Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odrasli devičniki

Odrasli devičniki

Kdaj postane čudno, če še nisi izgubil nedolžnosti? Ali bi menili manj o kom, če bi izvedeli, da še ni nikoli kavsal/a?

Bodite iskreni.

 

 

Seks je absolutno precenjen.

Jaz edino ljudi, ki nočejo otrok, smatram za manjvredne.

Odgovor na objavo uporabnika
edino to, 17.11.2021 ob 13:15

Seks je absolutno precenjen.

Jaz edino ljudi, ki nočejo otrok, smatram za manjvredne.

A 8 milijard ni zadost zate?

nova
Uredništvo priporoča

Saj tisti, ki se radi razmnožujejo, stalno pritiskajo na evropske meje. Zakaj jih desničarji nočete, saj imate zelo podobne poglede na družbo?

Moj mož je prvič seksal z mano, pri njegovih 29 letih. Prej niti punce ni imel. Tudi mene je presenetilo, malo strašilo, zdelo se mi je čudno, ampak skupaj sva že krepko čez deset let, seks z njim je fantastičen, najboljši v mojem življenju, rabil je edino nekaj časa, da se je naučil vseh položajev in tehnik, da je zdaj profi.

eni niso jebbali drugi nimajo rok tretji nimajo nog, pusti ljudem živeti, imajo že svoje razloge, da še niso.

 

Se pa strinjam z predhodnikom, da je seks precenjen. Nek običajen par veliko manj čase seksa, kot se prehranjuje ali pa sprehaja ali pa gleda tv ali pa je na računalniku,…

Iz nekega foruma:

 

“No, saj zato pa med drugim rodnost pada, vedno manj odločanja za otroke (če odmislimo določene družbene skupine), postajamo stara družba. Kateri mazohističen osel bo pa hodil v službo, plačeval nore zneske za najemnino/kredit za neke luknje, zraven pa še futral froce in plačeval za nedostopne vrtce, zobozdravnike, ortodonte. Naj to počnejo privilegirani, če se jim da. Ali pa naj se uvaža, ker drugega na koncu ne bo preostalo. Zaradi mene se lahko luknje prodajajo za 10.000 evrov na kvadrat. Očitno smo Monaco.”

In zakaj ti mnenje drugih toliko pomeni?

Koga briga? Vecina zgubi nedolznost v najstnistvu (sama pri 17 al 18) drugi pac kasneje. Ni nobenega pravila. Se mi pa zdi da pred 16 letom se res nisi dozorel za to…

Nedolžnost sem izgubila nekaj let po dvajsetem. Od nekje 17.naprej sem se sama sebi zaradi tega zdela outsider, čudna. To mi je bila tudi ovira, da v vsem tem času z nobenim nisem šla. Sram me je bilo tega. Ko sem izgubila nedolžnost on ni vedel, da mi je prvič.

Odgovor na objavo uporabnika
anketa_slo, 17.11.2021 ob 09:00

Kdaj postane čudno, če še nisi izgubil nedolžnosti? Ali bi menili manj o kom, če bi izvedeli, da še ni nikoli kavsal/a?

Bodite iskreni.

 

 

Kako meniš o nekom manj? Ker recimo, če je nek dohtar ali razvojni inženir, bo zaradi tega kaj manj vreden in koristen, ker je devičnik? Kaj pa en kekec, ki dela na blagajni in je komaj spravil skupaj trgovsko šolo ali pa mogoče en večni študent, ki pri 35ih ni imel redne zaposlitve in živi na sociali, vendar ker se je nakavsal, je pa nekaj vreden? Kje vi pobirate merila, po katerih ocenjujete ljudi? V beznicah?

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 17.11.2021 ob 15:01

Iz nekega foruma:

 

“No, saj zato pa med drugim rodnost pada, vedno manj odločanja za otroke (če odmislimo določene družbene skupine), postajamo stara družba. Kateri mazohističen osel bo pa hodil v službo, plačeval nore zneske za najemnino/kredit za neke luknje, zraven pa še futral froce in plačeval za nedostopne vrtce, zobozdravnike, ortodonte. Naj to počnejo privilegirani, če se jim da. Ali pa naj se uvaža, ker drugega na koncu ne bo preostalo. Zaradi mene se lahko luknje prodajajo za 10.000 evrov na kvadrat. Očitno smo Monaco.”

materjala vm je začel zmankovat pol pa spet kradete od drugih. hehe

Moj brat je biu devičnik do 21., on kar nobene bejbe, pol ga je pa na morju stric naguzil. SMo mel celo štalo k je teta u prikolo uletela in ju je dobila.

Odgovor na objavo uporabnika
Marko Mark, 21.11.2021 ob 16:19

Moj brat je biu devičnik do 21., on kar nobene bejbe, pol ga je pa na morju stric naguzil. SMo mel celo štalo k je teta u prikolo uletela in ju je dobila.

Ko sem prebral, da ga je “naguzil”, sem še najprej pomislil, da ga je nasuval v rit (z brco), da gre mulec ven na plažo ali pa v diskača si najt bejbo, ampak tale tvoja zgodba se je končala precej bolj tragično, čeprav gre verjetno za provokacijo.

Devičnik gor ali dol nima veze. Važno je, da umaš rad osebo s katero se greš spolnost! 90% nedevičnikov je seksalo v pijanosti in jim je žal!

Spet novi pojavi homoseksualizma u Sloveniji. Pozdravite se:

Šta je lijek za homoseksualizam

Odgovor na objavo uporabnika
Mustafa L, 21.11.2021 ob 18:02

Spet novi pojavi homoseksualizma u Sloveniji. Pozdravite se:

Šta je lijek za homoseksualizam

Za homoseksualnost je isto zdravilo, kot za glupost – GA NI. Tak si se rodil in tak boš zapustil svet. Edino abstiniraš lahko, to pa je mogoče. Po neki teoriji se celo alkoholik rodi s to predispozicijo.

New Report

Close