Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogromen ego današnjih punc/žensk

Ogromen ego današnjih punc/žensk


Izbirčnost nima nič s spolom. smo tudi dedci biseri. Če bi se zdajle pojavila popolna ženska na mojih vratih, bi ji sicer pokazal soseda, ki je tudi solist, pa vseeno…
[/quote]
Saj ne pravim, da ima kaj s spolom.
Pravim le, da naj gre ženska sama v akcijo, če hoče moškega.
Če samo čaka in potem jamra, da ni pravega, je sama odgovorna.
Stvar je v tem, da je lažje samo čakati, ne nositi nobene odgovornosti in se samo zgražati.

V bistvu ste to zakrivili sami moški oziroma vaši očetje in dedje, ki so trpinčili svoje žene, kar so hčere gledale in se odločile, da one pa ne bodo živele kot njihove matere in babice. In ne živijo tako.


Saj ne pravim, da ima kaj s spolom.
Pravim le, da naj gre ženska sama v akcijo, če hoče moškega.
Če samo čaka in potem jamra, da ni pravega, je sama odgovorna.
Stvar je v tem, da je lažje samo čakati, ne nositi nobene odgovornosti in se samo zgražati.
[/quote]
Ja, to pa.


Izbirčnost nima nič s spolom. smo tudi dedci biseri. Če bi se zdajle pojavila popolna ženska na mojih vratih, bi ji sicer pokazal soseda, ki je tudi solist, pa vseeno…
[/quote]
Jaz bi na tvojem mestu dvakrat premislila preden bi ji pokazala soseda :))

Zdej, če že znaš približno dva solidan stavka skupaj spravit še ne pomeni, da si zrela z nepretiranim egom.
Z babnicam je vedno problem ko glavo gor dvignejo in zato je mora moški po mizi udarit! Seveda, tam ko je moški doma. (novodobne poženščene pederčke v roza majčkih, ne moremo v to štet).
Dojemljivosti za širši pogled pa tako nikdar niste imele, rezultat vašega vpliva v družbi (t.i. feministke), se sedanji nered in degradirana ter nevzgojena mladina!
[/quote]

Kaj naj ti napišem?
Moj dolgoletni partner je očitno dovolj pameten, moder in sposoben, da doma nima problemov. Poleg tega nima manjvrednostnega kompleksa, da bi se imel potrebo na vsakem koraku primerjati in tekmovati z drugimi. Se mu uspe vse zmeniti brez udarcev po mizi. Moč argumentov, ne argument (ne)moči in frustracij. Se da. Midva sva tim, ne neko individualno tekmovanje.

Po mojih izkušnjah so o svojem nezadovoljstvu z ženskami pred drugimi in navzven najbolj glasni tisti moški, ki si pred svojo žensko ne upajo zagovarjati svojih stališč in so na splošno brez hrbtenice.
Samo neko jamranje jih je, kako jih nihče ne upošteva, v resnici pa še sami ne vedo, kaj bi sploh radi. Še dobro, da obstajajo tudi fajn moški in da imam enega takega (zame osebno najboljšega) doma.

O sebi ne bom, ker itak ne morem biti objektivna.
Dojemljivost za širši pogled je pa neodvisna od spola in na žalost mnogim ljudem tuja.

O nevzgojeni mladini pa tole: vzgoja terja doslednost in napor. Ljudje, ki še sami nimajo samodiscipline, nimajo pa ne volje, ne energije in ne doslednosti, da bi svojo mladež spravili v red.


Jaz bi na tvojem mestu dvakrat premislila preden bi ji pokazala soseda :))
[/quote]
Zakaj? Večini da soseda večkrat od lastne-)))

Kaj naj ti napišem?
Moj dolgoletni partner je očitno dovolj pameten, moder in sposoben, da doma nima problemov. Poleg tega nima manjvrednostnega kompleksa, da bi se imel potrebo na vsakem koraku primerjati in tekmovati z drugimi. Se mu uspe vse zmeniti brez udarcev po mizi. Moč argumentov, ne argument (ne)moči in frustracij. Se da. Midva sva tim, ne neko individualno tekmovanje.

Po mojih izkušnjah so o svojem nezadovoljstvu z ženskami pred drugimi in navzven najbolj glasni tisti moški, ki si pred svojo žensko ne upajo zagovarjati svojih stališč in so na splošno brez hrbtenice.
Samo neko jamranje jih je, kako jih nihče ne upošteva, v resnici pa še sami ne vedo, kaj bi sploh radi. Še dobro, da obstajajo tudi fajn moški in da imam enega takega (zame osebno najboljšega) doma.

Obrazložitev je bila podana po praksi cc. 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vsega videnega!
Da sta s tvojim partnerjem takšen individualni presežek partnerstva mi pa ni bilo znano. Upam, da je v praksi tako kot tvoja razjasnitev na MONU.
klanjam se, vaša visokost!

O sebi ne bom, ker itak ne morem biti objektivna.
Dojemljivost za širši pogled je pa neodvisna od spola in na žalost mnogim ljudem tuja.

O nevzgojeni mladini pa tole: vzgoja terja doslednost in napor. Ljudje, ki še sami nimajo samodiscipline, nimajo pa ne volje, ne energije in ne doslednosti, da bi svojo mladež spravili v red.
[/quote]


[/quote]

Obrazložitev je bila podana po praksi cc. 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vsega videnega!
Da sta s tvojim partnerjem takšen individualni presežek partnerstva mi pa ni bilo znano. Upam, da je v praksi tako, kot tvoja razjasnitev na MONU.
klanjam se, vaša visokost!

Moski ego (udari po mizi in ima zadnjo besedo) ocitno trpi. Jokaj.

Spola sta enakovredna. Cisto mirno je mozno izvesti kompromis.

Ce si v zvezi z nekom, ki ga imas rad, je prav in pricakovano, da nihce ni “mocnejsi”, “pomembnejsi” in “zadnji”.

A bo v redu?
Grem filat svoj ego naprej…

Pri nas pravih dedcih nič ne trpi ego, ker sploh ni vprašanje kdo je gospodar.
Je pa res, da pomagamo filat ego vašim poženščenim pedrčkom, ki jih imate doma namesto obešalnikov, zato ste jim pa dala vaša gospodinjska dela.
Ve ki imaste takšno kontrolo nas svojimi možični govoriste o kompromisih, deljenju mnenj, deljenju dela,….itd,..lepo te prosim babnica, pa kje živiš, da vam je tako lahkotno oz. da te ne ukradejo.


Zakaj? Večini da soseda večkrat od lastne-)))
[/quote]
Ravno zato. Če bo soseda najprej vidla in potem tebe se zna zgodit da bo ona premislila 🙂
Bolj da premisliš ti


Ravno zato. Če bo soseda najprej vidla in potem tebe se zna zgodit da bo ona premislila 🙂
Bolj da premisliš ti
[/quote]
Kako bo soseda vidla prej, če se pojavi pred mojimi vrati… pustiva:-))))


Kako bo soseda vidla prej, če se pojavi pred mojimi vrati… pustiva:-))))
[/quote]
Hahaha ja imaš prav kera neumna izjava
Ja lej tud men zaveksla sem pa tja

Se bom popravila soseda ji nič ne kazi. Kazi ji ga samo v primeru da se bo izkazala za ne tako popolno takrat ji dej se kak kofe pa litr za sabo da bo imela kej nest do sosednjih vrat

Imaš pa š vedno akko preprosto monkljo. 😁https://www.facebook.com/aCapamianunnebbona/videos/1903665793239761/

Tak bomo rekli, kako naj bo spol, ki si ga nasprotni spol želi že zaradi kavsa….brez ega?

Visokega ega žensk ste krivi dripci, ki se pred njimi na zobe mečete. F.ukotožneži, ki, ko vas načevljajo, še kr babe krivite, ne pa lastne zahojenosti…

New Report

Close