Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogabna navada mojega moža

Ogabna navada mojega moža

Ima vaš mož, žena, partner ali partnerka kakšno res grdo navado, ki vas spravlja ob živce?

Moj mož ima res grdo in nagravžno navado in popolnoma vseeno mu je, če ga kdo vidi, saj misli, da ne dela nič takega kar drugi ne.

Poročena sva tri leta. Če bi za to njegovo grdo navado vedela že prej, se sploh ne bi poročila z njim. Včasih si je nohte urejal v kopalnici. Po novem to počne v dnevni sobi. Sem nekajkrat samo opazovala njegov novi ritual. Postriže si nohte na rokah in nogah. Zlaga jih na krožniček, ko zaključi pa enega in po enega nosi v usta in jih grize. Čez čas nekaj malega izplune. Meni gre na bruhanje samo ko opazujem njegovo početje. Še pomisliti ne smem za nazaj kolikokrat sem se ljubčkala z njim, ko je imel v ustih še vedno ostanke nohtov.
Res sem se kar nekajkrat poskusila pogovoriti z njim, pa naletim smo na nasmeške in rekoč, daj umiri se, vsi to delajo ali pa še kaj hujšega. On je mnenja, da če nam lastna roževina ne bi pasala ali če nam ne bi manjkalo nekaj kar je v nohtih, tega enostavno ne bi počeli.
Sama pa res ne vem koliko časa še to lahko prenašam. Res mi je ogabna navada. Od kar vem ga sploh ne morem poljubiti. To sem mu tudi povedala, a se mi res samo smeje in zamahne z roko.
Kaj bi vi naredili na mojem mestu? Ali mogoče pretiravam?

Upam, da se hecas.

Ko jih ima na talarju, ti krožniček hitro zamenjaj z jagodami in smetano. Ali piksno pira. Pa v naročje se mu usedi……

Jaz tej bejbi verjamem. Ker nimate pojma, kaj vse je človek zmožen…. tudi dekleta. Kakšna skrita nagnjenja imajo…………..

kakšni čudni fetiši 🙂

O fuj… 🤮
To bil zame zacetek konca. Jaz bi sla stran od njega, ker bi se mi zacel gabit.

Avtorica, hujši so tisti, ki direkt, brez škarij opravijo: torej se vsede, pogrize nohte na nogah (!), požveči, potem pa špuka en po prostoru….. Obstajajo taki.

Ogabna navada mojega bivšega moža: šmrkle iz nosa ( take tamesnate ne tasuhe), je brisal v rob voznikovega usnjenega sedeža v avtu – potem sem to ene parkrat dobila na hlače, dolgo krilo, pa z roko sem šla, ker je bil tak žepek v sedežu ravno tam ( Volvo). Takrat sem pričela spoznavati njegove prikrite plati.

Ne vem za druge, ampak sem imela par prijateljev, ki so si grizli nohte, jih trgali, da je krvavelo, pljuvali vsepovsod, nikoli pa nikogar nisem videla zveciti tega produkta. Ce drugega ne, se mi je zdelo grozno mazohisticno, da se pohabljajo namesto da bi pograbili scipalnik / skarjice / pilico. Ok, res je bila to osnovna sola, danes so verjetno ze bolj kulturni, ker ce drugega ne, z raztrganimi nohti poskodujemo zascito ekrana na mobitelu oz. puscamo raze po steklu.
Da bi pa nekdo namerno shranjeval odrezane koscke in jih pomalical…. nevidjeno. Verjamem pa, da kdo to prakticira.
Vsekakor ne bi mogla tega spregledati pri nikomer, ceprav imamo vsi svoje napake.
To je…. predalec cez rob tolerance.

Nekateri se s tem, ko to grizljajo fetiširajo na tisti vonj tistih nohtov – po gorgonzola siru, sploh takoj po kopanju, ko so tako mehki..

Nekateri se s tem, ko to grizljajo fetiširajo na tisti vonj tistih nohtov – po gorgonzola siru, sploh takoj po kopanju, ko so tako mehki..
[/quote]

A ni bolj elegantno, da se sprehodis do najblizje stacune in slino pocedis nad selekcijo sirov in potem izbiras, kaj bi bilo za kupit?

Lej, sori, ne da obsojam, ampak ne stekam.
Na vsake svete case si privoscim kaksne pistacije, na katerih si polomim nohte, ampak mi obcasno pase tudi kaksno slano lupino po ustih premetavat. Nekoc mi je frend iz Vietnama prinesel vrecko njihovih pistacij, prevlecenih z limono, fuu… niti nisem ljubiteljica, ampak popolnoma drugacne in limona na lupinicah, tiste sem pa kar po ustih vlacila.
A je to to, enak feel?

A ni bolj elegantno, da se sprehodis do najblizje stacune in slino pocedis nad selekcijo sirov in potem izbiras, kaj bi bilo za kupit?

Lej, sori, ne da obsojam, ampak ne stekam.
Na vsake svete case si privoscim kaksne pistacije, na katerih si polomim nohte, ampak mi obcasno pase tudi kaksno slano lupino po ustih premetavat. Nekoc mi je frend iz Vietnama prinesel vrecko njihovih pistacij, prevlecenih z limono, fuu… niti nisem ljubiteljica, ampak popolnoma drugacne in limona na lupinicah, tiste sem pa kar po ustih vlacila.
A je to to, enak feel?
[/quote]

Saj jaz tega ne pošnem – meni je to nepredstavljivo ogabno! Vem pa , da nekateri to počnejo in se tako fetiširajo. Že na vonj nog po gorgonzoli, kaj šele mokrih napitih nohtov na nogah, kjer je ob straneh pri nohtu n koži še mal “sirčka”:…. Za bruhat, ja.

Res odbijajoče. Moj si brska po nosu in potem žre svoje smrklje. V 14 letih zakona ga tega nisem mogla odvaditi. Če res znorim, potem je nekaj dni bolje, ampak se samo skriva pred mano!! Po nekaj dneh pa spet začne s to ogabo kar na kavču pred TV-jem, ko misli, da ga ne gledam:((
In kar je najbolj žalostno, je to, da sem tudi že 11-letnega sina zalotila pri isti packariji:((
Jaz sem obupala, ker očitno ne bo prenehal s tem…

Nic nenavadnega! Jaz najraje pustim rast nohte na nogi .Ko so dovolj veliki jih odtsranim in jih pojem. Enega za drugim.

Moj bivši je tako kot so zasačili na TV tistega nemškega trenerja, rad vohal švic od svojih jajc.😄😄 Zdaje se temu lahko režim, ampak dvomim, da bi mi bilo smešno, če bi še bila z njim. Se spomnim, sva igrala tenis, po koncu sva se pri športnem centru usedla na eni pijači, pa si je frajer stalno šaril znotraj kratkih hlač on potem vohal svoje prste. Jaooooo😄😄 Eni dedci so res nagravžni. In je neverjetno, da vseeno pridejo do babe, a ni?

Privlačno ravno ni… a tako hudo pa tudi ne. Tako da – ja, po moje pretiravaš in delaš probleme kjer jih ni.
Če se človeku gabi telo njegovega bližnjega to (meni) kaže na nesprejemanje in globlje probleme. Konec koncev se tudi nohti del njega, mar ne?

Vsaj ženske se glede svojih nohtov precej ukvarjate, pa čeprav z barvami. In če bi moški izjavil, da njega to odbija in je nagravžno in se take ženske res ne more več dotikati?

Res odbijajoče. Moj si brska po nosu in potem žre svoje smrklje. V 14 letih zakona ga tega nisem mogla odvaditi. Če res znorim, potem je nekaj dni bolje, ampak se samo skriva pred mano!! Po nekaj dneh pa spet začne s to ogabo kar na kavču pred TV-jem, ko misli, da ga ne gledam:((
In kar je najbolj žalostno, je to, da sem tudi že 11-letnega sina zalotila pri isti packariji:((
Jaz sem obupala, ker očitno ne bo prenehal s tem…
[/quote]

Isto sem obupal sam – pri otroku. Žal nikakor ne gre, pa tudi če bodo nekoč zaradi tega problemi.
Malo me je potolažilo to, da sem pri raziskovanju ugotovil, da je baje celo koristno za imunski sistem in izboljšuje zdravje. Meni je sicer še vedno odvratno… a težiti sem nehal.

Ne, ne pretiravas! Če že zamižiš, da malica tiste svoje nohte, pa ne mores spregledati tega, da so tisti nohti polni svinjarije, bakterij in ne vem česa vse. Tak tip ima sigurno gliste, ki jih prenaša tudi nate. Fuj, fuj! Takšnega moškega nikoli ne bi mogla spostovati!

Moj ima ogabno navado, da ga vtika brez kondoma v druge. Je tako butast, da ne zna skrit. Jaz pa še bolj, ker to prenašam in se delam, da nič ne vem. Se ne hecam.


Ja, jest mu daj. Da je tako prestradan, da mora nohte žvečt, pa meče zelo slabo luč nate…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Haha, moja tašča pa si privošči kar tastove, ko mu jih poreže, tiste že kar malo glivične, fajn debele…😂

Jaz bi se verjetno ločila. Zdi se mi da moj mož nima nobene teko čudne navade, če pa o ima jo dobro skriva. Torej jaz mislim, glede na to, da se vaš mož ne skriva, verjetno misli, da nič narobe ne dela.

Mene pa nič ne moti ker si mož grize nohte in jih potem grize. Tudi jaz imam navado, za katero nočem, da ve kdo od mojih. Ko si odstranjujem z posebnim strgalom kožo iz pet, kakšen res debel kos žvečim. Mi paše ta slan in gumijast okus kože. Pa kaj če je ogabno in bizarno! Saj nihče ne ve!

Kaj pred poroko nista poskusila skupnega življenje? Čudno se mi zdi, da nisi že prej vedela za njegovo res za kozlat navado.

Marš svi u pičku mater.

Moja žena pa rada voha prst iz riti, ko seksava ji takoj pride, če ji dam 2 prsta v rit, po sexu pa jih vedno voha, ko se stiskava. Me ne moti, mi tudi večkrat liže mojo rit, pač ma tak fetiš, je prava packa in me vzburi..


Upam, da te tvoja žena enkrat pojaha s strap on, potem pa pred njo pofafaj tisti umetni penis, ki si ga imel v riti, goved dedji.

New Report

Close