Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogabno razmetano stanovanje

Ogabno razmetano stanovanje

Prvo kot prvi, si izjemno seksistična. Zakaj je pa dolžnost žensk, da izključno me čistimo dom? Zakaj pa nisi rekla, da bi lahko tudi njen partner čistil? Veš, lahko ti zagotovim, da neboš dobila nič koristne pozornosti pri moških, pa če še tako trobiš okrog, kako tradicionalna gospodinja si, in kako ti je vseeno, pa če nimaš pravic in te mož tepe.

Kot ena od “groznih modernih zensk” ki “gospodinijo” samo iz nuje in ne obcutka dolznosti, vedo, da si zasluzijo pravice in imajo osebne meje in pravicne zahteve zase in za ljudi okrog sebe…… ocitno se najbolj splaca postati lezbijka alpa menjati spol in se poskusiti porociti z eno od zahojenih monovk, ki trobijo kako je treba cel dan glancati za druzino, ce bi iskala par bi se tud sama s tabo hotela porocit ahahahaha

Kje si ti prebrala “cel dan glancati stanovanje”? Očitno ti osnove higiene in osnovnega reda delajo hude preglavice. Ne sfolgaš tega zaradi geliranih nohtov in selfijev ter drkanja po telefonu?

Jaz imam tudi rada spucano, samo ti si pa na smrt dolgočasna.

Tudi jaz akviziterka, pridem v garsonjero, tam pa mamka pa 17 mačk. Želodec sem skor u najlon vrečki nesla ven. Tole za ključe me je nasmejalo :)))

Tudi jaz akviziterka, pridem v garsonjero, tam pa mamka pa 17 mačk. Želodec sem skor u najlon vrečki nesla ven. Tole za ključe me je nasmejalo :)))
[/quote]

Sam je bilo res dobesedno tako :))
Plus vse nastlano po kavčih in vseh ostalih površinah – v bistvu si lahko samo stal, do kolen v svinjariji – no jaz nisem, ker sem skliznila ven po petih minutah :)))

Za bruhat si res. Ti frendica prjazn ponud da greš k njej na wc, ti jo pa blatš po forumu pa čvekaš okol.
OGABNA SI!
Mi na misel ne pride ko grem h kom, da okol govorim kaj sm vidla. Pa naj bo spedenan v nulo al pa razmetan.
Mislm eni ste res sam za šimfanje, tračanje, fuj.

Sam je bilo res dobesedno tako :))
Plus vse nastlano po kavčih in vseh ostalih površinah – v bistvu si lahko samo stal, do kolen v svinjariji – no jaz nisem, ker sem skliznila ven po petih minutah :)))
[/quote]

Noro, kako folk živi. Misliš, da si v garsonjeri, je pa v bistvu 100 kubikov smeti :)) Pa sej že v službi vidiš, kako ene pustijo za sabo v wc, pa nametane pisalne mize, skoz neki iščejo, smrdijo po postanem, kdo ve kako imajo doma.

Noro, kako folk živi. Misliš, da si v garsonjeri, je pa v bistvu 100 kubikov smeti :)) Pa sej že v službi vidiš, kako ene pustijo za sabo v wc, pa nametane pisalne mize, skoz neki iščejo, smrdijo po postanem, kdo ve kako imajo doma.
[/quote]

Kar je mene šokiralo, te ženske so bile CEL DAN DOMA, pa se jima ni zdelo vzet eno vrečo za smeti, pa malo pobrati s tal. Ne, cel dan mirno gledaš to štalo in bredeš po svinjariji.
No, v časih akviziterstva sem videla še marsikaj in od takrat naprej zase mislim, da sem totalna čistunka in imamo pri nas kristalno čisto :))

Kar je mene šokiralo, te ženske so bile CEL DAN DOMA, pa se jima ni zdelo vzet eno vrečo za smeti, pa malo pobrati s tal. Ne, cel dan mirno gledaš to štalo in bredeš po svinjariji.
No, v časih akviziterstva sem videla še marsikaj in od takrat naprej zase mislim, da sem totalna čistunka in imamo pri nas kristalno čisto :))
[/quote]

Mujo šta radiš? Ništa!
Pa to si i jučer radio!
Ostavio sam malo i za danas :)))

Kar je mene šokiralo, te ženske so bile CEL DAN DOMA, pa se jima ni zdelo vzet eno vrečo za smeti, pa malo pobrati s tal. Ne, cel dan mirno gledaš to štalo in bredeš po svinjariji.
No, v časih akviziterstva sem videla še marsikaj in od takrat naprej zase mislim, da sem totalna čistunka in imamo pri nas kristalno čisto :))
[/quote]

to zna bit posledica depresije.

to zna bit posledica depresije.
[/quote]

Hm, pa kar pri obeh?
Drugače ja, je lahko.

Saj potem pa ni čudno, da ste zbezljali na hrvaško na svež zrak, če imate tak svinjak doma. Ni čudno, da se vam je rolalo doma, če do kolen gazite po smeteh in cotah.

A pa si ji to mogoce povedala? Da to ni zdravo za otroke? A si samo sla pa sokirano vsem sosedom razlagala to pa se vsem na spletu?

Ma kaki prečekirala stanivanje, si ti normalna! Se mi je mudilo ven. Imajo vsa odprta vrata, gor navešena oblačila. Hodnik je tak, da je kopalnica nasproti kuhinje.
Drugače pa nisem tacala in mi je bilo žal, da nisem počepnila v grmovju.
Sem vedela, da se boste packe med sabo zagovarjale.
[/quote]

Bolje umazano stanovanje in fit postava, kot pa obratno. Domnevam, da je poudarek pri njih na življenju samem in ne na pedenanju zelenjave in podobnega. To jim enostavno ni prioriteta.

A fitnes je življenje, pedenanje zelenjave je pa kaj?
Ne razumem, kaj si hotel-a povedati.

Tipična družina navzven, vsi lepi, fit, drugače pa zanemarjeni, smrdeči, fuj za take ljudi. Sem taka kot avtorica in se s takimi umazanimi ljudmi ne družim. Kdor nima pospravljeno v stanovanju tudi v glavi nima.
[/quote]

Zdrav duh v zdravem telesu. Nezdrav duh v nezdravem telesu. Ce ne mores biti vsaj kolikor toliko fit zaradi ciscenja stanovanja, bi se moral kdaj pa kdaj posvetiti čiščenju podstrešja. In praga. Svojega, ne tujega.

Kaj zdaj, a je una znanka od avtorice, že kaj pospravila? Je šel kdo v kontrolo?

Za bruhat si res. Ti frendica prjazn ponud da greš k njej na wc, ti jo pa blatš po forumu pa čvekaš okol.
OGABNA SI!
Mi na misel ne pride ko grem h kom, da okol govorim kaj sm vidla. Pa naj bo spedenan v nulo al pa razmetan.
Mislm eni ste res sam za šimfanje, tračanje, fuj.
[/quote]

Pa koga blati? Saj ni povedala imena in priimka, no … Eni ste res … Nimaš pojma, kaj pomeni blatenje nekoga, šimfanje, itd.

Pa koga blati? Saj ni povedala imena in priimka, no … Eni ste res … Nimaš pojma, kaj pomeni blatenje nekoga, šimfanje, itd.
[/quote]

Ni povedala imena in priimka, zato se jih pa tolk v tem prepozna 😉

Da vas sram ni tkole obrekovat.Oh,kaksna primadona pa ste?
Iz vasega pisanja razberem cisto zavist in da je stanovanje bilo v taksni katastrofi ,skoraj ne verjamem.Ste malo potencirala kaj?

Ves……………….. ce bi kaj naredila sama zase in odpravila ponotranjen seksizem, nebi imela nuje da obrekujes zenske ki upraviceno dajo kaj nase in hocejo imeti kaj od zivljenja.

Kar je mene šokiralo, te ženske so bile CEL DAN DOMA, pa se jima ni zdelo vzet eno vrečo za smeti, pa malo pobrati s tal. Ne, cel dan mirno gledaš to štalo in bredeš po svinjariji.
No, v časih akviziterstva sem videla še marsikaj in od takrat naprej zase mislim, da sem totalna čistunka in imamo pri nas kristalno čisto :))
[/quote]

da imajo najbolj pospravljeno tiste, ki v službo hodijo… Zjutraj greddo v službo, kosilo v službi, ob petih doma, z otroki na igrišče, pridejo domov, enostavna večerja in otroci spat. Razen par skodelic nimajo posode za pomit, pa tudi umazati in razmetati nimajo kaj, ker so cel dan zdoma. Čez vikend pa obisk in kosilo pri babicah, pa spet ni treba nič.

da imajo najbolj pospravljeno tiste, ki v službo hodijo… Zjutraj greddo v službo, kosilo v službi, ob petih doma, z otroki na igrišče, pridejo domov, enostavna večerja in otroci spat. Razen par skodelic nimajo posode za pomit, pa tudi umazati in razmetati nimajo kaj, ker so cel dan zdoma. Čez vikend pa obisk in kosilo pri babicah, pa spet ni treba nič.
[/quote]

Nimam takih zkušenj.

New Report

Close