Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odstopil notranji minister Hojs in generalni direktor policije Travner!!!

Odstopil notranji minister Hojs in generalni direktor policije Travner!!!

Kako pa kaj Tonin in mama? Še vse OK? 😀

[img]https://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

Zase vem, da nikoli ne hodim ven jest. Nikoli (zadnjih 10 let nikoli). 2 leti nazaj sem pa šla, jeseni. Točno tam je bil udobec, ki je znan prostozidar, v nekanjih komunističnih časih v vrsti za predsenika, danes tajkun, keša dovolj, še vedno v partiji, kjer se deli keš in izbira ljudi, tako kot včasih. Dokler nisem videla, nisem vedela, da mora biti vsak potrjen s strani partije, še celo pevci in športniki. Sej mi je jasno zakaj je imela Maze take težave…. Pač poznam ga na videz. Sprva se mi je zdelo, da je to naključje, dokler ga v mestu nisem videla še ene partkrat. Sej bi bilo naključje, če bi bil iz tega mesta in ne bi vedela kaj od dela…. In tako sem po 2 mesecih postala shizofrenik, čisto pravi shizorenik, tako da imam občutek, d24 ur na dan, da me najbolj nagravžna mafija nadzira, res najbolj nagravžni in gnili ljudje kar jih je. Ampak ne zaznavam tega človeka, zaznavam mafijo. Druga opcija je, da me je mafiji prodal, da me je udbovsko partijski režim prodal mafiji…. Preveč naključij.

Sedaj sem pa na ravni tistih norčkov iz ta starega režima, shizofrenikov, ki trdijo, da jih mafija nadzira… 24 ur na dan…. Popolnoma se zavedam, da je to shizofrenija, ampak popolnoma se zavedam mojih preteklih 20 let! In popolnoma se zavedam, da sem bila tudi takrat shizofrenik po naših merilih, ampak tak shizorenik, ki je pokal od sreče in dobre energije. Čeprav ne od leta 2008 – takrat so udobvci se name spraivli, sej to je vse skupaj prišlo s komunsiti,… GNIL PARTIJSKI SISTEM, GNIL V SAME TEMELJE, GNILOBE GNILE. Mam predolgo zgodovino, za jeeebanje na suho v glavo in preveč vem. Tako zabita pa tudi nisem, da ne bi dojela, da če slišim kako je aktiven implant in se vrti,d a je to tako, kot bi se cd-vrtel in jaz sem shizofrenik…. Bi morala biti bistveno bolj zabita kot sem, da ne bi znala 1 + 1 sešteti. Brez vzroka ni posledica in tukaj je oboje.

Točno vem kakšne sestanke imajo na astralu. praaasci vladajo, jest sem pa norček shizofrenik…

Vi ste zabite ovce, če ne boste blejali, greste lahko po moji poti, ali če me ne boste napadali po ukazu, za diskvalifikacijo, diskredicaji in likvaicajo.

20 let sem pokala od sreče, brala knjige, hodila v hribe, hodila po svetu, ljubila mojo shizorenost in nisem hotela živeti brez, ker bi bilo moje življenej prazno…

Pol ti pa pride PODGANA v živ mozak in imaš občutek, da te 24 ur na dan nadzira najbolj nagražen človek…. to pa nima več nobene veze s tisto shizofrenijo do prej…. Ta shizofrenija ima pa implant, ki ga poslušaš, tko da točno veš, da so kučanovdi kradi, pa to sem internetu prebala, pa tudi to, da so to stalinistično udbovske metode za uničevanje ljudi.

Ko to berete me sovražite in imate gnil filing, ki mi ga pošiljate. Ampak ko se vam bo to zgodilo, ne bo nikogar, ki bi vam verjel…. nikogar in boste samo novi norčki.

Preveč spominov imam, preveč, enostavno preveč, da mi takole jebaaali v živ mozak. Predobro je bilo. Presrečna sem bila in preveč ljubezni je bilo…. da bi požrla tako udbovsko partijski dreeeeek iz nobvembra 2018!

nova
Uredništvo priporoča

Implant ti res imaš, ampak ne od udbe, temveč od nore24. 😀 😀

In to vse samo zato, ker si šla ven jest? Drugič se usedi za mizo, ne na školjko.

Zakaj? Ti jaz pivem, zakaj. Iz protesta!
Pri Zdravku Procentualšku je NPU naredil hišno preiskavo, Procentualška so celo pridržali v priporu!!! Hojs in Travner te (komunistične svinnjarije) nista mogla preprečiti, ker na komunistično politično policijo nimata dovolj vpliva – in zato sta iz protesta odstopila!

Zakaj? Ti jaz pivem, zakaj. Iz protesta!
Pri Zdravku Procentualšku je NPU naredil hišno preiskavo, Procentualška so celo pridržali v priporu!!! Hojs in Travner te (komunistične svinnjarije) nista mogla preprečiti, ker na komunistično politično policijo nimata dovolj vpliva – in zato sta iz protesta odstopila!
[/quote]

Preverjanje zakonitosti je “komunistična svinjarija”?
Verjetno za nekatere res.

Pojbiča za ministra naj postavlejo, čuuuuj! To so epizode radioGaGa potem ful dobre

Zakaj? Ti jaz pivem, zakaj. Iz protesta!
Pri Zdravku Procentualšku je NPU naredil hišno preiskavo, Procentualška so celo pridržali v priporu!!! Hojs in Travner te (komunistične svinnjarije) nista mogla preprečiti, ker na komunistično politično policijo nimata dovolj vpliva – in zato sta iz protesta odstopila!
[/quote]

In točno to komaj čakajo vsi politiki: če dobijo desnes prsti v marmeladi, se bodo sklicevali na komunistično svinjarijo, če dobijo leve, bodo rekli, da gre za desničarsko-cerkveno propagando. In levi bodo v luft skočili, da levakom podtikajo, desni bodo pa v luft skočili, da kriminalni komunisti podtikajo njihovim brezmadežnikom. To je tudi razlog zakaj lahko še v letu 2020 kradejo veselo dalje. Ker se bo narod itak takoj razdelil na leve in desne in branil svoje ubožce.
To malikovanje je za politike super. To je idealno gojišče za krajo, podkupovanja itd.

A lahko končno pozabite, kdo je levi in kdo desni in vso to bando, ki krade državi, enotno obsodite? Bo šlo ali pa nam niso še dovolj pokradli?

In točno to komaj čakajo vsi politiki: če dobijo desnes prsti v marmeladi, se bodo sklicevali na komunistično svinjarijo, če dobijo leve, bodo rekli, da gre za desničarsko-cerkveno propagando. In levi bodo v luft skočili, da levakom podtikajo, desni bodo pa v luft skočili, da kriminalni komunisti podtikajo njihovim brezmadežnikom. To je tudi razlog zakaj lahko še v letu 2020 kradejo veselo dalje. Ker se bo narod itak takoj razdelil na leve in desne in branil svoje ubožce.
To malikovanje je za politike super. To je idealno gojišče za krajo, podkupovanja itd.

A lahko končno pozabite, kdo je levi in kdo desni in vso to bando, ki krade državi, enotno obsodite? Bo šlo ali pa nam niso še dovolj pokradli?
[/quote]

Točno tako. Delimo se na tiste, ki imajo in tiste, ki nimamo. Nimamo pa zato ker kradejo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Naloge za preiskave naj bi na predlog NPU podpisala preiskovalna sodnica Mojca Kocjančič, nekdanja žena ministra za pravosodje iz vrst propadle LDS Aleša Zalarja in znana iz afere farmacevtka, saj je odredila, da se prisluhi, ki bremenijo Zorana Jankovića, ljubljanskega župana, izločijo. Naš vir pravi, da je odredba zelo “šalabajzerska”, saj naj bi bila brez konkretnih dokazov, sklicevala pa naj bi se Tarčo, Ivana Galeta in Riharda Knaflja – skratka ljudi, ki v vseh epizodah oddaj niso povedali nič oprijemljivega in kaznivega, kar bi lahko izpolnjevalo dokazne standarde utemeljenega suma, ki so potrebni za uvedbo hišne preiskave.

mar ni to razlog za odstop, rečeš tega se ne grem, podrejeni kršijo zakone, torej sem jaz objektivno odgovoren, spremejo tvoj odstop, treba je pa počistiti nesnago, sam odstop ni dovolj, torej polistijo tiste kateri so delali nezakonito, to je namen odstopa, Evropa nas gleda, sedaj zgaga pada v čudno luč, tudi tožarjenje ne pomaga več, politična policija se počisti in namen je dosežen !

Glej, dejstvo je, da bo vsak politik, ki ga nečesa sumijo, rekel, da je vse skupaj politična farsa. Tukaj pravijo desni, da ni bilo povedano nič oprijemljivega. Ja, itak da ne, obstaja sum- in če je sum, MORA POTEKATI PREISKAVA, pa če gre za ministra, politika ali pa navadnega človeka. Tudi če tebe primejo, ker si slučajno bil zraven, ko so enega ubili, ti pa rečeš, da ga nisi, da je ta nož slučajno v tvojih rokah, ker si ga pobral- bo ravno tako potekala preiskava in ti boš v njej, ane?
Pusti zdaj bivšo od nekega politika, pa kdo je spodbudil preiskavo itd. Če Počivalšek ni kriv in ne bo dokaza, da je, bo to pokazala preiskava, ane?
Ampak dajte si dopovedat, da za vsak tak sum kraje MORA BITI PREISKAVA!! Drugače ne bomo nikoli obsodili nikogar, ki je kradel. Če je zdaj Hojs spustil surlo in trmari, naj, njegova pravica. Ampak prav je, da se končno ugotovi, kaj se je zgodilo s tistimi nakradenimi milijoni. Ali pa naj vse skupaj spet pometemo pod preprogo??

Ja in? A bi na oddaji morali podati tudi vse dokaze, al kaj? Važno da obstaja sum, dokazati ali ovreči sum pa mora preiskava. Tako kot sem bil za to, da se preišče in obsodi Jankovića, Bavčarja, Šrota…. in kaj je še teh ptic… sem tudi zdaj za to, da se preišče, kaj se je dejansko dogajalo.
Me ne briga, kdo je podpisal naloge za preiskave, mu pa čestitam, da si je upal. Hojs pa v jok pa na drevo.:)))

Res je kdaj treba kakšno tako pisanje prebrat, da lahko začnemo cenit to, kar imamo in to, kakšni smo.
Ga ni čez hladen razum mir v duši…

Da se ne boš razločil 🙂 marca je Hrvaška zaprla mejo s Slovenijo za potnike in povzročala škodo Sloveniji, ko ni bilo nobenega še okuženega v Sloveniji. Jajo ne zapre meje s Hrvaško niti, ko je po 50-100 okuženih dnevno na Hrvaškem 🙂

Je pa Jajo zaprl ljudi po občinah, da so lahko v miru kradli milijarde hihihi…

Da se ne boš razločil 🙂 marca je Hrvaška zaprla mejo s Slovenijo za potnike in povzročala škodo Sloveniji, ko ni bilo nobenega še okuženega v Sloveniji. Jajo ne zapre meje s Hrvaško niti, ko je po 50-100 okuženih dnevno na Hrvaškem 🙂
[/quote]

Saj ne zaradi Hrvaške. Ne zapre meje, ker bi znorelo tri četrt Slovenčkov, ki imajo tam vikende ali so si rezervirali apartmajčke. Pa še politiki bi ponoreli, ki imajo vikendice dol. Itak ne bo zaprl niti karantene odredil.

Jutri bo nov minister in nov prvi policaj….in karavana bo šla dalje…..kužki pa za njo cijuuu, cijuuuu, kev, kev…..he, he, he…..

Huda tale policijska država ja. Pridržuje ministre vlade, mlati pobiralce papirnatih avijončkov, postavlja barikade na proslavah… na koncu pa minister in šef policije odstopita, ker sta nemočna. :-)))

https://www.youtube.com/watch?v=WYeqi7h8bdA

Zakaj? Ti jaz pivem, zakaj. Iz protesta!
Pri Zdravku Procentualšku je NPU naredil hišno preiskavo, Procentualška so celo pridržali v priporu!!! Hojs in Travner te (komunistične svinnjarije) nista mogla preprečiti, ker na komunistično politično policijo nimata dovolj vpliva – in zato sta iz protesta odstopila!
[/quote]
No ja, če je Procentualšek že dan prej vedel, da ga bodo preiskovali, je imel čas generalno pospraviti in posesati dnevno sobo z dokumenti.
In kaj bo sledilo? Veliki vožd bo ukinil NPU, boste videli.
Draga moja domovina, s solzami v očeh se poslavljam od tebe …

Ma tam je itak pospravil takoj ob biznisu, če je kaj imel, verjetno niso pričakovali, da bodo tam kaj našli. Oni imajo, kar pač imajo od dokazov. Ampak za vsak slučaj so še pri njem doma pogledali, pravilno.

Zakaj sta ta dva pajaca s policije odstopila sploh? Ker nista imela zadev pod kontrolo in Ivana paranoja daje, da nista vpletena? Kak drug razlog?

Koga bo postavil namest njega? Miličnika Vinka? Je on v penziji že?

Ljudje, a res nimate drugih tem.

Človek, a res ne znaš preskočit teme, ki te ne zanima?

New Report

Close