Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odrasli otroci brez partnerjev – vam je vseeno?

Odrasli otroci brez partnerjev – vam je vseeno?

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 02.06.2021 ob 22:53

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 02.06.2021 ob 18:51

Večno samski imajo v sebi globok strah pred predajo in intimnostjo. Zato se izogibajo intimnim vezam, ker le te pač bezljajo na plan marsikaj, hočeš nočeš so tako najboljša možna varjanta za osebnostni razvoj. Ne branijo pa se površinskega sexa, saj ga rabijo za antistresno terapijo. Seveda, potlačevanje čustev in globok strah sta pač stresni zadevi.
tem pa se je zataknilo že v nežnih odraščajočih letih, ko jih je mat čustveno vezala nase ali ko so imeli čustveno odsotne skrbnike (to vse je čustveno nasilje), take kjer so se varali in so otroci to gledali itd itn, posledično naleteli še na pedofilsko predatorko, ki jim je svet spolnosti predstavila izkrivljeno…

Odpreti srce nekomu in ljubiti lahko povzroča bolečine in tega se bojijo kot hudič križa zato se tega izogibajo… ne vidijo pa, da dejansko življenje z zaprtim srcem ni življenje ampak životarjenje polno bolečine, pa če si jo še tako zanikajo.
Strah ali ljubezen, to je sedaj vprašanje. 😉

Ljubezen mi je všeč, svoboda pa še bolj. Iz ljubezni dajem vsaki ženski neskončno svobodo. Vedno so mi bile všeč lepe ženske. Lepša je, bolj je občutljiva in senzibilna. Osebnostna in duhovna rast. Tu se sprašujem kakšen mora biti odnos med dvema osebama, da omogoča tudi takoimenovano duhovno, spiritualno rast.

Saj svoboda izhaja iz ljubezni.
Odnos mora biti poglobljen, tak da oba stojita v dušo gola drug pred drugim, da se predata v celoti. In tega je marsikoga strah, pokazat kdo v resnici je, brez vseh mask, ki si jih je obrambno navlekel nase. In ostajajo pri površinskih odnosih v katerih delijo le svoje telo. Katere ne cenijo, če ga razdajajo za nekoga, ki ni vreden predaje. Ne vedo, da je telo hiša duše, ki jo tako skrivajo pred drugimi.

Uf, uboga Zartrose uživa na svežem zraku, ampak ne zmore brez visenja na monu in ubadanja s samskimi. Kako bedno življenje to, da še na svežem zraku ne zmoreš brez visenja na monu in ubadanja s samskimi :).

Pa daj si vsaj kak vibrator kupi no, če te že dec ne poštima. Potem boš pa zdržala brez mona in samskih.

isto vleja za tiste ki varajo.samo da samski ne bezimo pred problemi kot varalice,fehtarji

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
poročeni revčki, 03.06.2021 ob 09:33

Uf, uboga Zartrose uživa na svežem zraku, ampak ne zmore brez visenja na monu in ubadanja s samskimi. Kako bedno življenje to, da še na svežem zraku ne zmoreš brez visenja na monu in ubadanja s samskimi :).

Pa daj si vsaj kak vibrator kupi no, če te že dec ne poštima. Potem boš pa zdržala brez mona in samskih.

Jaz ne rabim vibratorja, ni v mojih mislih. Da si ga sama privlekla ven ob dejstvu, da te noben noče poservirat (od iskanja občasnika do iskanja moškega za družino?) pa veliko pove le o tebi.

Sicer pa ti visiš na monu, jaz sem po dolgem času spet pokukala in se odločila, da malo pišem. Kar se pa tebe nič ne tiče. Če odpiraš teme, nimaš pristojnosti, da določena oseba not ne komentira. Mogoče raje nehaj odpirat teme, če se hočeš temu izognit. Jaz tebe motim, ne obratno, torej imaš težavo ti, ne jaz. 😁

Odgovor na objavo uporabnika
looolll, 03.06.2021 ob 09:35

isto vleja za tiste ki varajo.samo da samski ne bezimo pred problemi kot varalice,fehtarji


Oboji imajo strah pred predajo. S tem da varalice še nož v hrbet zarijejo osebi, ki naj bi ji stali ob strani. Varajo pa v ekonomskih odnosih, ne odnosih ki temeljijo na ljubezni in spoštovanju.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 03.06.2021 ob 09:39

Jaz ne rabim vibratorja, ni v mojih mislih. Da si ga sama privlekla ven ob dejstvu, da te noben noče poservirat (od iskanja občasnika do iskanja moškega za družino?) pa veliko pove le o tebi.

Sicer pa ti visiš na monu, jaz sem po dolgem času spet pokukala in se odločila, da malo pišem. Kar se pa tebe nič ne tiče. Če odpiraš teme, nimaš pristojnosti, da določena oseba not ne komentira. Mogoče raje nehaj odpirat teme, če se hočeš temu izognit. Jaz tebe motim, ne obratno, torej imaš težavo ti, ne jaz. 😁

Verjetno nisi opazila, da je temo odprla ena poročena revica? Jaz nisem poročena.

Tako, da nisem jaz odprla te teme.

Mi je pa vedno smešno, ko najdem kako temo o samskih, v njej ti visiš :). Aja, jaz nisem nikoli iskala deca za družino. Nikoli nisem imela želje imet družino, tako, da se hudo motiš. A veš, ko gledam vas poročene monklje, ki tule gor visite v temah o samskih, se vedno spomnim, da na spoznavnih portalih pa visi polno poročenih f.fehtarjev. Zanimivo a ne? Poročene babnice na mon, poročeni deci na kupid :). V bistvu odlično razporejeno. Samo, da ste usklajeni. Oboji se potem ubadate s samskimi :).

Odgovor na objavo uporabnika
poročeni revčki, 03.06.2021 ob 10:11

Verjetno nisi opazila, da je temo odprla ena poročena revica? Jaz nisem poročena.

Tako, da nisem jaz odprla te teme.

Mi je pa vedno smešno, ko najdem kako temo o samskih, v njej ti visiš :). Aja, jaz nisem nikoli iskala deca za družino. Nikoli nisem imela želje imet družino, tako, da se hudo motiš. A veš, ko gledam vas poročene monklje, ki tule gor visite v temah o samskih, se vedno spomnim, da na spoznavnih portalih pa visi polno poročenih f.fehtarjev. Zanimivo a ne? Poročene babnice na mon, poročeni deci na kupid :). V bistvu odlično razporejeno. Samo, da ste usklajeni. Oboji se potem ubadate s samskimi :).

Vem da tebi ni jasno marsikaj, zato pa pišeš po monu kar pišeš.

Vem tudi, da opaziš le, da se ukvarjam z samskimi. Ne opaziš pa dejstva, da pišem o delovanju ljudi, ne glede na to ali so samski, poročeni, varalice, zvesti, goljufi, poštenjaki… Zanimivo ;). Ampak vem pa tudi, zakaj ne opaziš tega.

Daj mi še povej od kje tebi dokaz, da sem poročena? kajti-še jaz ga nimam. Hahahahahahah.
S tem le kažeš, da si ti sama želiš biti poročena, pa to kar na vse projeciraš, zraven pa obvezno dodaš, da so poročene ženske zagrenjene in da so portali polni poročenih ff, da lažje živiš z dejstvom, da ti nisi poročena. Vidiš, sama si že večkrat omenila, da si po teh portalih. Kaj tam delaš, če ne iščeš deca? Aha moment! Jaz nikdar nisem bila in nikdar ne bom na teh portalih.

Zakaj vsi govorijo samo o samskih sinovih? Kaj pa samske princeske? Ni logike, da bi bile pri toliko samskih moških ženske vse v vezah, ker je število po spolu skoraj enako.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 03.06.2021 ob 10:36

Zakaj vsi govorijo samo o samskih sinovih? Kaj pa samske princeske? Ni logike, da bi bile pri toliko samskih moških ženske vse v vezah, ker je število po spolu skoraj enako.

no ja seveda to velja za oba spola. pri čemer je pa res, da ženske tudi mimogrede kakšnega otroka dobijo in so tako starši bolj pomirjeni. Sedaj je tema šla v stare vode bitke med poročenimi in samskimi, kar pa ni bilo osnovno vprašanje. Osnovno vprašanje je bilo, kako se počutijo starši, katerih otroci so samski 30, 40 leta oz jim je rodna doba potekla brez otrok.

Ne morejo biti starši pomirjeni, če so jim princeske samohranilke. To ni krščansko. To je vendar sramota. Kako monklje niste sposobne svojih hčeram najti partnerjev?

Moja tašča ima pri 74 svojo 35 letno pupiko še vedno na varnem pod svojo perutko. Sedaj je vhaklala otroka z nekim norcem, ampak ni pomembno kake tip zganja, glavno, da je pupika noseča in da bo imela dojenčka in da bosta oba na varnem pri mamici. Me zanima kako se bo zgodba odvijala čez 10 let.

O čem vi nakladate? Tisti, ki nočejo otrok, nimajo želje po življenju? V reali je prej obratno. Tisti s froci so stalno pod stresom in živčni. Povsod morajo vlačit svoje otrok. Potem gledaš po televiziji oddaje, ko nekomu prenovijo hišo, starše pa pošljejo v neke toplice da imata nekaj časa zase in sta ful vesela. Največja ciganija pa se začne ko starši hočejo svoje otroke podturim starim staršem. In potem ta isti, ki so si tako želeli vnuke se nad tem zmrdujejo, da si ne morejo odpočiti in imeti sami  čas zase. Oni bi si želeli vnuke samo ko si jim dvigne. Da o starših, ki  raje vidijo froce da se vlačijo po ulicah ne govorim, sam da imajo mir.  Pa ja pogosto je tudi želja po dokazovanjih po instagramih in družabnih omrežjih o popolnem življenju,  v reali pa krš. Pa dopisovanje z jebachi po zmenkarskih straneh in družabnih omrežjih. Tale Zartrose pa itak  naklada, če bi bila srečna ne bi visela na temi o samskih ampak bi se osebnostno razvijala ob svojem partnerju. Osebnostni razvoj pa je itak en larifari. Osebnost je bolj ali manj fiksna. Če že obstaja se pa osebnostno lahko razvijaš tudi kot samski, celo bolj pospešeno. Ampak itak to je za neketere že višja matematika. Raje se prepričujejo da so oni bolj osebnostno razviti, enako kot trdijo da so froci s sorojenci bolj osebnostno razviti kot edinci. In potem vidiš take, ki se na stara leta tožarijo za dediščino z brati in sestrami. Wow kakšna razvitost. V resnici pa so ves čas ravno kontra, ljubosumni na edince in so polni kompleksov. Kot da so oni krivi, ker so bili njihovi starši potrebni. 😉

Naslednji ekstremni primer imaš lahko razne odprte zveze, poliamorične in poligamne zveze. Vsi oni ti bodo pravili da so osebnostno bolj razviti, da lahko ljubijo več oseb, kako niso posesivni in ljubosumni. Pa je res temu tako? Kakor za koga. Nekdo laho reče da so seksualni obsedenci, da se sploh ne ljubijo, da se niso zmožni predati eni osebi, niso zmožni intime in bližine. Evo na TLC imaš tiste Sister Wives. Tip ima štiri žene in kopico otrok. Zase bodo govorili kako so super, vsi se imajo radi, so osebnostno napredni. Če pa bolje pogledaš vidiš da so skupaj zaradi vere in da lahko drugim dokažejo da jim lahko kot poligamistom uspe. V resnici pa imajo skoz neke sestanke, un moški stalno leti po obiskih iz ene hiše v drugo. Na začetku so živeli vsi skupaj v eni hiši. Zdaj pa babam odgovarja da vsaka živi zase in da ima mir. Mož pa ves nesrečen, da to ni smisel take zveze.

Odgovor na objavo uporabnika
mojatašča, 03.06.2021 ob 12:24

Moja tašča ima pri 74 svojo 35 letno pupiko še vedno na varnem pod svojo perutko. Sedaj je vhaklala otroka z nekim norcem, ampak ni pomembno kake tip zganja, glavno, da je pupika noseča in da bo imela dojenčka in da bosta oba na varnem pri mamici. Me zanima kako se bo zgodba odvijala čez 10 let.

🙂

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.
Objava čaka odobritev

Ne, Zartrose, ne ukvarjajš se samo s samskimi. To pa res drži. Namreč zapomnila sem se te po tvojem pametovanju kaki dve leti nazaj. Spraševala sem kako urediti odnose s sostanovalci in ti si kar naprej pametovala, da naj si najdem drugo stanovanje, čeprav sem napisala, da bi to pomenilo vsaj 500€ več na mesec. In potem si v nedogled ponavljala kako to ni nič 500€ na mesec. Bolj sem ti dopovedovala, da imam plačo malce nad minimalcem, bolj si, ti prineska, gonila, da se 500€ na mesec pa res nič ne pozna. Pač ravzvajena princeska, z vedno polno ritjo.

POtem sem kak mesec nazaj spet spraševala neke zadeve glede službe, nasveti pa to in glej ga zlomka. Spet si ti vse vedela in spet blejala stvari, ki lahko pridejo na pamet samo razvajeni princeskici.

In ja, v vsaki temi o samskih, se seveda tudi najdeš. In seveda je potem človeku jasno kako je stanje razvajene princeske, ki soli pamet samskim in jim dopoveduje, da nekaj ni z njimi ok, če niso poparčkani. NI ravno težko ugotoviti zakaj te tako mučijo samski :). Sploh, ko zraven bereš tvoje nasvete glede denarnih zadev, stanovanj, kako 500€ na mesec pa res nič ni, kako pametuješ o službah, delu, ki ga niti pod razno ne poznaš, ampak o zadevah pa vse veš.

Princeska pač, ki jo žulijo samski :).

Jaz sem samska, čez 30let in bom krepko razmislila, če še grem kdaj v razmerje. Zakaj? Ker sem zaradi diplome nekaj let bila brezposelna, moške je pa samo moj keš zanimal.  Še več sem ga porabila zraven moškega, ko on ki ma službo, pa sem bila brezposelna.   Raje sem sama, kot da kdaj še dam kaj moškemu. Zato bom pač sama. Sedaj imam službo in si privoščim več luksuza. Ne bom pa ga delila z drugimi. Sem dovoljkrat slišala ti si brezposelna bla bla bla. ( predvsem moški na netu twoo, badoo itd., ti sil ahko samo za praznjenje jajc itd.) Iščem človeka ki se zna obnašat,ne pije, ne kadi, se ne drogira, je spoštljiv, zanesljiv, prijeten, razgledan in predvsem da se midva ujameva v odnosu in se imava lepo.  Sem pa daleč od tega da bi plačevala komu, da se igra te igrice z mano. Če ni iskreno ne šteje.

Odgovor na objavo uporabnika
poročeni revčki, 03.06.2021 ob 18:37

Ne, Zartrose, ne ukvarjajš se samo s samskimi. To pa res drži. Namreč zapomnila sem se te po tvojem pametovanju kaki dve leti nazaj. Spraševala sem kako urediti odnose s sostanovalci in ti si kar naprej pametovala, da naj si najdem drugo stanovanje, čeprav sem napisala, da bi to pomenilo vsaj 500€ več na mesec. In potem si v nedogled ponavljala kako to ni nič 500€ na mesec. Bolj sem ti dopovedovala, da imam plačo malce nad minimalcem, bolj si, ti prineska, gonila, da se 500€ na mesec pa res nič ne pozna. Pač ravzvajena princeska, z vedno polno ritjo.

POtem sem kak mesec nazaj spet spraševala neke zadeve glede službe, nasveti pa to in glej ga zlomka. Spet si ti vse vedela in spet blejala stvari, ki lahko pridejo na pamet samo razvajeni princeskici.

In ja, v vsaki temi o samskih, se seveda tudi najdeš. In seveda je potem človeku jasno kako je stanje razvajene princeske, ki soli pamet samskim in jim dopoveduje, da nekaj ni z njimi ok, če niso poparčkani. NI ravno težko ugotoviti zakaj te tako mučijo samski :). Sploh, ko zraven bereš tvoje nasvete glede denarnih zadev, stanovanj, kako 500€ na mesec pa res nič ni, kako pametuješ o službah, delu, ki ga niti pod razno ne poznaš, ampak o zadevah pa vse veš.

Princeska pač, ki jo žulijo samski :).

Tole je težko resno vzet, sploh ko te beremo po drugih temah kaj vse pišeš o sebi že vsa ta leta. Nezadovoljstvo bruha iz tebe, tebe žuli marsikaj, mene nič, jaz sem zadovoljna s seboj. In vse kdor sem in kar imam sem si sama ustvarila, s svojimi rokami, s svojim umom, svojo srčnostjo, neškodoželjnostjo in poštenostjo. In lahko mirne duše rečem da sem carica v tem sodobnem svetu prodanih duš.
Namesto da napadaš ljudi, to energijo usmeri VASE in kaj naredi da ne boš več tako prekleto nezadovoljna, da obtožuješ vse okoli sebe od poročenih, do tistih, ki si s svojim denarjem plačajo bivanje, do tistih, ki so zadovoljni s svojim delom, ki so zadovoljni s svojimi odnosi… Ti kar ne potegne, da na tak način ne boš rešila svojega notranjega nezadovoljstva in s tvoje strani že prej omenjeni vibrator ti pri tem ne bo nič pomagal. Toliko o teoriji antistresne terapije sexa, vibratorjev in orgazmov.

pa ne spet osebno vzet mojega pisanja in ga ne narobe pretolmačit, ker ni napisano tako, kot ga boš spet izkrivljeno prebrala. Ah ja.. samo jaz ne vržem puške v koruzo! 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 03.06.2021 ob 20:48

Tole je težko resno vzet, sploh ko te beremo po drugih temah kaj vse pišeš o sebi že vsa ta leta. Nezadovoljstvo bruha iz tebe, tebe žuli marsikaj, mene nič, jaz sem zadovoljna s seboj. In vse kdor sem in kar imam sem si sama ustvarila, s svojimi rokami, s svojim umom, svojo srčnostjo, neškodoželjnostjo in poštenostjo. In lahko mirne duše rečem da sem carica v tem sodobnem svetu prodanih duš.
Namesto da napadaš ljudi, to energijo usmeri VASE in kaj naredi da ne boš več tako prekleto nezadovoljna, da obtožuješ vse okoli sebe od poročenih, do tistih, ki si s svojim denarjem plačajo bivanje, do tistih, ki so zadovoljni s svojim delom, ki so zadovoljni s svojimi odnosi… Ti kar ne potegne, da na tak način ne boš rešila svojega notranjega nezadovoljstva in s tvoje strani že prej omenjeni vibrator ti pri tem ne bo nič pomagal. Toliko o teoriji antistresne terapije sexa, vibratorjev in orgazmov.

pa ne spet osebno vzet mojega pisanja in ga ne narobe pretolmačit, ker ni napisano tako, kot ga boš spet izkrivljeno prebrala. Ah ja.. samo jaz ne vržem puške v koruzo! 😉

 

Ojej, princeska Zartrose: meni je izjemno zanimivo, da tako uspešna, zadovoljna ženska, porabi izjemno veliko časa, da sledi meni, neznani osebi po monu, me analizira, si dela tabelce kaj sem pisala par let nazaj in podobno.

Pa bi rekla, da nimaš samo mene v obdelavi, verjetno imaš še kar nekaj monovcev v obdelavi. Samski ti gredo itak ves čas v nos :). Le čemu?

Res mi deluješ izjemno zadovoljna s svojim življenjem.

Ali pa je življenje princeske tako pusto, da moraš sestavljati življenjepise neznanih ljudi na monu? To, da imaš polno rit keša, to že vemo. AMpak a se s kešom ne da plačat kaj bolj zanimivega, da ne bi bilo treba se ubadat s samskimi, neuspešnimi neznanci na monu?

Odgovor na objavo uporabnika
poročeni revčki, 03.06.2021 ob 20:58

 

Ojej, princeska Zartrose: meni je izjemno zanimivo, da tako uspešna, zadovoljna ženska, porabi izjemno veliko časa, da sledi meni, neznani osebi po monu, me analizira, si dela tabelce kaj sem pisala par let nazaj in podobno.

Pa bi rekla, da nimaš samo mene v obdelavi, verjetno imaš še kar nekaj monovcev v obdelavi. Samski ti gredo itak ves čas v nos :). Le čemu?

Res mi deluješ izjemno zadovoljna s svojim življenjem.

Ali pa je življenje princeske tako pusto, da moraš sestavljati življenjepise neznanih ljudi na monu? To, da imaš polno rit keša, to že vemo. AMpak a se s kešom ne da plačat kaj bolj zanimivega, da ne bi bilo treba se ubadat s samskimi, neuspešnimi neznanci na monu?

Tabelce si delaš ti o meni, wtf privlečeš zadevo izpred dveh let ven? Jaz pač ko pridem na mon preletim teme in povsod puščaš svoje nezadovoljstvo. Vzporedno s to temo se kregaš v temi glede svoje bedne službe, ker niti nočeš slišati, kaj ti ljudje napišejo, pa kako najti občasnika itd itn. Torej kar je zanimivo je to, kaj za vraga odpiraš teme, če te odgovori ne zanimajo in hočeš točno določen odgovor, tak kot bi si ga ti sama dala. Dnevnik piši zasebno v kak lep blok ne pa jajcat po monu, tri četrt postov je tvojih.
Zberi se “punca”, preveč vemo o tebi, pa to ni okej. Upam da si vsaj kaj plačana s strani mona za to.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 03.06.2021 ob 21:09

Tabelce si delaš ti o meni, wtf privlečeš zadevo izpred dveh let ven? Jaz pač ko pridem na mon preletim teme in povsod puščaš svoje nezadovoljstvo. Vzporedno s to temo se kregaš v temi glede svoje bedne službe, ker niti nočeš slišati, kaj ti ljudje napišejo, pa kako najti občasnika itd itn. Torej kar je zanimivo je to, kaj za vraga odpiraš teme, če te odgovori ne zanimajo in hočeš točno določen odgovor, tak kot bi si ga ti sama dala. Dnevnik piši zasebno v kak lep blok ne pa jajcat po monu, tri četrt postov je tvojih.
Zberi se “punca”, preveč vemo o tebi, pa to ni okej. Upam da si vsaj kaj plačana s strani mona za to.

 

Ha, zanimivo. 3/4 postov je mojih? Do zelo zanimive ugotovitve si prišla. Pa samo kdaj pa kdaj prideš na mon a vseeno vse veš kaj jaz pišem?

Hja, veš, ko odpreš temo, in se neka princeska Zartrose potem kar naprej zaletava vate in v nedogled ponavlja kako 500€ na mesec pa res nič ni… tako princesko si pač zapomniš.

Ni ravno veliko takih afnic tu gor, ki bi drugim poskušale dopovedat, da 500€ na mesec pa res nič ni.

Ko en nekaj takega kar naprej ponavlja, je itak jasno, da je bilo tej osebi vse k riti prinešeno. Če bi taka afnica kdaj sama služila denar, ne bi klatila takih neumnosti.

Predlagam ti, da res svoj keš, s katerim se tako rada hvališ, kaj bolj koristno porabiš, da ne boš dan za dnem sledila meni, neznanki.

Oh ja, vedno znova.

Kaj vi ta poročeni res nimate kakega drugega dela kot se ubadati s samskimi?

Na monu ste odprli že 1000 tem, kjer se ubadate zakaj so eni samski. Pa še vsaj 3000 tem, kjer nabijate o tem kako ljudje brez otrok niso normalni.

 

Le zakaj samski ne odpirajo vedno znova tem o poročenih, zakaj so poročeni, o starših, zakaj imajo otroke?

Poročeni pa vedno znova in znova. Prav dolgočasni ste že s tem.

Nezadovoljna, poročeni revčki, samskaa itd itn- tebi ni potrebno sledit, ti si vsepovsod po monu, se te ne da izognit, tok blesavi pa nismo, kot misliš, da se te ne bo prepoznalo. Si si mon kar prisvojila za vsa svoja osebna nezadovoljstva. Ampak jaz s tem nimam nič, boš morala kar sama s sabo zdilat. Si pa šolski primer, ki ne bo to nikdar zdilala s sabo. Žal.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 03.06.2021 ob 21:30

Nezadovoljna, poročeni revčki, samskaa itd itn- tebi ni potrebno sledit, ti si vsepovsod po monu, se te ne da izognit, tok blesavi pa nismo, kot misliš, da se te ne bo prepoznalo. Si si mon kar prisvojila za vsa svoja osebna nezadovoljstva. Ampak jaz s tem nimam nič, boš morala kar sama s sabo zdilat. Si pa šolski primer, ki ne bo to nikdar zdilala s sabo. Žal.

 

Veš, pred tistimi 500€ nisem bila pozorna nate, od takrat naprej pa kadarkoli odprem kako temo, prideš ti tam težit. Prav srhljivo je. Ne zgrešiš nobene teme.Verjetno si me že prej zasledovala, samo jaz nisem bila tako pozorna. Tvoja obsednost z mano je naravno bolna.

Pa seveda v vseh temah o samskih visiš.

Mogoče se mi kdaj izpolni želja, da v temi, ki jo bom odprla, ne bo težila princeska Zartrose.

Težave z Rdečimi pajaci, a ne?

 

New Report

Close