Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odvajanje od mona

Odvajanje od mona

S tole novo podobo mi bo pa še uspelo, da se odvadim brskanja tu gor. Vsaka stvar je za nekaj dobra, hvala novim oblikovalcem.

Veliko ljudi je že odšlo, forum vegetira.

Sicer pa saj sem jim predlagal, da zaprejo forum dokler ne bo spet funkcionalen.

Lahko bi vsaj javili, kdaj bojo spet uredili določene nujno potrebne funkcije.

Good luck😉

Se mi zdi, da nas je kar veliko, ki zraven takšnega foruma niti odtegnitvenega sindroma nimamo! Sem prišla samo pogledat, ali so skapirali, da tole res nič ne velja. Ven so potegnili neke stare teme, jih komentirajo neki strokovnjaki….res je neprebavljivo!

Imam občutek, da večina tlele gor nima več kot sedem razredov osnovne šole, zato novosti težko dojemate.

Sedaj se počasi navajamo na FON. Poglejte v ukazno vrstico. 🙂

Totalno neprebavljivo,

katere stare teme misliš? Jaz sem naprimer opazil, da so glede teme v kateri oče sprašuje o sproščeni goloti hčere in sina napisali članek kjer so strokovnjaki z potrebno izobrazbo potrdili to kar sem učil ljudi.

Žal mi je le da se te strokovnjaki niso oglasili že v temi in preprostemu neukemu življu že tam pojasnili, kako se vzgaja otroke, da jih nebodo še naprej pohabljali z svojimi zaostalimi neciviliziranimi pogledi na svet.

Že dolgo,

torej odvzem nujno potrebnih funkcionalnosti da je forum pregleden in praktičen je dobrodošla novost?

Torej hiša brez oken, vrat v kateri zmrzuješ, brez elektrike in vode je lahko novost na katero se prilagodlivejši in bolj izobraženi hitreje navadijo?

Si debiln?

@kokoši dej prebol no, ti bo lažje. Tvoje jamranje traja že tri dni. Sej smo dojeli, da ti je hudo. V vsako temo vrneš svojo grenko neugodje. S to “Drama queen” držo si res pravi gejček.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG, 18.05.2021 ob 18:45

@kokoši dej prebol no, ti bo lažje. Tvoje jamranje traja že tri dni. Sej smo dojeli, da ti je hudo. V vsako temo vrneš svojo grenko neugodje. S to “Drama queen” držo si res pravi gejček.

Vrineš*

@štrikanjopič. – me ne zanima! 😄

Kokoši, ampak ti res tolčeš že več dni čez SČ. Brez veze. Potrpi malo. Urejamo.

Počasi..sej bo. Mi zvesti odvisniki ostajamo, ne glede na vse 🙂

 

 

še ena lajdra.

Meni je pa všeč in razumem, da ne gre vse takoj. Všeč mi je tudi, da so ga že zagnali, čeprav v okrnjeni obliki. Kokoši drži pa, da sem tudi jaz opazila tvojo nejevoljo.  Bo hitro boljše in bolj učinkovito, jaz se vse strinjam s tabo, ni pa potrebe po ponavljanju ;).

 

O ti ti trolček, zdaj imaš začasno mir, ker se ne znam še registrirati in prijaviti tvoje objave.. a upam da ne za dolgo. Takrat boš videl hudička 😊

@CrejziFrog

Jah glej, če te neb zanimalo neb komentirala.

Sem pa jopica in ne jopič😁

Se še zalotim, da odprem tale portal, čeprav vem, da ni na njem nič zanimivega (saj že prej ni bilo, ampak MON je bil vseeno domač). Ampak vedno manjkrat me popade. Da pa le ne bi bilo kakšnih odtegnitvenih sindromov, pa sem se zdajle celo prijavila. In pošiljam vsem pozdravček. 🙂

CrazY FroG in Moderator,

jaz, da jamram in tolčem čez forum že več dni? Morda kakšni primeri???

Naprimer v tej temi???

1 sporočilo: Še eni izmed mnogih, ki je napisala v uvodnem sporočilu, da odhaja, sem ponovno kot ostalim, dal vedeti da forum še urejajo!!!!!!!!!!!!!!! In odgovornim naj ga zaprejo, ker ludje ne razumejo, tega da je še v procesu posodobitev!!!!!!!!!!!! Dobronamern nasvet.

2 sporočilo: Na kritiko kako neprebavljivi ste sem odgovoril, z pohvalo forumu, da je napisal članek kjer me je citiral in na podlagi strokovnjakov potrdil česa preprosti ludje niso razumeli.

3 sporočilo: Ponovno sem razložil z primerjavo debilu, ki ne šteka, da forum še urejajo (in misli da je to le drugačen način in samo dobrodošla sprememba) kaj je funkcionalnost in praktičnost. Dal sem mu primerjavo z nedelujočo hišo. Prejšnič sem mu pa še zravn dopisal, da forum še urejajo, tako kot bi mogel tudi on dati novi hiši okna in vrata. Tokrat mu pa nisem.

A je res treba pisati neskončno dolga sporočila ker eni ne štekate od a do ž??? Zato da se slučajno ne boste zmedli ker ni vse pojasneno kot za 5 letnike?

 

Vse kar sem parkrat umenil na forumu je le to kero posodobitev naj prvo uredijo ali pa naj ga zaprejo ko ga urejajo ker ludje delajo pogrom nad forumom!

Zdej mi pa citirete primere kje sem jaz tolku in jamru čez forum! AJDE DEJMO!!!

Al vam naj jaz citeram 1000 sporočil uporabnikov kakšna katasrofa ste, kako grejo dol, sramota da ste, kako se vam posmehujejo??? Ker sprašujem se zakaj ste zapičeni vame, da ste meni vse to pripisali? No ajde začnite, da bom videl, da mi ne solite pameti neupravičeno kot je una uporabnica zapisala.

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 18.05.2021 ob 20:15

CrazY FroG in Moderator,

jaz, da jamram in tolčem čez forum že več dni? Morda kakšni primeri???

Naprimer v tej temi???

1 sporočilo: Še eni izmed mnogih, ki je napisala v uvodnem sporočilu, da odhaja, sem ponovno kot ostalim, dal vedeti da forum še urejajo!!!!!!!!!!!!!!! In odgovornim naj ga zaprejo, ker ludje ne razumejo, tega da je še v procesu posodobitev!!!!!!!!!!!! Dobronamern nasvet.

2 sporočilo: Na kritiko kako neprebavljivi ste sem odgovoril, z pohvalo forumu, da je napisal članek kjer me je citiral in na podlagi strokovnjakov potrdil česa preprosti ludje niso razumeli.

3 sporočilo: Ponovno sem razložil z primerjavo debilu, ki ne šteka, da forum še urejajo (in misli da je to le drugačen način in samo dobrodošla sprememba) kaj je funkcionalnost in praktičnost. Dal sem mu primerjavo z nedelujočo hišo. Prejšnič sem mu pa še zravn dopisal, da forum še urejajo, tako kot bi mogel tudi on dati novi hiši okna in vrata. Tokrat mu pa nisem.

A je res treba pisati neskončno dolga sporočila ker eni ne štekate od a do ž??? Zato da se slučajno ne boste zmedli ker ni vse pojasneno kot za 5 letnike?

 

Vse kar sem parkrat umenil na forumu je le to kero posodobitev naj prvo uredijo ali pa naj ga zaprejo ko ga urejajo ker ludje delajo pogrom nad forumom!

Zdej mi pa citirete primere kje sem jaz tolku in jamru čez forum! AJDE DEJMO!!!

Al vam naj jaz citeram 1000 sporočil uporabnikov kakšna katasrofa ste, kako grejo dol, sramota da ste, kako se vam posmehujejo??? Ker sprašujem se zakaj ste zapičeni vame, da ste meni vse to pripisali? No ajde začnite, da bom videl, da mi ne solite pameti neupravičeno kot je una uporabnica zapisala.

Pomiri se, Putke. Moderator je samo nick, neprijavljen. Tako da…

Evo, pa za lep tvoj nov nick sem poskrbela. Putke. Si ga lahko registriraš.

Tara_S

aha pa res, dobr to je bil samo en debil, ki me je zafrkavu, še vedno pa velja moje sporočilo za uno CrazY FroG.

😆😆😆 Ha ha res si mi poskrbela za lep vzdevek. Stara slovenska beseda. Bom premislil. Hvala! 😉

@kokoši dobro je. Ne vžigaj se tako s tem soljenjem pameti, ker ti v bistvu ne želim nč slabga😉 posredno sporočam, da je čist brezveze, da te tk sekira, kakr men osebno daješ vtis. Pč nism dobla prej občutka, da ti je humor na tvoj račun tuj in da morm pazit na slog tipkanja, napak sm te ocenla. Kak si ti mene zrt tega, lej ok😉 kot sm rekla – me ne zanima. Preberem pa, če preletim temo, kdo pa ne 😄 glede gej drže, ja a nisi gej? Potem sorry! Če si… Je to bolj kompliment kot graja! Virtuale js ne jemljem tk osebno. Lah mam do tebe drugačn pristop. Žaljenje je pa…. 😄 Otročje? Sj maš prav drugače ne izpodbijam tega. Mirno zdaj?

@mojamisel
kaj točno te muči pri registraciji, dostopaš preko mobitela? Sm zate js prjaula komentar brezvezne žaljivke😄🤘

@crazyfrog hvala! 🙂 prek telefona, ja. Kliknem na ikono od profila in se odpre egistracija in nič… nikjer nič za vpisat. Sem bolj lesena za te novosti 😅 Sicer mi avtomatično preden oddam komentar samo napiše vzdevek, ampak izgleda, da nisem registrirana… booo? 🙈 Bom poskusila prek pc, samo ponavadi sem vedno prek tel.. a sem morda kaj spregledala? Se da prijaviti kako drugače?

Klikni na oblaček search(lupo, 🔍) vpiši v iskalnik: prijava, skrolaj do dna in klikni pripravljeno ikono – vpis. Odjavi te, ko zapreš splet😄😄.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG, 18.05.2021 ob 21:19

Klikni na oblaček search(lupo, 🔍) vpiši v iskalnik: prijava, skrolaj do dna in klikni pripravljeno ikono – vpis. Odjavi te, ko zapreš splet😄😄.

Oooo dbeeest🤩🤩🤩hvalaaa🙏👍👌

New Report

Close