tem forumu.

Verjamem pa, da nekaj 100.000 Slovencev, ki ima internet doma, zna odpreti internetno stran kakšnega od ameriških, angleških, francoskih, španskih, nemških medijev. Predvsem pa zaupam v bistrino pristne kmečke pameti prebivalcev Slovenije, da znajo logično povezati podatke in sešteti 1+ 1.

Pri “vas” očitno ne verjamete, da znajo ljudje razmišljati z lastno glavo. Zato pa verjamete v moč manipuliranja.

No saj pravim. Katastrofa. In potem naj se jaz zamislim. Nad mojimi ugotovitvami. Se pravi, kdor ni enakega mnenja kot ti se mora zamisliti in premišljevati vse dokler ne ugotovi, da sta ti in Veliki vodja naša edina svetla prihodnost.

Nekaterim bi skoraj privoščil, da bi na naslednjih volitvah zmagala sedanja opozicija. Po načelu: tudi če ni nikjer mleka, samo da sosedu krava crkne.

Včasih so temu rekli dvoboj velikanov: Tokrat gre za dvoboj EKSTREMISTOV!

… ali pa le pomanjkanje smisla za konstruktiven dialog 🙂 Če kdaj pokukate med komentarje na aktulne članke Dela na Delovni spletni strani, boste prav tako lahko spoznali ene in druge skrajneže. Anonimnost pač prispeva svoje. Ko je treba kakšno stvar povedati ali zagovarjati tudi javno, bo večina takih razpravljalcev stisnila rep med noge in utihnila.

Jah, vidi se, da Drnovšek ne prebavlja Janše in obratno. Potem si pa en drugemu podtikata raznorazne neumnosti. Je pa za čestitati Drnovšku, da je s svojim odhodom iz LDS končal premoč trdega komunizma v Sloveniji. Čez pet let LDSa najbrž ne bo več. Oh, seveda je vse odvisno od tega, koliko časa bo še Drnovšek živel.

Sam mu pa želim še dolgo življenje. Predsednik države več ne bo. LDS pa se bo zgubila morda že čez dve leti. Počasi se kristalizira in ostali bodo na sceni politiki in stranke, ki so pomembne za Slovenijo in njen napredek. Stranke z ideološkim predznakom bodo izginile. Kar nekaj jih je. Zato pa tudi Pahor dela z vso paro, da se otrese komunističnega predznaka. Pomembna je samo prihodnost, preteklost je za nami in tudi današnji dan se ne bo več ponovil.

Mar nima vsaka stranka svoj ideološki predznak? Mene to sploh ne moti, saj je prav tako. Zato namreč imamo večstrankarski sistem.
Vprašanje je le, katera stran ima več spodobnih kadrov in strokovnjakov? Kar nekaj vas je, ki trdite, da sedanja vlada še ni imela dovolj časa, da bi se izkazala in popravila napake dolgoletne vladavine LDS. Ja, madonca, kako dolgo pa bomo morali torej še čakati na popravljanje storjenih napak? Menda ne spet 12 let? Tujci nas bodo počasi pokupili, potem ne bo več kaj popravljati…

Reševanje tega Križnarja naj plača kar Drnovšek sam, saj je to njegova godlja.

Prav tako razne avanture ala obisk nekakšnega srbjanskega princa in podobne velikodušne neumnosti presvitlega predsednika.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Saj je vse v dobrega pol leta že zapravil. In to je naš predsednik države. Saj še iz meseca v mesec ne zna preživeti. Dobro pa zna spletkariti. Tako je poduhovljen, da je 600 , nekaj takega milijonov kar izpuhtelo kot duh. Vse v stilu poduhovljenega duha in modrosti. Pomološča preprodajalce mamil. On že ve zakaj, pardon tega sploh ni vedel, tako je dejal. Križnar pa je izjavil, da je veliko ljudi bilo ubitih zaradi njega. Ta izjava je bila dana samo enkrat v poročilih, potem pa nikoli več?

MODRI spet počne neumnosti, ki škodijo Sloveniji. Je zdrahar, spletkar in ni človek, ki se zavzema za mirne medsosedske odnose. Kako sme govoriti in dajati ocene o vladi druge države, da je nesposobna. To je njegova izjava na vegetarijanskem pikniku. Hrvati se bodo sigurno oglasili. To je hudo vmešavanje v njihove notranje zadeve. Čisto se mu že rola. Naj gre v tri krasne. Drugo je, če bi to izjavil navaden državljan, ne pa predsednik države. Meša in meša, ko ga bodo prijeli za jezik pa bo rekel, da to ni izjavil kot predsednik države.

To je podobno, kot bi jaz izjavil in ocenil, da je sosedova družina nesposobna. Kaj menite ostali?

popravljam,….. ki se ne zavzema…

Zakaj naj bi pa reševanje Križnarja toliko koštalo?
Odkod taka cifra?

Kaj pa frčanje naokoli s helikopterjem in mahanje ljubici? (Janša)

Delboy, nimaš pojma! kako bi rekli eni: zakaj gledaš v iver bližnjega, bruna v svojem očesu pa ne vidiš?
vožnja s helikopterjem = reševalna ekspedicija Križnarja
dobro računico imaš, ni kaj.
Križnarjevo reševanje se je obrnilo v miljardo, en izlet s helikopterjem je pa? verjetno milijardo.

no, jaz bi dosledno sankcionirala vse oblike privatkanja na račun davkoplačevalcev, ne glede na to, kako visok je račun

:))

V dobi mobitelov s fotoaparati in kamerami, pa razna namigovanja in govoričenja o helikopterskih poletih in mahanju ljubicam, jemljem malo z rezervo. Za tako žmohtno sličico bi verjetno kakšen slovenski časopis z veseljem odštel kak milijonček. Zato me res čudi, da se v bližini ni nikoli znašel kakšen podjetnež, ki bi škljocnil in poskrbel za dobro prodajo katerega od cajtengov.

en mal mem napisal:

> To je podobno, kot bi jaz izjavil in ocenil, da je sosedova
> družina nesposobna. Kaj menite ostali?

Ti bom povedal po domače, morda boš razumel.
Razlika je, če govoriš o npr živi meji (skupni), ki je med tabo in sosedom in ki jo on npr preveč obrezuje (gre malo čez na tvojo stran) ali o tem, da soseda slabo kuha ali se ne tušira. Samo to drugo je vmešavanje v notranje zadeve.
Kot sem že rekel, malo bolj se potrudi

en mal mem, če te že zanima, kaj menimo ostali… Tvoji pogledi so mal mem :)) Po moje pojma nimaš, o čem klamfaš.

A tole, kar je do sedaj napisano, naj bi bilo konstruktivna izmenjava mnenj?
No, ja, saj se ni kaj čuditi. Še naš predsednik, ki naj bi bil svetal vzgled vsem državljanom, cvili kot majhen otrok, ki je porabil denar za igrice na avtomatih, mama mu ga pa je dala za malico! Sedaj pa stresa jezo na mamo, ker ga je za “malico” dala premalo in mu ga je zmanjkalo. Bljak!

TinaT, pusti predsedniku naj še malo uživa, dokler je na tej funkciji. Tisto, kar potroši, je drobiž v primerjavi z izdatki ostalih – o teh javnost ne bo zvedela nikoli. Vsaj enega imamo v državi, ki si upa dregniti v Rupla, čeravno ga večina ne obrajta več.

Praviš, naj še malo uživa …… Ker je tako “pozitiven in moder”, pa naj še malo uživa. Ah , ja.

naj uživa, naslednja bom pa jaz

meni bi tudi sedlo užiavnje in razpolaganje s približno 800 milijoni tujega denarja

Verjamem, da bi ti ugajalo. A močno dvomim, da boš kdaj predsednica države.

seveda bom, če ne pa bom šla na cesto tulit diskriminacijaaa, foušijaaaa, socialna pravičnost

Njegovo obnašanje tudi ni pristojno za enega predsednika države. Tako maškaro naj kar ima za svojega predsednika kdor jo hoče. Pa še hujskač je povrhu. Vse se mu bo vrnilo. Če seješ vihar ga tudi žanješ!

New Report

Close