Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogromno žensk ne zna kuhati

Ogromno žensk ne zna kuhati

Noup, ne luknja med nogami, ampak tisto v glavi. Je namreč dojela, da ne živimo več v srednjem veku in da ji ni potrebno biti sužnja. In obnaša se kapitalistično… dam – daš.
Mislim, zakaj bi jih šolali… za šporhet pa res ni treba imeti magisterija. :-))[/quote]

Take izjave me pa podražijo…
Če rad kuhaš (zase in morda še za koga) si avotmatično sužnja?? Razmišljanje iz srednjega veka?????
Kapitalistično razmišljanje – to me je pa res nasmejalo :))))
Najboljše je pa to, da tiste, ki vseeno rade kuhamo (zase ali še za koga zraven, nima veze) – nismo v glavi dojele :)))))))))))))))


Normalno, kuhat praviš da vam ni treba znat, za materinstvo tud niste, pa kljub temu ene rojevajo, pa si potem lastijo otroke. Ampak kdo vrag pa potem naj skrbi za otroke, če ženski ni treba več nič znat, otroke si pa prisvoji, da molze denar na račun otrok? Polovica bab danes ni vrednih nič, popolnoma nič.[/quote]

Plizzz ne jamri, če iz svoje nisi uspel narediti ženske kot se šika. Moral bi jo malce oblikovati, ko je bila še mehka in voljna. Ko je otrdela, ti ostane samo še kladivo, da tolčeš po njej (ali njih). 🙂
In ti si pogrnil kot dedc in ne ona kot ženska. :-)[/quote]Ne blodi, saj sama poveš, da ženski ni treba nič zant in dejansko mnoge nič ne zanjo. Rezultate pa vidimo na vsakem koraku, samovšečne prismode, ki se niso sposobne videt, da česa bolj neumnega ne svetu od njih ne obstaja in pa seveda generacije uničenih otrok.


Normalno, kuhat praviš da vam ni treba znat, za materinstvo tud niste, pa kljub temu ene rojevajo, pa si potem lastijo otroke. Ampak kdo vrag pa potem naj skrbi za otroke, če ženski ni treba več nič znat, otroke si pa prisvoji, da molze denar na račun otrok? Polovica bab danes ni vrednih nič, popolnoma nič.[/quote]

Plizzz ne jamri, če iz svoje nisi uspel narediti ženske kot se šika. Moral bi jo malce oblikovati, ko je bila še mehka in voljna. Ko je otrdela, ti ostane samo še kladivo, da tolčeš po njej (ali njih). 🙂
In ti si pogrnil kot dedc in ne ona kot ženska. :-)[/quote]
Končno smo dobili odgovor, kje je krivda, da ni pravih moških.
Krive so ženske, ker niso vedele iz sinkov narediti moške. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Pravi moški in prava ženska so arhaični pojmi vas zgubljencev, ki ne razumete moderne družbe. J.ebe se posameznikom za vaše frustracije in osebne kaprice. Nauči s ekuhati, pa ti bo dol viselo, kolk bab kuha. As simple as that. Nihče ni dolžan izpolnjevati vaših pričakovanj, sploh pa ne človek, ki mu niste nič.

Noup, ne luknja med nogami, ampak tisto v glavi. Je namreč dojela, da ne živimo več v srednjem veku in da ji ni potrebno biti sužnja. In obnaša se kapitalistično… dam – daš.
Mislim, zakaj bi jih šolali… za šporhet pa res ni treba imeti magisterija. :-))[/quote]
Napisal si, da moški, ki ne zna poskrbeti zase, oziroma ne zna skuhati, ni moški, ampak sinko.
In da ne bomo seksistični, lahko isto trdimo za ženske.
Torej, ženska, ki ne zna kuhati, ni ženska, ampak punčka.
Zato sem vprašal, kaj definira ženstvenost takšne “punčke” ?
Tvoje razmišljanje izhaja iz tega, da so ženske vredne več. Je kot neko copatarsko razmišljanje.[/quote]

Ne Robi. Niso vredne več. Vredne so povsem enako. Pa naj bo to če hočeš nič.
Verjetno se ne razumeva, ker jaz ne pričajujem od ženske, da mi bo kuhala, prala, likala, gospodinjila. To znam tudi sam. Za to je ne potrebujem in na tem se bazira moje mišljenje.
Meni je vseeno, ali si zna sama skuhati ali potegne iz žepa mastercard in preživi na takšen način.
Meni je važno, kakšna je kot družba. Kako zabavno je lahko življenje z njo.
Če hočem dramo, nezadovoljstvo… prižgem TV in pogledam poročila. 🙂

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Si vesel, da ti v dnevnem varstvu kuhajo, ne? 🙂 Pa kako se vedno prepoznaš kot baba? 🙂


Napisal si, da moški, ki ne zna poskrbeti zase, oziroma ne zna skuhati, ni moški, ampak sinko.
In da ne bomo seksistični, lahko isto trdimo za ženske.
Torej, ženska, ki ne zna kuhati, ni ženska, ampak punčka.
Zato sem vprašal, kaj definira ženstvenost takšne “punčke” ?
Tvoje razmišljanje izhaja iz tega, da so ženske vredne več. Je kot neko copatarsko razmišljanje.[/quote]

Ne Robi. Niso vredne več. Vredne so povsem enako. Pa naj bo to če hočeš nič.
Verjetno se ne razumeva, ker jaz ne pričajujem od ženske, da mi bo kuhala, prala, likala, gospodinjila. To znam tudi sam. Za to je ne potrebujem in na tem se bazira moje mišljenje.
Meni je vseeno, ali si zna sama skuhati ali potegne iz žepa mastercard in preživi na takšen način.
Meni je važno, kakšna je kot družba. Kako zabavno je lahko življenje z njo.
Če hočem dramo, nezadovoljstvo… prižgem TV in pogledam poročila. :-)[/quote]
Saj to je vse Ok, da si samostojen.
Komentiram tvoje izjave, kako moški ni moški, če ni samostojen. Ženska pa je vseeno ženska, pa čeprav ne zna nič.


Normalno, kuhat praviš da vam ni treba znat, za materinstvo tud niste, pa kljub temu ene rojevajo, pa si potem lastijo otroke. Ampak kdo vrag pa potem naj skrbi za otroke, če ženski ni treba več nič znat, otroke si pa prisvoji, da molze denar na račun otrok? Polovica bab danes ni vrednih nič, popolnoma nič.[/quote]

Plizzz ne jamri, če iz svoje nisi uspel narediti ženske kot se šika. Moral bi jo malce oblikovati, ko je bila še mehka in voljna. Ko je otrdela, ti ostane samo še kladivo, da tolčeš po njej (ali njih). 🙂
In ti si pogrnil kot dedc in ne ona kot ženska. :-)[/quote]

Je povedal, obesil se je na karieristko, ki je bila v vsem boljša od njega. Konec je bil kakršen je bil, zdaj pa travmira in ves forum že leta nadleguje s svojo obsesijo.

Našel bi si skromno dekle s končano srednjo šolo in mogoče bi še evdno imel dobro vezo. Mogoče. Ampak on je imel fetiš na boljše babe od sebe…


Normalno, kuhat praviš da vam ni treba znat, za materinstvo tud niste, pa kljub temu ene rojevajo, pa si potem lastijo otroke. Ampak kdo vrag pa potem naj skrbi za otroke, če ženski ni treba več nič znat, otroke si pa prisvoji, da molze denar na račun otrok? Polovica bab danes ni vrednih nič, popolnoma nič.[/quote]

Plizzz ne jamri, če iz svoje nisi uspel narediti ženske kot se šika. Moral bi jo malce oblikovati, ko je bila še mehka in voljna. Ko je otrdela, ti ostane samo še kladivo, da tolčeš po njej (ali njih). 🙂
In ti si pogrnil kot dedc in ne ona kot ženska. :-)[/quote]

Je povedal, obesil se je na karieristko, ki je bila v vsem boljša od njega. Konec je bil kakršen je bil, zdaj pa travmira in ves forum že leta nadleguje s svojo obsesijo.

Našel bi si skromno dekle s končano srednjo šolo in mogoče bi še evdno imel dobro vezo. Mogoče. Ampak on je imel fetiš na boljše babe od sebe…


Normalno, kuhat praviš da vam ni treba znat, za materinstvo tud niste, pa kljub temu ene rojevajo, pa si potem lastijo otroke. Ampak kdo vrag pa potem naj skrbi za otroke, če ženski ni treba več nič znat, otroke si pa prisvoji, da molze denar na račun otrok? Polovica bab danes ni vrednih nič, popolnoma nič.[/quote]

Plizzz ne jamri, če iz svoje nisi uspel narediti ženske kot se šika. Moral bi jo malce oblikovati, ko je bila še mehka in voljna. Ko je otrdela, ti ostane samo še kladivo, da tolčeš po njej (ali njih). 🙂
In ti si pogrnil kot dedc in ne ona kot ženska. :-)[/quote]

Je povedal, obesil se je na karieristko, ki je bila v vsem boljša od njega. Konec je bil kakršen je bil, zdaj pa travmira in ves forum že leta nadleguje s svojo obsesijo.

Našel bi si skromno dekle s končano srednjo šolo in mogoče bi še evdno imel dobro vezo. Mogoče. Ampak on je imel fetiš na boljše babe od sebe…

Moja sicer zna in kuha dobro in zadovoljivo.
Ampak. Specialitete so moje.
Dokler so bili doma otroci mi je bilo prav, da kuha žena. Danes pa mi je vseeno. Dobro kosilo lahko naredim v pol ure. Dobro, ne velja za vampe in rdečo peso.

Si vesel, da ti v dnevnem varstvu kuhajo, ne? 🙂 Pa kako se vedno prepoznaš kot baba? :-)[/quote]

Glej trotl, s takimi zgubljenci kot si ti se ne more istovetiti noben moški. Take kot si ti so Špartanci stran metali. Mila jera, ki še vedno ne more preboleti, da ga je baba zapustila. Katastrofa kakšna cmera zjokana si.

Plizzz ne jamri, če iz svoje nisi uspel narediti ženske kot se šika. Moral bi jo malce oblikovati, ko je bila še mehka in voljna. Ko je otrdela, ti ostane samo še kladivo, da tolčeš po njej (ali njih). 🙂
In ti si pogrnil kot dedc in ne ona kot ženska. :-)[/quote]

Je povedal, obesil se je na karieristko, ki je bila v vsem boljša od njega. Konec je bil kakršen je bil, zdaj pa travmira in ves forum že leta nadleguje s svojo obsesijo.

Našel bi si skromno dekle s končano srednjo šolo in mogoče bi še evdno imel dobro vezo. Mogoče. Ampak on je imel fetiš na boljše babe od sebe…[/quote]Tega si res nisem predstavljal, da so posledice lahko tako hude, ker tvoja mat ni znala kuhat. 🙂

Zakaj imate loleki vedno tako željo se obesiti na boljšo babo od sebe? Ko pa dobite po smrčku, pa v kot jokat. Kaj si pa mislil. Da te bo večno prenašala, tako zjamranega, nesamozavestnega…?


Zanimiva logika…Če pa ženska ni sposobna poskrbeti zase res tudi ni moški. 🙂
Samo ne vem, kaj potem definira njeno ženstvenost ? Luknja med nogami ? :)[/quote]

Fakk..in vi ste boljsi kot muslimani? Enaki, ce ne slabsi. Zenska ni vec omejena na gospodinjo. Domaca opravila – neplacano delo – samoumevno … Jah, ljubcki, konec patriarhata … Zensdka pride utrujena iz sluzbe, moski jo pricaka s kosilom. Tako preprosto je to 😉


Zanimiva logika…Če pa ženska ni sposobna poskrbeti zase res tudi ni moški. 🙂
Samo ne vem, kaj potem definira njeno ženstvenost ? Luknja med nogami ? :)[/quote]

Fakk..in vi ste boljsi kot muslimani? Enaki, ce ne slabsi. Zenska ni vec omejena na gospodinjo. Domaca opravila – neplacano delo – samoumevno … Jah, ljubcki, konec patriarhata … Zensdka pride utrujena iz sluzbe, moski jo pricaka s kosilom. Tako preprosto je to ;)[/quote]Da bi razumela kaj je napisal pa ne bi šlo, ne? 🙂 Je prezahtevno….jaooooo:_)

Kdo, tvoja mat? Za porivat je bla, za domov vzet pa nikakor.


Zanimiva logika…Če pa ženska ni sposobna poskrbeti zase res tudi ni moški. 🙂
Samo ne vem, kaj potem definira njeno ženstvenost ? Luknja med nogami ? :)[/quote]

Fakk..in vi ste boljsi kot muslimani? Enaki, ce ne slabsi. Zenska ni vec omejena na gospodinjo. Domaca opravila – neplacano delo – samoumevno … Jah, ljubcki, konec patriarhata … Zensdka pride utrujena iz sluzbe, moski jo pricaka s kosilom. Tako preprosto je to ;)[/quote]
In tako hudo, če moraš biti gospodinja?
Preveč si za šporhetom, pa ti razmišljanje več ne gre. 🙂

Kdo, tvoja mat? Za porivat je bla, za domov vzet pa nikakor.[/quote]

Ne moja mati, ti tele blesavo neizobraženo, tvoja baba bivša!

Lahko pišeš o moji materi kar hočeš, žal si samo en neizobražen luzer, ki se cele dneve cmera, ker ga je baba pustila. Zdaj pa daj, hitro, spet o moji materi, samo da boš spustil dimno zaveso in zakril svojo življenjsko bedo.

Sicer pa, če smo že pri pravih dedcih, moški, ki imate kil tam nekje kot ženska pred nosečnostjo, khm…niste ravno dedci?

Fakk..in vi ste boljsi kot muslimani? Enaki, ce ne slabsi. Zenska ni vec omejena na gospodinjo. Domaca opravila – neplacano delo – samoumevno … Jah, ljubcki, konec patriarhata … Zensdka pride utrujena iz sluzbe, moski jo pricaka s kosilom. Tako preprosto je to ;)[/quote]Da bi razumela kaj je napisal pa ne bi šlo, ne? 🙂 Je prezahtevno….jaooooo:_)[/quote]

O, razumumo, fantki, razumemo. Problem – vas je, da niste v koraku s casom.razlozim podrobneje: zenske niso vec omjena, prisiljena gospodinjit. Verjemi, zenska, ki bi lacna ostala, ker ne bi znala kuhat, ne obstaja, medtem ko za moskega tega ne moremo trditi… 🙂


Da te potolažim general, zagotovo nisi noseča karkoli si delala z ritjo, defektna pa si, to bo pa držalo ja.:-)

Fakk..in vi ste boljsi kot muslimani? Enaki, ce ne slabsi. Zenska ni vec omejena na gospodinjo. Domaca opravila – neplacano delo – samoumevno … Jah, ljubcki, konec patriarhata … Zensdka pride utrujena iz sluzbe, moski jo pricaka s kosilom. Tako preprosto je to ;)[/quote]
In tako hudo, če moraš biti gospodinja?
Preveč si za šporhetom, pa ti razmišljanje več ne gre. :-)[/quote]

Dokazujes iz posta v post, da si obsedel v preteklosti. Moznost izbire, ki ti je precej tuja, je danes dejstvo ;)… Malo se ozri okoli, leto 2017 je tuuu..

haha, prvi del je točen opis mojga bivšega,mama prinesla,mama odnesla in ja bi-bo umrl,če ostane popolnoma sam.tako,da sem z razlogom kriče zbežala 🙂

drugi del:imam dva brata in ja oba znata kuhat,čistit,……moja svakinja zelo dobro kuha,žal kuha samo-juha,meso priloga(makaroni,krompir,riž)solata.
sestrin mož zna kuhat,ker prej pride iz službe,ponavadi on začne kuhat in skupaj dokončata.
v naši družini smo bolj zelenjavno nagnjeni in vsi športno navdušeni,tako da,ko gredo v nabavo v štacuno je glavni nabavljač,kaj misliš?
so ljudje,ki z užitkom kuhajo in so eni,ki z muko kuhajo,a znajo kuhat.

avtorica:tebe pa moti,ker tvoj zlati sinček-ubogi revček mora pod prisilo kuhat,bogi,bogi sinek
in,da ne bo pomote:znam kuhat in kakšno pecivo znam tud ,,skupaj spacat”

Da bi razumela kaj je napisal pa ne bi šlo, ne? 🙂 Je prezahtevno….jaooooo:_)[/quote]

O, razumumo, fantki, razumemo. Problem – vas je, da niste v koraku s casom.razlozim podrobneje: zenske niso vec omjena, prisiljena gospodinjit. Verjemi, zenska, ki bi lacna ostala, ker ne bi znala kuhat, ne obstaja, medtem ko za moskega tega ne moremo trditi… :)[/quote]Verjamem da razumeš, vprašanje je kaj in kao razumeš, na ravni mentlno razvite osebe zagotovo ne. 🙂 Naj ti še enkrat prilepim kaj si komentirala, kako pa še enkrat preberi za sabo in ne bom lepil, bolj neumno je pa težko replicirat kot si. 🙂

Komentiram tvoje izjave, kako moški ni moški, če ni samostojen. Ženska pa je vseeno ženska, pa čeprav ne zna nič.

New Report

Close