Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odrasli moski in skiro

Odrasli moski in skiro

40+ letni moski na skiroju -ma sploh veste kako pateticno ste videt.

vcasih so moski vozili motorje, zdaj gre pa vse v maloro

Odgovor na objavo uporabnika
Katjusa767, 15.04.2024 ob 17:26

40+ letni moski na skiroju -ma sploh veste kako pateticno ste videt.

vcasih so moski vozili motorje, zdaj gre pa vse v maloro

E Pa nekad su i zenske bile domacice..  ne samo to..  i djevice!

Tudi na kraj pameti mi ne pade, da bi si kupil el. skiro. Mojih 120 kg, 188 cm in skiro – ne gre skupaj 🙄

taki moški prav poženščeno delujejo oz kontra vezani

skiro je za otroke, mladoletnike, ne pa za stare dece

Sem pa zeni kupil AMG – skuter.

. https://youtu.be/V-V7hWiaD40?si=ubuRs0wYepC1xfDK

Jah, za motor rabis moc, ko se ustavis pred semaforjem, tile  baletniki s skirojcki ne rabijo glih neki moci…lepo se naguzijo na skiro in picijo po cesti. Mi grejo pa na zivce ker iznenada uletijo iz stranske ulice na glavno..vecina niti ne pogleda, ce je kaksen avto na cesti. Bolj so egoisticni kot kolesarji.

Skiro je priročno in praktično prevozno sredstvo, ki te odpelje od tocke A do točke B po cesti, pločnikih, kolesarskih stezah… izjemno praktična zadeva tko Bog ti pomagaj, avtorica, na kaj si ti to zdaj obrnila…

To je ista fora kot pobarvanke za odrasle ali da odrasli igrajo pri 30 letih igrajo računalniške igrice.  Bebavo.

Bedni so na teh skirojih

Po možnosti še s pedertašno čez telo…..

Včasih je ravno skiro najbolj prakticno prevozno sredstvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8446, 15.04.2024 ob 17:47

Sem pa zeni kupil AMG – skuter.

. https://youtu.be/V-V7hWiaD40?si=ubuRs0wYepC1xfDK

Lep za pogledat, ampak zakaj moraš pa v telemarku stat na njem, a ne smeš met obeh stopal dol, moraš bit skoz v tej umetniški pozi, upam lahko vsake tok vsaj noge zamenjaš.

Ali niso zenskam vsec bolj pozensceni moski?

Včasih so tudi vsi moški delali,tako ali drugače,a ne bozomon? Ne sanjaj devic,raje poglej oglase za delo.

Stvar okusa. Všeč so mi moški, ki negujejo otroka v sebi.

Odgovor na objavo uporabnika
Fun, 15.04.2024 ob 19:06

Stvar okusa. Všeč so mi moški, ki negujejo otroka v sebi.

Pol pa dobr….sm mislu da bom mogu skiro prodat 🙂

Motor je za uživat in za malo dlje; da navlečeš vso opremo kar traja.

El skiro pa za skočit do centra. Hitreje, brez problema s parkiranjem, itd.

Koliko je komu patetično… njegova/njena stvar.

Pri nas je vse čudno. Še jaz se peljem s skirojem pa se kar v letih. V tujini so vsi na skirojih od mladih do starih. Super je, da uporabljaš kar potrebuješ ne pa, da gledaš koliko si star in če je primerno. Komu ne paše pa naj ne gleda. Mi je zadnjič soseda rekla zakaj vozim voziček za hrano iz trgovine domov, saj še nisem toliko stara in da je za stare ljudi. Pa ni boljše vozit kot pa nosit težo. Ni mi jasno kaj imate to v glavi, da v današnjem času vam je vse čudno in narobe.

Odgovor na objavo uporabnika
Dobro poglej, 15.04.2024 ob 20:18

Pri nas je vse čudno. Še jaz se peljem s skirojem pa se kar v letih. V tujini so vsi na skirojih od mladih do starih. Super je, da uporabljaš kar potrebuješ ne pa, da gledaš koliko si star in če je primerno. Komu ne paše pa naj ne gleda. Mi je zadnjič soseda rekla zakaj vozim voziček za hrano iz trgovine domov, saj še nisem toliko stara in da je za stare ljudi. Pa ni boljše vozit kot pa nosit težo. Ni mi jasno kaj imate to v glavi, da v današnjem času vam je vse čudno in narobe.

Ne vem, o kateri tujini govoris. V moji tujini se skirojev prakticno ne vidi.

Ah pikica jaz grem na tržnico vedno s skirojem, ker če bi šel s svojim 1000 kubičnim motorjem bi bila malo prehuda se ti ne zdi?

 

Ja res moški na skiroju je prav gravž za pogledat.Pa ponavadi so taki ful vampasti in debeli me je to čist mem.Skiro je za otroke pa to navaden ne na el.

Včasih smo se norca delal iz ljudi na mobitelih, zdaj pa je izgleda isto s skiroji. Samo navajeni niste. Čez par let boste vsi na skirojih.

Gladko pa vsi ignorirate, da se z električnim skirojem ne smeš vozit nikjer drugje, kot po kolesarski. V peš coni nikakor, po cesti tudi ne. Vsi ki nabijate o praktičnosti, jo uporabljate v prekršku in ogrožate sebe in druge.

Jaz imam že 44 let, pa se vozim z njim povsod. Kdaj oblečem kratke hlače, pajkice pol pa folk mi piska.. To je res zoprno..

Odgovor na objavo uporabnika
d<vf, 22.04.2024 ob 12:43

Gladko pa vsi ignorirate, da se z električnim skirojem ne smeš vozit nikjer drugje, kot po kolesarski. V peš coni nikakor, po cesti tudi ne. Vsi ki nabijate o praktičnosti, jo uporabljate v prekršku in ogrožate sebe in druge.

S skirojem lahko vozis po cesti kjer je omejitev do 50km\h.

New Report

Close