Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odprti zakon plusi in minusi

Odprti zakon plusi in minusi

Drage dame in dragi gospodje kaj pravite o odprtem zakonu!

Poročeni, srečno seveda a ste v življenju vsaj enkrat pomislili kako bi bilo lepo ko bi lahko z osebo s katero dobro prijateljuje te imeli še kaj več če bi vam to partner omogočal.

In še druga mnenja bi bilo zanimivo slišati?

 

Odgovor na objavo uporabnika
eklep, 18.06.2022 ob 08:46

Drage dame in dragi gospodje kaj pravite o odprtem zakonu!

Poročeni, srečno seveda a ste v življenju vsaj enkrat pomislili kako bi bilo lepo ko bi lahko z osebo s katero dobro prijateljuje te imeli še kaj več če bi vam to partner omogočal.

In še druga mnenja bi bilo zanimivo slišati?

 

Seveda, že nekaj let imava odprto vezo, vendar noben nobenemu ne postreževa z informacijami o tem kdo ima koga….Tudi najin zakon in sex je zato boljši. Moj ljubimec še  vse postori okrog hiše in vikendov, pa vse štima. Boljše tole, kakor, da se vsakih nekaj mesece sekirava o t.i. “skoku”…ne si lagat in ne se slepit, ker poštenih zakonov brezmadežnih je cca. 9% še, zato se vsak 3 loči.

Vsaka varalica bi imela

odprt zakon dokler on lahko ona pa ne

Vsekakor zelo dobrodošlo za ljudi, ki nočejo biti le z eno. da se dva s takim mišljenjem najdeta in tako potem tudi skupaj delujeta.

žal je pa tako, da varalice nočejo, da bi se njih varalo, zato v odprte zakone ne pristajajo. So redki pa še to izsiljeni iz strani tiste osebe, ki jih hoče več žigat (druga stran se prilagoti v strahu, da varalico ne izgubi)

Predvsem sem za te odprte zakone zato, da ni igranja s čustvih drugih ljudi in da se zveste pusti na miru! Da zvesti gredo z zvestimi in varalice z varalicami! ma čudovit bi bil svet!

😊

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 18.06.2022 ob 10:13

Vsekakor zelo dobrodošlo za ljudi, ki nočejo biti le z eno. da se dva s takim mišljenjem najdeta in tako potem tudi skupaj delujeta.

žal je pa tako, da varalice nočejo, da bi se njih varalo, zato v odprte zakone ne pristajajo. So redki pa še to izsiljeni iz strani tiste osebe, ki jih hoče več žigat (druga stran se prilagoti v strahu, da varalico ne izgubi)

Predvsem sem za te odprte zakone zato, da ni igranja s čustvih drugih ljudi in da se zveste pusti na miru! Da zvesti gredo z zvestimi in varalice z varalicami! ma čudovit bi bil svet!

😊

Bi bil cudovit ja, samo varalice bi v tem svetu trpele, ker one rabijo nekoga, da ga okoli prenasaja, le-ta pa jim nudi varno zavetje. Kje bo pa varalica pustila, da se jo vara, si predstavljas,, njo varalico,  ki je oh in sploh..pac narcisi, oni lahko, drugi ne smejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Vse jasno, 18.06.2022 ob 10:18

Bi bil cudovit ja, samo varalice bi v tem svetu trpele, ker one rabijo nekoga, da ga okoli prenasaja, le-ta pa jim nudi varno zavetje. Kje bo pa varalica pustila, da se jo vara, si predstavljas,, njo varalico,  ki je oh in sploh..pac narcisi, oni lahko, drugi ne smejo.

ja saj.. zato so odprti zakoni še bolj pravljični (torej neuresničljivi) kot zvesti.. zvestih je namreč vseeno več kot odprtih.

Nabijajte raje krave koze krtove luknje babe imate pa itak raje flaše pse in konje ne rabite bit sploh v zakonu norci za v rit in pizdovje nabijat pa res ne rabite skup živet

mislim, da je bil na enem srbskem programu en realistični šov… menjam ženo.., sm tisto kar sem videl v eni oddaji je bilo bolj dolgočasno, se mi zdi, da tud spala  nista v isti pojstli.. Čeprav je bil naslov obetaven.. za dobro zabavo…

Odprt zakon pri normalnih ljudeh je zakon, samo dom more bit za oba svetinja, seveda tudi razkazovanje z drugim kandidatom posebej v manjših mestih ni šans…..  Odprt zakon more bit za udeležence in okolico inkognit..

Zakon oz. partnerski odnos dveh odraslih oseb naj bi temeljil na ljubezni, ter želji po skupnem življenju oz. ustvarjanju družine. Ne vem, kam zraven “paše” odprt zakon? Sicer sem pa v eni temi že komentiral… Seveda pogledam za kakšno lepo žensko (diskretno), ampak kakršnokoli nadaljne fantaziranje ali korak v napačno smer mi prepreči misel na ženo in otroke.

Meni je to nepredstavljivo. Ko nekoga ljubim, hočem, da je samo moj in da si on želi, da sem samo njegova. Poleg tega si ne predstavljam, ko imata dva enkrat otroke, da bi ob skrbi za kvalitetno partnerstvo (tj skupni vikend pobegi brez otrok, čas za pogovor, za crkljanje itd) in za vzorno vzgojo otrok, se našla čas za ljubice/ljubimce. To enostavno ne gre. Oz gre, če ostalo opraviš površno, nezadostno.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz ne, 18.06.2022 ob 14:58

Meni je to nepredstavljivo. Ko nekoga ljubim, hočem, da je samo moj in da si on želi, da sem samo njegova. Poleg tega si ne predstavljam, ko imata dva enkrat otroke, da bi ob skrbi za kvalitetno partnerstvo (tj skupni vikend pobegi brez otrok, čas za pogovor, za crkljanje itd) in za vzorno vzgojo otrok, se našla čas za ljubice/ljubimce. To enostavno ne gre. Oz gre, če ostalo opraviš površno, nezadostno.

Ne fantaziraj, morda si tak odvratna, ali mož, da te nihče NE opazi…in druga možnost, ko otroci odrastejo je čas za zakonca tudi med tednom, to pomeni se že prenajesta en drugega…Torej pričneš pogledovat za novimi komadi:) poštenjakinja.

Odgovor na objavo uporabnika
Boris03, 18.06.2022 ob 12:00

Zakon oz. partnerski odnos dveh odraslih oseb naj bi temeljil na ljubezni, ter želji po skupnem življenju oz. ustvarjanju družine. Ne vem, kam zraven “paše” odprt zakon? Sicer sem pa v eni temi že komentiral… Seveda pogledam za kakšno lepo žensko (diskretno), ampak kakršnokoli nadaljne fantaziranje ali korak v napačno smer mi prepreči misel na ženo in otroke.

Ja seveda Boris, prvih 10 let, potem te ima ženska poln ku* in ti nje…ljubezen, med in mleko, se poliže in še kako prav pride, da te še kdo pogleda:) Po mojem mnenju si “mamin sinek”, ki pred babo pisnit ne upa, zagotovo ona dominira v družbi te prevlada:)

s takšnim descem nebi želela bit, to zame ni ded.

Samo pari, ki sodijo “pod povprečje” ki ne morejo dobit še kaj ob strani, zagovarjajo monogamijo:)…Če imam moškega, ki dobr zgleda, ima keš in dobro ime, pa da še kaj ob strani…hm ni ded!!!

Niti pod razno. Nikjer še nisem naletela na nikogar, ki bi v meni vzbudil željo po čem več kot poznanstvu razen mojega moža in zanj velja enako, kar mi je tudi večkrat povedal v pogovoru in dokazal v dejanjih. Če se kdaj ne bi več ljubila ali razumela, bi pač šla narazen in vsak po svoje naprej.

 

Odgovor na objavo uporabnika
zzzzz top, 18.06.2022 ob 15:21

Ne fantaziraj, morda si tak odvratna, ali mož, da te nihče NE opazi…in druga možnost, ko otroci odrastejo je čas za zakonca tudi med tednom, to pomeni se že prenajesta en drugega…Torej pričneš pogledovat za novimi komadi:) poštenjakinja.

Kar sanjaj. Imam vsak mesec več priložnosti, kot jih boš imel verjetno ti v celem življenju. Pa mi moj mož in najina družina preveč pomeni, da bi jih izkoristila. In seveda zavedanje, da mož razmišlja enako. To je najbolj seksi na njem… Da je samo moj in da hoče mene samo zase…

Odgovor na objavo uporabnika
Jaka7, 18.06.2022 ob 15:34

Samo pari, ki sodijo “pod povprečje” ki ne morejo dobit še kaj ob strani, zagovarjajo monogamijo:)…Če imam moškega, ki dobr zgleda, ima keš in dobro ime, pa da še kaj ob strani…hm ni ded!!!

Sam problem je, ker kvalitetna ženska, ki dober zgleda, ima kaj pod palcem in glave nima samo za okras, takšnega moškega, ki ima ob njej se kakšno, ne mara. Sploh pa takega ne bo izbrala za očeta svojih otrok.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz ne, 18.06.2022 ob 15:42

Kar sanjaj. Imam vsak mesec več priložnosti, kot jih boš imel verjetno ti v celem življenju. Pa mi moj mož in najina družina preveč pomeni, da bi jih izkoristila. In seveda zavedanje, da mož razmišlja enako. To je najbolj seksi na njem… Da je samo moj in da hoče mene samo zase…

HAHAHAH, ravno ti boš jokcala čez kako leto, da te je tvoj prevaral…da nabija sosedo

to je isto kot ona (eno leto me je varal) zdaj sem pa zanosila z njim, da me več ne bo😂

 

Odgovor na objavo uporabnika
zzzz top 45, 18.06.2022 ob 16:29

HAHAHAH, ravno ti boš jokcala čez kako leto, da te je tvoj prevaral…da nabija sosedo

to je isto kot ona (eno leto me je varal) zdaj sem pa zanosila z njim, da me več ne bo😂

 

Spaka kokošja, tebe itak nihče ni nikoli ljubil (vključno z starši) in služiš kot kanta za spermo enako bolnih posameznikov, raje vzemi terapijo, da ne boš spet končal v Polju.

Odgovor na objavo uporabnika
Abbba, 18.06.2022 ob 09:35

Vsaka varalica bi imela

odprt zakon dokler on lahko ona pa ne

ja to pa res.

Joj kok ste eni zacementirani. Kake varalice? Če moj misli, da obstaja zame samo on, jaz enako zanj…Pa moj kljub varanju nebi žene menjal, ded s par milijoni le-teh zaradi ene moje napakice nebi delil:) lkapiš….?Bolje, da meživa vsak na eno oko, glaven da na zunaj izgleda popolno s polno keša:)

Odgovor na objavo uporabnika
kompromis….!”, 18.06.2022 ob 08:51

Seveda, že nekaj let imava odprto vezo, vendar noben nobenemu ne postreževa z informacijami o tem kdo ima koga….Tudi najin zakon in sex je zato boljši. Moj ljubimec še  vse postori okrog hiše in vikendov, pa vse štima. Boljše tole, kakor, da se vsakih nekaj mesece sekirava o t.i. “skoku”…ne si lagat in ne se slepit, ker poštenih zakonov brezmadežnih je cca. 9% še, zato se vsak 3 loči.

pa pišuka no – kaj skozi seksate s kondomi? Kaj se ne bojiš SPBjev? Veš kakšne porast je tega v Sloveniji od leta 2021?

 

Raje imam stalnega in zvestega partnerja, kot sem sama – meni seks s kondomom tudi v zakonu preprosto: ni pravi seks, ni pravega stika, trenja, tistega pravega rajca, nič.

Govorite o varalicah? Če je odprt zakon, potem imata oba proste roke.

Seveda domov se ne vozi ljubimcev ali ljubimk. Ne razlaga se kako se z katero ali katerim s3xa.

Če moški skače čez plot, potem ne sme branit ženi ali obratno. To je odprt zakon.

Čim je ljubosumje je pa ločitev tukaj.

Torej pustite na s3xajo kakor želijo, saj niste in morški nismo nikogaršnja last 🙂

 

Iskrene čestitke, če vama uspeva, saj to zahteva veliko mero zaupanja v partnerja, pa tudi svoj ego morata imeti zelo dobro pod kontrolo, da ne prihaja do eskalacij.

Mene to ni nikoli zares zanimalo, saj sem imela toliko dela že z posameznim moškim, s katerim sem bila, da o dodatnem nisem niti sanjala. Z mojim zdajšnjim partnerjem pa sva tako grozovito starokopitna, da je že ganljivo. Jaz sama sem pa v zadnjih letih navdušena nad čudnimi praksami samoodpovedovanja, da ne seksam niti takrat, ko ni absolutno prava situacija – ko sva si absolutno predana. Ni nobenega seksa več le za ‘sprostitev’, mora biti že skoraj obredno vzdušje.

Ne predstavljam si tega obreda izvajati s komerkoli drugim, kot z mojo ‘posvečeno osebo’, ki je le ena (na ena). Zame je le to ta edina popolnost dveh glavnih sil našega vesolja – univerzalnega moškega in univerzalnega ženskega principa.

Nikakor pa ne obtozujem odprtih zakonov, čeprav ne poznam nikogar takega. Le slišala sem o njih. Pa nič slabega.

Mislim, da je raziskovanje moči spolnosti med ljudmi zelo delikatno početje, za katerega se moraš imeti zelo pod nadzorom v teh poljih.  Jaz tega nadzora nad sabo v tem polju nisem sposobna, ker to ni moja pot.

Vsak ima neko svoje polje eksperimentiranja in polje seksualnosti ni mali zalogaj.

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2022, 23.06.2022 ob 00:51

Iskrene čestitke, če vama uspeva, saj to zahteva veliko mero zaupanja v partnerja, pa tudi svoj ego morata imeti zelo dobro pod kontrolo, da ne prihaja do eskalacij.

Mene to ni nikoli zares zanimalo, saj sem imela toliko dela že z posameznim moškim, s katerim sem bila, da o dodatnem nisem niti sanjala. Z mojim zdajšnjim partnerjem pa sva tako grozovito starokopitna, da je že ganljivo. Jaz sama sem pa v zadnjih letih navdušena nad čudnimi praksami samoodpovedovanja, da ne seksam niti takrat, ko ni absolutno prava situacija – ko sva si absolutno predana. Ni nobenega seksa več le za ‘sprostitev’, mora biti že skoraj obredno vzdušje.

Ne predstavljam si tega obreda izvajati s komerkoli drugim, kot z mojo ‘posvečeno osebo’, ki je le ena (na ena). Zame je le to ta edina popolnost dveh glavnih sil našega vesolja – univerzalnega moškega in univerzalnega ženskega principa.

Nikakor pa ne obtozujem odprtih zakonov, čeprav ne poznam nikogar takega. Le slišala sem o njih. Pa nič slabega.

Mislim, da je raziskovanje moči spolnosti med ljudmi zelo delikatno početje, za katerega se moraš imeti zelo pod nadzorom v teh poljih.  Jaz tega nadzora nad sabo v tem polju nisem sposobna, ker to ni moja pot.

Vsak ima neko svoje polje eksperimentiranja in polje seksualnosti ni mali zalogaj.

Krena, kako si ti odprta, drugačna, avantgardno svobodomiselna in strpna do vseh, ker ne obsojaš! Vsem tankočutnim in občutljivim dušicam, kot so svingerji, se je utrnila solza sreče in si jim po dolgem času narisala nasmešek na ustnice. Hvala ti! 🙂

Končno nekdo, ki kaže globlje razumevanje za njihovo problematiko odrinjenosti na rob postelje, kjer je ponavadi gužva in se drenjajo, tako da lahko hitro kdo konča na podu, osamljen in se mora privleči nazaj gor čisto sam, brez tuje pomoči. 🙁 Tu bi lahko ti nastopila in ponudila rešilno roko, ker le ti imaš posluh za trpeče svingerske dušice  in se zavedaš, da ni vedno lahko z napol mehkim, ampak je za zaključek potrebno vložiti veliko energije in truda, da končno pride do tistega zaporednega odrešilnga ahhh… na obrazu katerekoli ženske pač, ki jo lahko globoko zaznamuje zaradi uničenega makeupa, sploh če ni bil vodoodporen… 🙁

sem za enostranski odprt zakon.

New Report

Close