Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogabne cunje in ogabni čevlji

Ogabne cunje in ogabni čevlji

Lohk poveš kateri trgovinici v predmestju in kje je trgovina Elegance?[/quote]

Manufaktura -pogledaš na spletni strani,kje so trgovine- jaz kupujem v Domžalah.V Domžalah je tudi trgovina z obutvijo Elegance-lahko pogledaš tudi na njihovi spletni strani-ampak v trgovini imajo zelo veliko izbiro.

Za vsak dan ali pa tudi za na kakšen obisk pa kupujem oblačila pri:

Radmila Barbič.s.p. Cesta XV.brigade, Metlika.V naš konec pride njen prodajalec.Saj ima tudi objavo

na spletu.Meni so zelo všeč njene kratke pajkice z gumbi-dolžina čez koleno,daljše tunike z lepimi vzorčki,majčke,tudi daljše, majice-daljše z naramnice,spodnji deli trenirk-različne in vse stane okrog

20 evrov,ampak zelo kvalitetno.Jaz kupujem že več kot eno leto in lahko potrdim,da je material krasen in dobro diha,tudi lepo in kvalitetno je sešito.Lani sem vzela tudi eno oblekico s cvetličnim vzorcem in sem jo vzela s seboj na morje in tudi na jadranje.Potegnila sem jo ven iz potovalke-nikoli nisem bila
zmečkana.Zadnjič sem kupila temno modre pajkice čez koleno in zraven temno modro tuniko na naramnice,spredaj so bele rožice,kot en šopek…sem zadovoljna,res.

Lohk poveš kateri trgovinici v predmestju in kje je trgovina Elegance?[/quote]

Manufaktura -pogledaš na spletni strani,kje so trgovine- jaz kupujem v Domžalah.V Domžalah je tudi trgovina z obutvijo Elegance-lahko pogledaš tudi na njihovi spletni strani-ampak v trgovini imajo zelo veliko izbiro.

Za vsak dan ali pa tudi za na kakšen obisk pa kupujem oblačila pri:

Radmila Barbič.s.p. Cesta XV.brigade, Metlika.V naš konec pride njen prodajalec.Saj ima tudi objavo

na spletu.Meni so zelo všeč njene kratke pajkice z gumbi-dolžina čez koleno,daljše tunike z lepimi vzorčki,majčke,tudi daljše, majice-daljše z naramnice,spodnji deli trenirk-različne in vse stane okrog

20 evrov,ampak zelo kvalitetno.Jaz kupujem že več kot eno leto in lahko potrdim,da je material krasen in dobro diha,tudi lepo in kvalitetno je sešito.Lani sem vzela tudi eno oblekico s cvetličnim vzorcem in sem jo vzela s seboj na morje in tudi na jadranje.Potegnila sem jo ven iz potovalke-nikoli nisem bila
zmečkana.Zadnjič sem kupila temno modre pajkice čez koleno in zraven temno modro tuniko na naramnice,spredaj so bele rožice,kot en šopek…sem zadovoljna,res.[/quote]

Napisala sem narobe!

Barbi konfekcija,Radmila Orlič,s.p. Cesta XV.brigade 45, Metlika

Manufaktura -pogledaš na spletni strani,kje so trgovine- jaz kupujem v Domžalah.V Domžalah je tudi trgovina z obutvijo Elegance-lahko pogledaš tudi na njihovi spletni strani-ampak v trgovini imajo zelo veliko izbiro.

Za vsak dan ali pa tudi za na kakšen obisk pa kupujem oblačila pri:

Radmila Barbič.s.p. Cesta XV.brigade, Metlika.V naš konec pride njen prodajalec.Saj ima tudi objavo

na spletu.Meni so zelo všeč njene kratke pajkice z gumbi-dolžina čez koleno,daljše tunike z lepimi vzorčki,majčke,tudi daljše, majice-daljše z naramnice,spodnji deli trenirk-različne in vse stane okrog

20 evrov,ampak zelo kvalitetno.Jaz kupujem že več kot eno leto in lahko potrdim,da je material krasen in dobro diha,tudi lepo in kvalitetno je sešito.Lani sem vzela tudi eno oblekico s cvetličnim vzorcem in sem jo vzela s seboj na morje in tudi na jadranje.Potegnila sem jo ven iz potovalke-nikoli nisem bila
zmečkana.Zadnjič sem kupila temno modre pajkice čez koleno in zraven temno modro tuniko na naramnice,spredaj so bele rožice,kot en šopek…sem zadovoljna,res.[/quote]

Napisala sem narobe!

Barbi konfekcija,Radmila Orlič,s.p. Cesta XV.brigade 45, Metlika[/quote]

V Ljubljani je tudi njena trgovina: Cesta Ljubljanske brigade 23 A.

Jaz kupujem pretezno 2 oz nekaj malega se od tretje znamke in dve sta zanesljivi pri stevilkah, tretja pa malo varira oz sploh spodnji deli imam krila veckrat 34, ker bi 36 kar plesala na meni in pol preberem komentarje drugih strank in preverim velikost manekenke in stevilko oblacila, ki ga nosi. Ce pa se vseeno zmotim oz ce mi kaj ni vsec pa posljem nazaj.

Cevlje tudi velikokrat na netu in isto, pri znanih znamkah ponavadi vem, ce ni ok pa posljem nazaj. Pa vec znizanj je na netu, v googlu najdem kaksne kode za znizanja in pridem cist ok skozi.

Samo še prek spleta, obleke, čevlje, elektroniko, knjige, kozmetiko, vse, vse, vse, razen hrane (pa še to kakšne stvari, ki se ne dobijo pri nas). Pridem skozi daleč ceneje, imam zelo kvalitetno robo, ni mi treba lazit po trgovinah, kjer mojih številk itak takoj zmanjka (ker čevljev št. 36 naročijo natanko dva para, potem se pa slikaj, da ne rečem, da mi nič ni všeč). Včasih pošljem kaj nazaj (glede na količino nakupov zelo malo), včasih dam kaj popraviti, pod črto HB za internet štacune.

…bila v nobeni štacuni s cotami že kar lep čas. Vse kupujem preko spleta. Za vsak dan imam pretežno Desigual in Yumi, če pa potrebujem kaj bolj fancy pa pogledam najprej še vedno pri Muri za kakim kakovostnim in brezčasnim kostimom (narava dela je pač taka, da jih tu in tam moram nositi, ga kupim in sem potem naslednjih 5 let mirna), za kako obleko pa pri Maiocciu ali Almatracciu. Je sicer res dražje, ampak je tudi kakovost visoko nad HM, Zaro ali čim podobnim. Prej mi je bil všeč Promod, letos pa ima same bljak cote.

Samo še prek spleta, obleke, čevlje, elektroniko, knjige, kozmetiko, vse, vse, vse, razen hrane (pa še to kakšne stvari, ki se ne dobijo pri nas). Pridem skozi daleč ceneje, imam zelo kvalitetno robo, ni mi treba lazit po trgovinah, kjer mojih številk itak takoj zmanjka (ker čevljev št. 36 naročijo natanko dva para, potem se pa slikaj, da ne rečem, da mi nič ni všeč). Včasih pošljem kaj nazaj (glede na količino nakupov zelo malo), včasih dam kaj popraviti, pod črto HB za internet štacune.[/quote]

A bi lahko dala prosim kakšne linke, kjer naročuješ? Saj ti ne bom pobrala čevljev, imam številko 38 in konfekcijo 42:-))

New Report

Close