Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odrasli otroci brez partnerjev – vam je vseeno?

Odrasli otroci brez partnerjev – vam je vseeno?

In princeska Zartrose: daj pokaži malce karakterja in poskušaj vsaj ne pisat v temah, ki jih odpiram, če se že ne moreš zadržati, da mi slediš iz dneva v dan.

Ko zagledam tvoj nik, se mi kar želodec obrne, ker vem, da bo spet princeska pametovala.

Razmisli sama pri sebi zakaj si tako obsedena z mano, da moraš prav v vsaki temi, ki jo odprem, težiti? Ne rabiš tu pisat, samo pri sebi razmisli.

 

Am, bo ravno obratno-tvoja obsedenost z mano je bolna, fenica moja;)

Kje bom jaz pisala pa ni na tebi.
Če te motim-ne odpiraj tem in ne citiraj me. Pokaži ta karakter, ki ga zahtevaš od drugih, sama pa samo ukazuješ potem se pa še čudiš, da imaš slabe odnose v službi in z cimri.. ccccc

Sicer pa preveč tem odpreš, kaj če bi se z lastnikom zmenila, da ti plača te prispevke ha?

Veš kaj, princeska, jaz nikoli, ampak res nikoli ne odprem teme, kjer si ti avtorica (žal se sedaj na monu ne vidi kdo je odprl temo, dokler je ne odpreš, škoda res).

Ampak ti se vtakneš v povsem vsako temo, ki jo odprem. Jaz zate sploh ne bi vedela, če se ne bi ti vedno, ampak res vedno znašla v mojih temah in kozlala neumnosti.

Briga me kdo si. Ampak ne, ti boš meni sledila, mi težila v nedogled. Najdi si svojega rdečega pajca in se z njim ubadaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 03.06.2021 ob 21:41

Kje bom jaz pisala pa ni na tebi.
Če te motim-ne odpiraj tem in ne citiraj me. Pokaži ta karakter, ki ga zahtevaš od drugih, sama pa samo ukazuješ potem se pa še čudiš, da imaš slabe odnose v službi in z cimri.. ccccc

Sicer pa preveč tem odpreš, kaj če bi se z lastnikom zmenila, da ti plača te prispevke ha?

Si lastnica MONa, da boš ukazovala kdo sme odpirat teme in kdo ne?

S tem pa, ko mi slediš iz teme v temo, ko mi prav vsaki temi slediš in težiš, kažeš samo to, da si bolana v glavo.

Jaz tebi ne sledim, dol mi visi za zblojene princeske. Ampak ti si pa kot drek, ki se prilepi na podplat pa ga ne spraviš več dol pa kamor stopiš, smrdi.

seveda ne odpiraš mojih tem, če jaz nisem avtorica nobene teme-kako boš potem ti odprla mojo temo, ki ne obstaja? O meni pa ti še kako dobro veš že od začetka moje prisotnosti, nič se vleči ven fenica moja 😁😁

Da pa je tako slabo, da se enačiš z drekom na podplatu..bed, veri bed

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 03.06.2021 ob 22:57

seveda ne odpiraš mojih tem, če jaz nisem avtorica nobene teme-kako boš potem ti odprla mojo temo, ki ne obstaja? O meni pa ti še kako dobro veš že od začetka moje prisotnosti, nič se vleči ven fenica moja 😁😁

Da pa je tako slabo, da se enačiš z drekom na podplatu..bed, veri bed

Zblojena si do kraja pa nepismena tudi. Ampak kaj čmo, tudi taki morate živeti. Upam, da ti bo rdeči pajac pomagal. Nihče drug ti ne more.

Dobro jutro tudi tebi.
Vem, da ti žal nihče ne more pomagat, sama si pa nočeš, tak da bomo morali še dalje brati tvoje zblojene zapise.
A to si zaljubljena v tega rdečega pajaca, ki ga kar naprej mečeš naprej? Mene ne zanima namreč;)

In zakaj je nujno, da je nekdo nesrečen, če je sam? Mogoče pa komu to ustreza?

Konec koncev si pa lahko tudi s partnerjem zelo nesrečen.

Dajte se starši malo manj obremenjevat s svojimi odraslimi otroki. Pa bo bolje za vas in zanje tudi.

Madona, nabijate eni čez druge in v prazno.

Dejstva so pa taka: vam 30+ s službo in doma pri starih vam je carsko. Boljš ne more bit. Se strinjam, da se ne bi mogla bolj. Ampak ne vem, če veste, da se vaši stari vsako jutro, ko se zbudijo in vsakokrat, ko vas vidijo pomislijo samo eno-a se bo morda danes zgodil čudež in boš spokal od hiše.

Mega vam je sedaj, ko ste 30. Ko boste prekoračili 40. se pa začne. Od 30. do 40. vas namreč samo občasno panika in tečnoba lovi. Po 40. se pa začne depra in frustracije. In najedanje staršev, da so oni krivi za vse kar se vam dogaja.

    Ne rečem, za vsako ceno it v zvezo in naštepat otroke, niti slučajno! Ampak malo truda vložit v kompromise pa bi se izšlo. Tako pa bo depra vsak teden samo hujša. In čedalje manj zadovoljstva bodo dajali uspehi v službi, novi nohtki in iphon, cocktail v stari Ljubljani, tudi skok na Malorco bo depro pregnal le za 7 dni.

Pa še za Legendo mona. Tako zafrustriranih tekstov že dolgo nisem našla na forumih. Chill vendar malo, da se ti ne bo kaj zgodilo 🤯

Kje pa pise, da so samski nesrecni in nezadovoljni?

Vsak ima svoje zivljenje in si ga ustvari po svoje. Ce vi kot oseba rabite ducat otrok, da se ne pocutite osamljeno, ni nujno, da nekdo drug rabi enako.

Upam, da nimate otrok oz da jim ne vsiljujete svojih zelj.

Ce vas otrok ne zeli partnerja in mu vi ves cas dajete obcutek nezadovoljstva, se bo otrok pocutil nesrecno. Noben noce, da se njegovi starsi pocutijo nesrecno.

Ce pa bo vas otrok dobil partnerja, da osreci vas, pa sam ne bo srecen v zvezi, ker si je ni zelel. Torej se bo spet pocutil nesrecno.

V vsakem primeru boste otroku prinesli obcutek nesrece. Zakaj bi to delali lastnemu otroku? Ce niste zadovoljni s svojim zivljenjem, si ga porihtajte, zivljenje drugih pa pustite drugim.

Zakaj bi pa starše zanimalo ali njihovi odrasli seksajo ali ne?

Važno je, da uporabljaš kontracepcijo, da ni nezgode s froci. AMpak takih stavri pač ne razlagaš staršem pa sosedom pa takoj naprej.

A odrasli polagate račune staršem ali seksate s kom ali ne?

Glede na temo, ko nekateri veste o sosedih, znancih, da niso imeli nobene punce: kako to veste? Pa menda ja ne mislite, da 30, 40, 50 letniki razlagajo staršem, znancem s kom seksajo oz. ne seksajo.

 

Pa, če eni mislite, da smo eni samski, kar nas ne videvate v dvoje, hja, seksamo pa vseeno. Zakaj pa ne? Ne pa pred firbci.

Pravico imajo ziveti po svoje, brez tvojega pametovanja in vmesavanja. Ce ni jasno: preberi se enkrat. Se te ne tice.

 

Nikoli ne bom razumela, zakaj se tako obremenjujete z drugimi. Verjetno imate preveč časa, da o tem sploh razmišljate.

Imam 26 let in mi grejo taka vprašanja močno na živce … Običajno se odzovem s kakšno sarkastično izjavo, da folk samo čudno gleda. Če se le da, se pa takim raje kar izognem (žlahta in podobni) :))  Koga briga …

Nekateri delamo po cele dneve in se nimamo časa s takimi stvarmi ukvarjat. Moj cilj je zbrati dovolj denarja, da hišo/stanovanje/dober avto (whatever) financiram sama, ker tipom itak ne zaupam. Naj me slučajno zaj***, da mu bom potem še plačevala nevem kakšne vsote? Hvala lepa.. Raje delam po cele dneve (ne, nimam fanta) in ko (oz. če) dobim nekoga, pa če ga dobim na laži/varanju…, ga samo pošljem skozi vrata in je zgodba zaključena. Če ne bo ničesar vložil, pač ne more ničesar zahtevat 🙂 Hiša je seveda moja, drugam pa ne grem 😊

 

 

Ker si sirotinja…

Zakaj bi si komplicirali življenje? Blednica, spij neka.

Odgovor na objavo uporabnika
Markop, 02.06.2021 ob 12:40

Odgovor na objavo uporabnika
še moj pogled, 02.06.2021 ob 11:26

Potem bi raje videla, da je tvoj otrok v zvezi z nekom, ki ga maltretira, vara, se ful prepirata,…. kot pa da je preprosto samski??

Ker roko na srce (spadam me samske 30+) je danes partnerja, s katerim lahko furaš kvalitetno zvezo/zakon, izjemno težko najti. Saj ne pravim, enim se userje in poklapa, večini pa ne. In od te večine so potem eni skupaj s kar nekom, samo da so, drugi smo pa samski.

Pa še to: ravno ne more to biti neka samostojna oseba, če počne stvari samo zato, da staršem streže po volji.

 

Nič se enim vserje in klapa…večina se prav dobro razume s svojim partnerjem. To so samo tolažbe, ki si jih poveste vsak dan tisti, ki ste izviseli

Na daleč res tako izgleda. Poznam zelo dobro kar veliko parov že po 20, 30 let. Le dva res srečna, nekaj dobrih kompromisov, nekaj skrajno odtujenih, prikrivajo, varajo… navzven pa vsi happy happy.  Priznati, da je zakon beden, je hud osebni poraz in itak osebna stvar, kaj sploh druge briga.

Odgovor na objavo uporabnika
Đ_Ana, 05.06.2021 ob 21:52

Nikoli ne bom razumela, zakaj se tako obremenjujete z drugimi. Verjetno imate preveč časa, da o tem sploh razmišljate.

Imam 26 let in mi grejo taka vprašanja močno na živce … Običajno se odzovem s kakšno sarkastično izjavo, da folk samo čudno gleda. Če se le da, se pa takim raje kar izognem (žlahta in podobni) :))  Koga briga …

Nekateri delamo po cele dneve in se nimamo časa s takimi stvarmi ukvarjat. Moj cilj je zbrati dovolj denarja, da hišo/stanovanje/dober avto (whatever) financiram sama, ker tipom itak ne zaupam. Naj me slučajno zaj***, da mu bom potem še plačevala nevem kakšne vsote? Hvala lepa.. Raje delam po cele dneve (ne, nimam fanta) in ko (oz. če) dobim nekoga, pa če ga dobim na laži/varanju…, ga samo pošljem skozi vrata in je zgodba zaključena. Če ne bo ničesar vložil, pač ne more ničesar zahtevat 🙂 Hiša je seveda moja, drugam pa ne grem 😊

 

 

SOri, samo obremenjujes se najbolj ti. S tem kaksen bo, kolko bo zasluzil, da te en bo zajebal itd…

Samo pod pogojem da das vse, in da odpres srce, bos enako dobila nazaj.

Za pravo ljubezen je nujno zaupanje, ne pa bit vedno z eno nogo na izhodu.

 

Splača se. Sem srečno ločen in sem nasel naslednjo pravo. Upam da za vedno. Ce ne…pa pac ne, gremo dalje😊

New Report

Close