Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek odpoved govorilnih ur

odpoved govorilnih ur

Drugače pa, jezna mama, verjamem, da si jezna, ampak verjemi še ti, da če ni posredi bolezen, to sigurno ni učiteljičino maslo.
Poleg tega nekateri starši delajo popoldne ali začnejo kasneje in takim ura ob sedmih čisto paše. Meni osebno bolj kot popoldne.
A k zdravniku, ki dela dopoldne tudi greš popoldne ?
Ali ga pokličeš domov ?

Kot so že rekle predhodnice-e-pošta, službeni telefon, zapis v beležko,… pa bo, le način je treba najti.
Pisanje na monu te samo zmede.

če si bila novembra, kaj se zdaj razburjaš, da takoj v začetku januarja nisi mogla it..govorilne ure so 1x na mesec, ni pa obvezno da greš, a veš..ena mama pride oktobra, pa potem mogoče spet januarja, pa še 1x do konca šolskega leta, druga mama gre mogoče novembra, pa potem februarja ali marca..itd..
tudi moj otrok je v prvem razredu, sem bila decembra, pa ne vem, če bom pred marcem spet kaj šla..

Potem jo pa enkrat za rokav pocukaj, ko gre ob 12ih domov, ker očitno se takrat potikaš okoli šole, da si tako prepričana v to.

Koliko je menii znano, ima vsak ucitelj enkrat tedensko dopoldanske govorilne ure. Enkrat mesecno pa so popoldanske in takrat imajo vsi ucitelji govorilne ure. Vcasih ima tudi kateri od uciteljev na tisti dan kaj nujnega in ponavadi obvesti starse, da ga tisti dan ne bo in da bo na voljo drug termin. Sicer pa se lahko poklice v solo in vprasa. Vsaj tako je pri nas.

New Report

Close