Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogromno žensk ne zna kuhati

Ogromno žensk ne zna kuhati


In tako hudo, če moraš biti gospodinja?
Preveč si za šporhetom, pa ti razmišljanje več ne gre. :-)[/quote]

Dokazujes iz posta v post, da si obsedel v preteklosti. Moznost izbire, ki ti je precej tuja, je danes dejstvo ;)… Malo se ozri okoli, leto 2017 je tuuu..[/quote] In kaj naj bi to pomenilo leto 2017? Da je ženska dosegla po tvojem razvojno stopnjo in družbeno vlogo, ko je popolnoma zabita, neumna in ne zna nič, ji ni treba nič in ima edino vrednost piz-do med nogami? To namreč zatrjuješ, če le zanš vsaj za sabo brat. 🙂

Babe ne znajo nič, pa še vedno z lahkoto živijo brez vas revežev. Kako bi šele bilo, če bi kaj znale…

Da bi razumela kaj je napisal pa ne bi šlo, ne? 🙂 Je prezahtevno….jaooooo:_)[/quote]

O, razumumo, fantki, razumemo. Problem – vas je, da niste v koraku s casom.razlozim podrobneje: zenske niso vec omjena, prisiljena gospodinjit. Verjemi, zenska, ki bi lacna ostala, ker ne bi znala kuhat, ne obstaja, medtem ko za moskega tega ne moremo trditi… :)[/quote]
Res je zanimiva ta “neomejenost” žensk. 🙂
Kdo pa jim gospodinji, če jim samim več ni treba ?
Mamice ? Babice ? Moški ? 🙂
Moški bolj težko in so raje samski, ker ne dosegajo mentalnega razvoja žensk, ki bi ga naj sam po sebi prinesel čas. :)))
Razen, če nisi ženska, ampak samo zblojen multinick. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

O, razumumo, fantki, razumemo. Problem – vas je, da niste v koraku s casom.razlozim podrobneje: zenske niso vec omjena, prisiljena gospodinjit. Verjemi, zenska, ki bi lacna ostala, ker ne bi znala kuhat, ne obstaja, medtem ko za moskega tega ne moremo trditi… :)[/quote]
Res je zanimiva ta “neomejenost” žensk. 🙂
Kdo pa jim gospodinji, če jim samim več ni treba ?
Mamice ? Babice ? Moški ? 🙂
Moški bolj težko in so raje samski, ker ne dosegajo mentalnega razvoja žensk, ki bi ga naj sam po sebi prinesel čas. :)))
Razen, če nisi ženska, ampak samo zblojen multinick. :)[/quote]

Tebi mora pa zelo hudo iti v življenju, če si moraš dvigovati ego z registriranim nickom. Nimaš kaj drugega pokazati?


Res je zanimiva ta “neomejenost” žensk. 🙂
Kdo pa jim gospodinji, če jim samim več ni treba ?
Mamice ? Babice ? Moški ? 🙂
Moški bolj težko in so raje samski, ker ne dosegajo mentalnega razvoja žensk, ki bi ga naj sam po sebi prinesel čas. :)))
Razen, če nisi ženska, ampak samo zblojen multinick. :)[/quote]

Tebi mora pa zelo hudo iti v življenju, če si moraš dvigovati ego z registriranim nickom. Nimaš kaj drugega pokazati?[/quote]
Zblojenim multinickom res ne, ker zaradi lastne zblojenosti ničesar ne vidite. 🙂

So take ja, ki moškemu vse rihtajo, ker hočejo izpast top partnerke… čez cajt pa začnejo jamrat, da so za vse same… in če jim, ko jamrajo, poveš, da so jim vedno vse rihtale, je pa vse narobe..

O, razumumo, fantki, razumemo. Problem – vas je, da niste v koraku s casom.razlozim podrobneje: zenske niso vec omjena, prisiljena gospodinjit. Verjemi, zenska, ki bi lacna ostala, ker ne bi znala kuhat, ne obstaja, medtem ko za moskega tega ne moremo trditi… :)[/quote]
Res je zanimiva ta “neomejenost” žensk. 🙂
Kdo pa jim gospodinji, če jim samim več ni treba ?
Mamice ? Babice ? Moški ? 🙂
Moški bolj težko in so raje samski, ker ne dosegajo mentalnega razvoja žensk, ki bi ga naj sam po sebi prinesel čas. :)))
Razen, če nisi ženska, ampak samo zblojen multinick. :)[/quote]

? Pomesal vse skupaj? Kaj po tvoje v paru pocneta? To, kar je zate normalno, in mnoge druge, ze dolgo ne drzi. Denar prinasata oba.odsotna od doma sta oba. In sedaj je problem, ker se moski ne pocuti vec moski, ce kaj doma postori. Ali da se zenska zabava po sluzbi in proti veceru pride domov k oblozeni mizi, nasmejana, moski pa ravno tak z veseljem postreze vecerjo? Ja, verjamem, da je to za mnoge misija nemogoce – in taki odpirate tovrstne teme …


Res je zanimiva ta “neomejenost” žensk. 🙂
Kdo pa jim gospodinji, če jim samim več ni treba ?
Mamice ? Babice ? Moški ? 🙂
Moški bolj težko in so raje samski, ker ne dosegajo mentalnega razvoja žensk, ki bi ga naj sam po sebi prinesel čas. :)))
Razen, če nisi ženska, ampak samo zblojen multinick. :)[/quote]

? Pomesal vse skupaj? Kaj po tvoje v paru pocneta? To, kar je zate normalno, in mnoge druge, ze dolgo ne drzi. Denar prinasata oba.odsotna od doma sta oba. In sedaj je problem, ker se moski ne pocuti vec moski, ce kaj doma postori. Ali da se zenska zabava po sluzbi in proti veceru pride domov k oblozeni mizi, nasmejana, moski pa ravno tak z veseljem postreze vecerjo? Ja, verjamem, da je to za mnoge misija nemogoce – in taki odpirate tovrstne teme …[/quote]Kkao pa lahko ženska kaj postori, če praviš, da če zna kaj naredit ni več v koraku s časom in je že primerljivo musliamnskim državam? Ko bi vsaj brat znala, bi bilo veliko lažje, morda bi celo razumela o če gre tema in kaj sama pšišeš. 🙂


Res je zanimiva ta “neomejenost” žensk. 🙂
Kdo pa jim gospodinji, če jim samim več ni treba ?
Mamice ? Babice ? Moški ? 🙂
Moški bolj težko in so raje samski, ker ne dosegajo mentalnega razvoja žensk, ki bi ga naj sam po sebi prinesel čas. :)))
Razen, če nisi ženska, ampak samo zblojen multinick. :)[/quote]

? Pomesal vse skupaj? Kaj po tvoje v paru pocneta? To, kar je zate normalno, in mnoge druge, ze dolgo ne drzi. Denar prinasata oba.odsotna od doma sta oba. In sedaj je problem, ker se moski ne pocuti vec moski, ce kaj doma postori. Ali da se zenska zabava po sluzbi in proti veceru pride domov k oblozeni mizi, nasmejana, moski pa ravno tak z veseljem postreze vecerjo? Ja, verjamem, da je to za mnoge misija nemogoce – in taki odpirate tovrstne teme …[/quote]
Zdaj končno razumem kako si moderne, neomejene emancipiranke predstavljate popoln zakon.
Ženska se gre po službi zabavat, uživat….vmes jo nategne še kakšen alfa samec.. Pride domov zadovoljna in zadovoljena sede k obloženi mizi, kjer se njen dragi možek pohvali, kako je takoj, ko je prišel iz službe, že obesil perilo, vmes pobrisal prah, speglal in šel pripravljat večerjo za svojo drago ženo, ki ga ljubi iz dna svoje duše. 🙂

Jap, ko je to leta veljalo za moške je bilo OK in del božanskega načrta o vlogah spolov?
In eni samo cvilijo, ker ni več dovolj tepk in obupank, ki bi si dovolile, da prinašajo domov denar in so zraven še gospodinjske pomočnice enim lenuhom na kavčih.
Da ne omenjam omejenk, ki kuhanje ‘za moža in družino’ (?) povzdigujejo v božansko daritev.
Res ste eni ubogi, res.
Vsak povprečno inteligenten človek se zna naučiti kuhati toliko, da ne umre od lakote. Moderne ženske si znajo narediti partnerstvo, kot njim ustreza. če to pomeni, da namesto za šporget raje zavijejo nekam, kjer za njih in za ostale skuha nekdo drug, super.
Blejanje o eni izgubi ženskosti zaradi neznanja kuhanja in podobne blesarije – zelo čudno, da so znani chefi v večini primerov moški – naj nekdo obvesti Oliverja in Ramseya – da bosta vedela kje jima je mesto.


Zanimiva logika…Če pa ženska ni sposobna poskrbeti zase res tudi ni moški. 🙂
Samo ne vem, kaj potem definira njeno ženstvenost ? Luknja med nogami ? :)[/quote]

Fakk..in vi ste boljsi kot muslimani? Enaki, ce ne slabsi. Zenska ni vec omejena na gospodinjo. Domaca opravila – neplacano delo – samoumevno … Jah, ljubcki, konec patriarhata … Zensdka pride utrujena iz sluzbe, moski jo pricaka s kosilom. Tako preprosto je to ;)[/quote]

Ženska, ki se ukvarja zgolj z gospodinjstvom in ne hodi v službo, bi morala moškemu računati za to, da ima on vse skuhano. Kuhanje je navsezadnje delo in sestavine nekaj stanejo. 😉 Sem že slišala, da je ena ukrajinka tako naredila. Prav je imela, ženske že tako preveč stvari postorimo zastonj, moški nam na koncu dneva še niso hvaležni. 😉

Mene pa zanima, kje se je izgubila odgovornost za svoje lastno bivanje?
Če si sam, pucaš za sabo. Če sta dva skupaj, tudi moraš prevzeti del opravil, ne pa vse štiri od sebe in pričakovat od partnerke, da je sedaj ona dolžna poskrbet za tvoje bivanje. Oba sta, ker oba živita tam. Če živiš z starši, je tudi neodgovorno mislit, saj bo mama skuhala in spucala mojo sobo in oprala moje perilo.. Vendar, tudi take osebe obstajajo- saj je v penziji, saj nima kaj drugega delat kot kuhat odraslim otrokom.
Kje se torej začne, da bo vsak znal poskrbet za svoj del bivanja? Ja, v otroških letih. Že mlade fantiče in dekliče učit vzet krpo v roke in brisat prah, pa skret spucat.. ;). Meni je hecno, ko slišim, da mama dvanajstletniku peške jemlje iz grozdja ven.. in potem pride ven moški, ki je dejansko prepričan, da mu bo njegova ženska isto delala.
In to naj bi bila partnerka? Saj on dejansko ne išče partnerke ampak nekoga, ki bi skrbel zanj.

Fakk..in vi ste boljsi kot muslimani? Enaki, ce ne slabsi. Zenska ni vec omejena na gospodinjo. Domaca opravila – neplacano delo – samoumevno … Jah, ljubcki, konec patriarhata … Zensdka pride utrujena iz sluzbe, moski jo pricaka s kosilom. Tako preprosto je to ;)[/quote]

Ženska, ki se ukvarja zgolj z gospodinjstvom in ne hodi v službo, bi morala moškemu računati za to, da ima on vse skuhano. Kuhanje je navsezadnje delo in sestavine nekaj stanejo. 😉 Sem že slišala, da je ena ukrajinka tako naredila. Prav je imela, ženske že tako preveč stvari postorimo zastonj, moški nam na koncu dneva še niso hvaležni. ;)[/quote]Ljubim te Kahlo22!!!!!

? Pomesal vse skupaj? Kaj po tvoje v paru pocneta? To, kar je zate normalno, in mnoge druge, ze dolgo ne drzi. Denar prinasata oba.odsotna od doma sta oba. In sedaj je problem, ker se moski ne pocuti vec moski, ce kaj doma postori. Ali da se zenska zabava po sluzbi in proti veceru pride domov k oblozeni mizi, nasmejana, moski pa ravno tak z veseljem postreze vecerjo? Ja, verjamem, da je to za mnoge misija nemogoce – in taki odpirate tovrstne teme …[/quote]
Zdaj končno razumem kako si moderne, neomejene emancipiranke predstavljate popoln zakon.
Ženska se gre po službi zabavat, uživat….vmes jo nategne še kakšen alfa samec.. Pride domov zadovoljna in zadovoljena sede k obloženi mizi, kjer se njen dragi možek pohvali, kako je takoj, ko je prišel iz službe, že obesil perilo, vmes pobrisal prah, speglal in šel pripravljat večerjo za svojo drago ženo, ki ga ljubi iz dna svoje duše. :-)[/quote]

Vidiš, točno tako. Ženska naj poskrbi zase, da bo zadovoljna in zadovoljena. Dedc pa zase.
Če je pa slučajno drugačna zgodba in ona doma vse pedena kot nora, tip pa med tem po službi katero položi na hrbet, tko za lastno zabavo… je pa verjetno OK. :-))
Sedaj pa konc jamranja, kdo more za koga skrbeti, kaj more kdo znati in v praksi udejaniti tale življenski nauk. Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal bi rekli verni. :-))

Lahko pa še naprej pričakujete, kako mora nekdo drugi poskrbeti za vas. Enkrat država, drugič ženska, tretjič lastni otroci…

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Fakk..in vi ste boljsi kot muslimani? Enaki, ce ne slabsi. Zenska ni vec omejena na gospodinjo. Domaca opravila – neplacano delo – samoumevno … Jah, ljubcki, konec patriarhata … Zensdka pride utrujena iz sluzbe, moski jo pricaka s kosilom. Tako preprosto je to ;)[/quote]

Ženska, ki se ukvarja zgolj z gospodinjstvom in ne hodi v službo, bi morala moškemu računati za to, da ima on vse skuhano. Kuhanje je navsezadnje delo in sestavine nekaj stanejo. 😉 Sem že slišala, da je ena ukrajinka tako naredila. Prav je imela, ženske že tako preveč stvari postorimo zastonj, moški nam na koncu dneva še niso hvaležni. ;)[/quote]
Pa kaj se. Ženska ki je doma ima čas za kuho. Pravi moški pa nikoli ni stiskac pri denarnici. Men moj da vse sam da dam mir. Pa še ga ne dam.

Ženska, ki se ukvarja zgolj z gospodinjstvom in ne hodi v službo, bi morala moškemu računati za to, da ima on vse skuhano. Kuhanje je navsezadnje delo in sestavine nekaj stanejo. 😉 Sem že slišala, da je ena ukrajinka tako naredila. Prav je imela, ženske že tako preveč stvari postorimo zastonj, moški nam na koncu dneva še niso hvaležni. ;)[/quote]
Pa kaj se. Ženska ki je doma ima čas za kuho. Pravi moški pa nikoli ni stiskac pri denarnici. Men moj da vse sam da dam mir. Pa še ga ne dam.[/quote]

Potem si lahko srečna, da imaš tako v redu moškega. 😉 Moji bivši so bili bolj kot ne sami stiskači s tem, da so bili kar iz povprečnih družin. 😉 Prej sem jaz partnerju kaj kupila za rojstni dan ali obletnico, kot on meni. 😉 Eden, da je bil bolj radodaren, drugi pa škoda besed. 😉


Pa kaj se. Ženska ki je doma ima čas za kuho. Pravi moški pa nikoli ni stiskac pri denarnici. Men moj da vse sam da dam mir. Pa še ga ne dam.[/quote]

Potem si lahko srečna, da imaš tako v redu moškega. 😉 Moji bivši so bili bolj kot ne sami stiskači s tem, da so bili kar iz povprečnih družin. 😉 Prej sem jaz partnerju kaj kupila za rojstni dan ali obletnico, kot on meni. 😉 Eden, da je bil bolj radodaren, drugi pa škoda besed. ;)[/quote]Zato sem jaz pravi zate Kahlo22.


Pa kaj se. Ženska ki je doma ima čas za kuho. Pravi moški pa nikoli ni stiskac pri denarnici. Men moj da vse sam da dam mir. Pa še ga ne dam.[/quote]

Potem si lahko srečna, da imaš tako v redu moškega. 😉 Moji bivši so bili bolj kot ne sami stiskači s tem, da so bili kar iz povprečnih družin. 😉 Prej sem jaz partnerju kaj kupila za rojstni dan ali obletnico, kot on meni. 😉 Eden, da je bil bolj radodaren, drugi pa škoda besed. ;)[/quote]
Moški mora žensko tud finančno razvajati. Seveda če ima. Najhujši so tisti ki imajo pa ne dajo.


Zdaj končno razumem kako si moderne, neomejene emancipiranke predstavljate popoln zakon.
Ženska se gre po službi zabavat, uživat….vmes jo nategne še kakšen alfa samec.. Pride domov zadovoljna in zadovoljena sede k obloženi mizi, kjer se njen dragi možek pohvali, kako je takoj, ko je prišel iz službe, že obesil perilo, vmes pobrisal prah, speglal in šel pripravljat večerjo za svojo drago ženo, ki ga ljubi iz dna svoje duše. :-)[/quote]

Vidiš, točno tako. Ženska naj poskrbi zase, da bo zadovoljna in zadovoljena. Dedc pa zase.
Če je pa slučajno drugačna zgodba in ona doma vse pedena kot nora, tip pa med tem po službi katero položi na hrbet, tko za lastno zabavo… je pa verjetno OK. :-))
Sedaj pa konc jamranja, kdo more za koga skrbeti, kaj more kdo znati in v praksi udejaniti tale življenski nauk. Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal bi rekli verni. :-))

Lahko pa še naprej pričakujete, kako mora nekdo drugi poskrbeti za vas. Enkrat država, drugič ženska, tretjič lastni otroci…[/quote]
Zame ni OK. Mogoče za kakšnega drugega emancipiranca. 🙂
Sem za enakovredno in pošteno porazdelitev del. Tudi med otroke.
Če pa je ženska doma, pa se seveda spodobi, da sama poskrbi za gospodinjska opravila.
In isto velja za moškega, če je doma.
Tistega brezposelnega, ki bi samo lenaril doma, pa je bolje brcniti skozi vrata, pa naj gre nazaj k svoji mamici. 🙂


Pa kaj se. Ženska ki je doma ima čas za kuho. Pravi moški pa nikoli ni stiskac pri denarnici. Men moj da vse sam da dam mir. Pa še ga ne dam.[/quote]

Potem si lahko srečna, da imaš tako v redu moškega. 😉 Moji bivši so bili bolj kot ne sami stiskači s tem, da so bili kar iz povprečnih družin. 😉 Prej sem jaz partnerju kaj kupila za rojstni dan ali obletnico, kot on meni. 😉 Eden, da je bil bolj radodaren, drugi pa škoda besed. ;)[/quote]
Kako pa to, da je bivši, če je bil radodaren ?

Vidiš, točno tako. Ženska naj poskrbi zase, da bo zadovoljna in zadovoljena. Dedc pa zase.
Če je pa slučajno drugačna zgodba in ona doma vse pedena kot nora, tip pa med tem po službi katero položi na hrbet, tko za lastno zabavo… je pa verjetno OK. :-))
Sedaj pa konc jamranja, kdo more za koga skrbeti, kaj more kdo znati in v praksi udejaniti tale življenski nauk. Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal bi rekli verni. :-))

Lahko pa še naprej pričakujete, kako mora nekdo drugi poskrbeti za vas. Enkrat država, drugič ženska, tretjič lastni otroci…[/quote]
Zame ni OK. Mogoče za kakšnega drugega emancipiranca. 🙂
Sem za enakovredno in pošteno porazdelitev del. Tudi med otroke.
Če pa je ženska doma, pa se seveda spodobi, da sama poskrbi za gospodinjska opravila.
In isto velja za moškega, če je doma.
Tistega brezposelnega, ki bi samo lenaril doma, pa je bolje brcniti skozi vrata, pa naj gre nazaj k svoji mamici. :)[/quote]

Čudno, čudno… ampak se midva sedaj močno strinjava. .-)
Čakaj, zakaj sva se že zagrabila? Da ženske morajo znati kuhati?
Torej če ne znajo, je tudi OK.
Glavno je, da je prispevek vsakega v partnerstvu tisto, kar daje ali počne iz srca, v čemur pa drugi vidi tisto “dodano vrednost” partnerstva, predvsem pa to resnično ceni.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Jaz pa pečice ne znam uporabljati pa kaj naj zdaj. Ponavadi je zgoraj preveč pečeno ali zažgano noter pa premalo pečeno. To se tudi v masterchefu tekmovalcem zgodi…

Kaj se eni vezani dedci tolk ukvarjate s tem, zakaj ene babe ne kuhajo, če pa imate menda doma super gospodinje?

Morda pa so le tako pametne, da poleg nabave hrane, pospravljanja stanovanja, pranja in likanja po osmih urah intelektualnega in zeli stresnega dela v službi ne želijo prevzeti nase še kuhanja za moškega, ki tega ne ceni. Ali pa so taktne, prijazne in dobre pogajalke ter pohvalijo moškega, ko skuha kosilo, ta dobi vnemo za kuhanje in oba sta zadivoljna. Če pa ženska naleti na primerek moškega, nagnjenenega k lenobi in izkoriščanju žensk, enostavno reče, da ne zna in se ga na ta način elegantno reši. Sicer pa jaz kuham, z veseljem, ampak seveda ne zeli dobro. Ker je pač tako, da je zelo mastno, slano in sladko izvrstno, zdrava hrana pa pi okusu težko parira nezdravi…Se pa tudi moderni moški na srečo tega zavedajo vse bolj. Pa dober tek 😉

New Report

Close