Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oh moški… kaj naj naredim?

oh moški… kaj naj naredim?

na žalost tudi jaz tako mislim, ampak enostavno ne zmorem tega da bi ga zapustila, ker četudi bi to naredila vem, da bi potem bilo vse v najlepšem redu kake 2, 3 mesce, in bi jaz koza pozabila na vse od prej. nimam se za zahtevno, ker sem normalna mlada ženska, ki rada poprime po delu, tudi moškem, nisem materialist, ker me denar in drage stvari ne privlačijo, ampak kot sem že napisala zgoraj, bi bilo lepo če bi si kdaj name zmislil z kako malenkostjo oz. tudi če bi kdaj zame zapravil več, bi vsaj videla da mu ni žal zame zapravit denar. ampak res, če bi vsaj kake stvari popravil al bi se trudil da popravi bi blo boljše, ne pa da je samo slabše, da res nimam sploh nobenega veselja ko ga vidim in samo zgubljam živce. še posebej ko kako stvar večkrat povem pa me potem še 100x vpraša, ali pa da je res neroden, in ko kako stvar res zajebe pravi da on ni nič kriv al pa da ni videl al pa da je nevem kaj. sto in en izgovor. pač nevem no. mogoče je problem tudi v meni, da me take stvari razjezijo, ampak tudi on bi se vsaj po mojem mnenju lahko malo spremenil oz. poboljšal neke stvari.[/quote]

Ker sem na fonu že kar odgovorila, sem pri pregledu vidla, da sem napačno citirala in je odgovor, ki si mi ga podala nazaj.

Ko si pisala še naprej, me je malo spomnilo na nekatere, ko se enkrat poženjo/pomožijo, da so sedaj ujeli in potem je muzke konc, ko postane samoumevnost, kot praviš, za koga se pa človek sploh rabi rihtat (kot primer).
V tem primeru, si se verjetno ti spremenila (želje, miselnost), on ravno ne in tudi nima namena.
Ravnanja iz principa niso rodovitna. Ni pa rodovitno tudi, kadar samo eden vesla v čolnu, drugi pa bolj čaka, kdaj bo začel drugi veslat.
Ko praviš, ti veliko govoriš, on bolj malo. Nekako tako tudi deluješ, on pa tudi. Za primer, ti poveš vsak dan, kolk maš rada, on enkrat na leto. Ti prineseš 100 čokolad, on bo pa mogoče eno ali bo kaj drugega storil v znak pozornosti. Čeprav manjkrat kot ti. Načini izkazovanja so različni in nekdo tretira eno svojo gesto morda za tisoč gest drugega.

Malenkosti gradijo ali podirajo oz. še bolj razkrajajo. In bodo finance le kaplja na veliki i.
Nehaj kuhati mulo, povej mu, da te je prizadel ter tudi, da sta se začela razhajati in kako vidiš stvari na dolgi rok oz. Jih ne vidiš. In ali boš lahko šla čez to ali ne. Pa pusti princip. Ker nihče samoumevno niti po xy letih ne vidi, kaj naj bi samoumevno tudi kdo vedel.
Mogoče se zbudi, če mu boš povedala, da vidiš tudi koec skupnega.

Pr nama je blo podobno. Tudi najstniška ljubezen kot nekateri radi rečejo, ker sva skupaj od srednje šole, zdaj pa že 8 let srečno poročena. Sicer je bilo v obratni smeri, ker je mene motilo pri njej to, da je neurejena, neorganizirana in da pri svojih zrelih letih takrat ni premišljevala o karieri in družini ampak o žuranju, bila pa je tudi neroda v kuhinji in to noben moški nima rad. Jes sem tud večkrat se skregal zaradi tega al pa sm povedal da želim kaj. Pa je tudi delovalo kratkotrajno. Pol pa sem pop**** pa sem ji postavo ultimat, da grem jaz nazaj na našo domačijo, pa dokler se ne pobere skup, naj me ne išče, poleg tega pa sem še s taščo govoro, pa povedo pač par krepkih, in čez kake 2 tedna je bila ko nova. Sicer ne vem če zarad mojega ultimata al zarad mame, ampak spremenilo se je. Probaj mu narest podobno. Al pa probaj recimo it s kakim tipom (prjatlem ki ga on ne pozna) ven, pa se za tega prjatla zrihtaj pa se pofotkajta pa daj na FB. Mislim da bo tip znoru. Če pa želiš kako bole nesramno varianto pa se rihtaj sexi zanj, pa mu fajn migaj pa mu ne daj užitka hehehe. Lahk pa zbereš ta najbolj easy pa safe varianto ko sem jo jaz, ampak če si v dobrih odnosih s taščo.

Drugač se pa ne men za take komentarje ko jih eni majo, ko itak nimajo lajfa pa koga ko bi ga napumpal. Te pa razumem, čeprau sem moški.

kiss my sweet ass :*[/quote]

tud če bi mela zlato ne. Ker na ženski ki nima pameti tudi zlata ni vredna popolnima nič.

Nekoč, ko in če se boš našla, boš tudi spoznala kako imam zajedliva ****** prav. Ostalo je le metanje peska v oči.[/quote]

Ma daj kura, a te napičim da mal pameti dobiš pa te mal potešim? Gnoj od gnoja si ko punci ki je izrazla svoja čustva take govoriš. Razvajena babura.

kiss my sweet ass :*[/quote]

tud če bi mela zlato ne. Ker na ženski ki nima pameti tudi zlata ni vredna popolnima nič.

Nekoč, ko in če se boš našla, boš tudi spoznala kako imam zajedliva ****** prav. Ostalo je le metanje peska v oči.[/quote]

kiss my sweet smart ass :*

na žalost tudi jaz tako mislim, ampak enostavno ne zmorem tega da bi ga zapustila, ker četudi bi to naredila vem, da bi potem bilo vse v najlepšem redu kake 2, 3 mesce, in bi jaz koza pozabila na vse od prej. nimam se za zahtevno, ker sem normalna mlada ženska, ki rada poprime po delu, tudi moškem, nisem materialist, ker me denar in drage stvari ne privlačijo, ampak kot sem že napisala zgoraj, bi bilo lepo če bi si kdaj name zmislil z kako malenkostjo oz. tudi če bi kdaj zame zapravil več, bi vsaj videla da mu ni žal zame zapravit denar. ampak res, če bi vsaj kake stvari popravil al bi se trudil da popravi bi blo boljše, ne pa da je samo slabše, da res nimam sploh nobenega veselja ko ga vidim in samo zgubljam živce. še posebej ko kako stvar večkrat povem pa me potem še 100x vpraša, ali pa da je res neroden, in ko kako stvar res zajebe pravi da on ni nič kriv al pa da ni videl al pa da je nevem kaj. sto in en izgovor. pač nevem no. mogoče je problem tudi v meni, da me take stvari razjezijo, ampak tudi on bi se vsaj po mojem mnenju lahko malo spremenil oz. poboljšal neke stvari.[/quote]

Ker sem na fonu že kar odgovorila, sem pri pregledu vidla, da sem napačno citirala in je odgovor, ki si mi ga podala nazaj.

Ko si pisala še naprej, me je malo spomnilo na nekatere, ko se enkrat poženjo/pomožijo, da so sedaj ujeli in potem je muzke konc, ko postane samoumevnost, kot praviš, za koga se pa človek sploh rabi rihtat (kot primer).
V tem primeru, si se verjetno ti spremenila (želje, miselnost), on ravno ne in tudi nima namena.
Ravnanja iz principa niso rodovitna. Ni pa rodovitno tudi, kadar samo eden vesla v čolnu, drugi pa bolj čaka, kdaj bo začel drugi veslat.
Ko praviš, ti veliko govoriš, on bolj malo. Nekako tako tudi deluješ, on pa tudi. Za primer, ti poveš vsak dan, kolk maš rada, on enkrat na leto. Ti prineseš 100 čokolad, on bo pa mogoče eno ali bo kaj drugega storil v znak pozornosti. Čeprav manjkrat kot ti. Načini izkazovanja so različni in nekdo tretira eno svojo gesto morda za tisoč gest drugega.

Malenkosti gradijo ali podirajo oz. še bolj razkrajajo. In bodo finance le kaplja na veliki i.
Nehaj kuhati mulo, povej mu, da te je prizadel ter tudi, da sta se začela razhajati in kako vidiš stvari na dolgi rok oz. Jih ne vidiš. In ali boš lahko šla čez to ali ne. Pa pusti princip. Ker nihče samoumevno niti po xy letih ne vidi, kaj naj bi samoumevno tudi kdo vedel.
Mogoče se zbudi, če mu boš povedala, da vidiš tudi koec skupnega.[/quote]

hvala. jutri bo prilika pa povem kar mi leži na duši, ampak na žalost vem kaj bo iz tega nastalo oz. se dogajalo ampak ok.

tud če bi mela zlato ne. Ker na ženski ki nima pameti tudi zlata ni vredna popolnima nič.

Nekoč, ko in če se boš našla, boš tudi spoznala kako imam zajedliva ****** prav. Ostalo je le metanje peska v oči.[/quote]

kiss my sweet smart ass :*[/quote]

;-))) tole bi pa znalo biti resnica. Žal… Sicer si mi čist simpatiča(imam rada ognjene ljudi), sam kaj ko je narbrž res ass bolj pametna od glave…

Tipa maš pa tako blesavga, da ne doume, da te je treba taprv fejst zakurit, da ga pol orng napičiš. OMG KOK JE TO DOOOBRRR…;)))) ŠE;ŠE;ŠE PA ŠE PAŠE;-))))

saj sem znala da nisem edina z takim “problemom”. vse možnosti ki si mi jih podal se mi zdijo mamljive pa bi jih probala, ampak ga poznam bolj kot sebe in točno vem reakcijo. prva možnost odpade, ker nimam srca da bi ga “zapustila” ker vem da bi ga čez 1 dan klicala pa bi se mu opravičila. pa bi pozabila na vse. z taščo sve sicer v dobrih odnosih, ampak kolko jo poznam mi nebi želela pomagat, ker bi seveda potegnila za svojega sina, niti ne govorive nevem kolko, ker sve čisto nasprotje in nekako ne najdeve neke točke pogovora, razen o kuhanju :D. druga možnost ni glih možna, ker ne pozna samo enega kolega, pa še tega sama nisem videla kar nekaj let, on ga je sicer videl po slikah tako da ja. ni nikakor možna, še posebej ker ta kolega živi v drugem mestu. tretja možnost pa se mi zdi malo prekruta. nebi mu to naredila, ker vem da meni nebi blo fajn če bi on to meni naredil. vsaj takega načela se držim, da drugim ne delam to kar ne želim da bi drugi naredli meni. jutri mu povem kaj me muči, pa se bova pomenla kot dva odrasla človeka, čeprav je on en velik otrok 😀 kar tudi on sam o sebi pravi 😀

kiss my sweet smart ass :*[/quote]

;-))) tole bi pa znalo biti resnica. Žal… Sicer si mi čist simpatiča(imam rada ognjene ljudi), sam kaj ko je narbrž res ass bolj pametna od glave…

Tipa maš pa tako blesavga, da ne doume, da te je treba taprv fejst zakurit, da ga pol orng napičiš. OMG KOK JE TO DOOOBRRR…;)))) ŠE;ŠE;ŠE PA ŠE PAŠE;-))))[/quote]

ne vem če si zabita 16 letnica ki nima drugega dela kot blebetat neumnosti ali nepotešena samohranilka, ki je zafurala svoje življenje pa uživa ob blebetanju pa žaljenju ljudi. me ne zanima niti, ponavljam pa že prej napisano: kiss my sweet ass :*


zakaj pa? ker rada poprimem po delu, ker sem tričetrt hiše sama postavila, ko sem od 5 zjutraj pa do 7 al 8 zvečer pomagala nosit opeke pa sem vozila beton, ker sem po službi takoj šla do hiše pa do večera postavljala gips plošče pa pomagala pri talnem ogrevanju, ker se ne rihtam in ne mečem ven kot današnja mladina, ker nisem odvisnica od interneta in fejsbuka in nevem česa, povej mi zakaj? ne vem zakaj si tako idiotski/a, niti ne vem zakaj komentiraš če nimaš nič pametnega za komentirat. jaz sem napisala kar sem želela, kar mi je ležalo na duši, sem mislila da bo se najdel kdo s kakim pametnim komentarjem, ampak vidim, da so ljudje tukaj večinoma zato, da serjejo po drugih. če ti ni bil ta “špeh” za brat, bi ga nehal brat pa nebi komentiral.[/quote]

Tale opis je pa za moje pojme sanjska ženska, ki se ji ni problem obrnit in poprijet za kakšno ‘moško’ delo in tud ni cel dan na družabnih omrežjih. Pa 22 si stara, jao takih je pa res malo, povej ti svojmu da naj se mal zamisl, ker take ne bo več trofnu.

;-))) tole bi pa znalo biti resnica. Žal… Sicer si mi čist simpatiča(imam rada ognjene ljudi), sam kaj ko je narbrž res ass bolj pametna od glave…

Tipa maš pa tako blesavga, da ne doume, da te je treba taprv fejst zakurit, da ga pol orng napičiš. OMG KOK JE TO DOOOBRRR…;)))) ŠE;ŠE;ŠE PA ŠE PAŠE;-))))[/quote]

ne vem če si zabita 16 letnica ki nima drugega dela kot blebetat neumnosti ali nepotešena samohranilka, ki je zafurala svoje življenje pa uživa ob blebetanju pa žaljenju ljudi. me ne zanima niti, ponavljam pa že prej napisano: kiss my sweet ass :*[/quote]

Saj ni važno kdo ali kaj sem. Važno predvsem zate je, da se dobr dol daš(iz sebe), da boš če boš, lahko jutr končno kaj po pameti naredila.

Kajti, je že res da te imam za neumno, kar pa še ne pomeni, da ne tudi za dobro… Mislim da si čudovita oseba, le iredno tanka meja med dobroto in bedaštvom ti še ni jasna. Čist točn…;-)


zakaj pa? ker rada poprimem po delu, ker sem tričetrt hiše sama postavila, ko sem od 5 zjutraj pa do 7 al 8 zvečer pomagala nosit opeke pa sem vozila beton, ker sem po službi takoj šla do hiše pa do večera postavljala gips plošče pa pomagala pri talnem ogrevanju, ker se ne rihtam in ne mečem ven kot današnja mladina, ker nisem odvisnica od interneta in fejsbuka in nevem česa, povej mi zakaj? ne vem zakaj si tako idiotski/a, niti ne vem zakaj komentiraš če nimaš nič pametnega za komentirat. jaz sem napisala kar sem želela, kar mi je ležalo na duši, sem mislila da bo se najdel kdo s kakim pametnim komentarjem, ampak vidim, da so ljudje tukaj večinoma zato, da serjejo po drugih. če ti ni bil ta “špeh” za brat, bi ga nehal brat pa nebi komentiral.[/quote]

Tale opis je pa za moje pojme sanjska ženska, ki se ji ni problem obrnit in poprijet za kakšno ‘moško’ delo in tud ni cel dan na družabnih omrežjih. Pa 22 si stara, jao takih je pa res malo, povej ti svojmu da naj se mal zamisl, ker take ne bo več trofnu.[/quote]

hvala. ve da nebo našel take, ampak ga je verjetno sram priznati, ker vem več ko on kar se tiče moškega dela in materiala. ampak veš kaj pravijo. ko nekaj izgubiš začneš cenit to kar si imel. mogoče me pa res mora izgubit 🙂

Tale opis je pa za moje pojme sanjska ženska, ki se ji ni problem obrnit in poprijet za kakšno ‘moško’ delo in tud ni cel dan na družabnih omrežjih. Pa 22 si stara, jao takih je pa res malo, povej ti svojmu da naj se mal zamisl, ker take ne bo več trofnu.[/quote]

hvala. ve da nebo našel take, ampak ga je verjetno sram priznati, ker vem več ko on kar se tiče moškega dela in materiala. ampak veš kaj pravijo. ko nekaj izgubiš začneš cenit to kar si imel. mogoče me pa res mora izgubit :)[/quote]

Nism jst nevem kak strokovnjak na tem področju in sm še zelen, sm psihološko si človk vedno bol želli tisto česar ne more imet in mogoče res ne bi blo slabo, če nardita mal pavze za kakšen mesec in bo morda se spametval (ne vem kak je s tem pr nas ampak v ameriki je zlo pogosto) in potem te bo najbrž začel bol cent, izgubit nimaš itak kej, ker si zdej v pat poziciji in če boš tak naprej rinla z glavo v zid bo šlo sam še navzdol in bo sam še več nervoze in zamer. Mislm da bi vidva res oba mal rabila pavze, da se misli zbistrijo in umirijo, fant pa zato, da se zave, kaj v resnici ma, ker mislm, da se tega ne zaveda zdej, drugač se ne bi tak afnal.
Iz katerga konca pa si, da vidm, kam moram it tako kukr si ti iskat? 😉

ne vem če si zabita 16 letnica ki nima drugega dela kot blebetat neumnosti ali nepotešena samohranilka, ki je zafurala svoje življenje pa uživa ob blebetanju pa žaljenju ljudi. me ne zanima niti, ponavljam pa že prej napisano: kiss my sweet ass :*[/quote]

Saj ni važno kdo ali kaj sem. Važno predvsem zate je, da se dobr dol daš(iz sebe), da boš če boš, lahko jutr končno kaj po pameti naredila.

Kajti, je že res da te imam za neumno, kar pa še ne pomeni, da ne tudi za dobro… Mislim da si čudovita oseba, le iredno tanka meja med dobroto in bedaštvom ti še ni jasna. Čist točn…;-)[/quote]

kaj bi dala da bi vsaj enkrat naredla nekaj narobe 😀 ampak na žalost sem tako neumna očitno, da naredim prav pa po pameti. tudi jaz tebe imam za neumno in primitivno, ampak jaz imam vsaj razlog (brezvezno žaljenje in poniževanje), ti po drugi strani razloga nimaš. razen tega da si očitno zafurana ženska ki razlog najde tudi tam kjer ga ni 🙂 sicer pa pametnejši odneha, tako da ti želim prijetno noč :*

Tale opis je pa za moje pojme sanjska ženska, ki se ji ni problem obrnit in poprijet za kakšno ‘moško’ delo in tud ni cel dan na družabnih omrežjih. Pa 22 si stara, jao takih je pa res malo, povej ti svojmu da naj se mal zamisl, ker take ne bo več trofnu.[/quote]

hvala. ve da nebo našel take, ampak ga je verjetno sram priznati, ker vem več ko on kar se tiče moškega dela in materiala. ampak veš kaj pravijo. ko nekaj izgubiš začneš cenit to kar si imel. mogoče me pa res mora izgubit :)[/quote]
Navihani fantič je pravi zate. Pusti mu kontakt, da ti se javi.

Pomojem tvoj ne pride do besede.
Glej, jaz sem svetlolasa, suha in recimo čedna zenska, poročena pa s takim “trotom”, kot ga opisuješ. Če želim, da se zrihta, ga moram dobesedno sama oblečt, rože in romanitka sta zanj kvantna fizika, povsod in v vsem vidi strošek. Ampak me ima najreje na svetu. In jaz njega. In mi dol maha vse ostalo.

hvala. ve da nebo našel take, ampak ga je verjetno sram priznati, ker vem več ko on kar se tiče moškega dela in materiala. ampak veš kaj pravijo. ko nekaj izgubiš začneš cenit to kar si imel. mogoče me pa res mora izgubit :)[/quote]
Navihani fantič je pravi zate. Pusti mu kontakt, da ti se javi.[/quote]

Sm že učeri reku, da ne vskakujem v zveze, pa tud mislm, da se to zvezo da komot rešit. Če ne druzga mi je to dalo upanje, da so še ‘down to earth’ punce na tem svet. 😉

hvala. ve da nebo našel take, ampak ga je verjetno sram priznati, ker vem več ko on kar se tiče moškega dela in materiala. ampak veš kaj pravijo. ko nekaj izgubiš začneš cenit to kar si imel. mogoče me pa res mora izgubit :)[/quote]

Nism jst nevem kak strokovnjak na tem področju in sm še zelen, sm psihološko si človk vedno bol želli tisto česar ne more imet in mogoče res ne bi blo slabo, če nardita mal pavze za kakšen mesec in bo morda se spametval (ne vem kak je s tem pr nas ampak v ameriki je zlo pogosto) in potem te bo najbrž začel bol cent, izgubit nimaš itak kej, ker si zdej v pat poziciji in če boš tak naprej rinla z glavo v zid bo šlo sam še navzdol in bo sam še več nervoze in zamer. Mislm da bi vidva res oba mal rabila pavze, da se misli zbistrijo in umirijo, fant pa zato, da se zave, kaj v resnici ma, ker mislm, da se tega ne zaveda zdej, drugač se ne bi tak afnal.
Iz katerga konca pa si, da vidm, kam moram it tako kukr si ti iskat? ;)[/quote]

saj verjetno maš prav, kakor tudi drugi ko so svetovali podobno. problem je pa tukaj v meni, ker sem preveč navezana nanj da bi lahko to storila in izpeljala do konca, ker vem da bi čez dan al dva že klicala pa bi sama sebe tolka po glavi zakaj nisem mogla požret tega kar me moti, pa zakaj nisem mogla bit enostavno tiho. s katerega konca pa sem pa nevem če je glih važno, ker mislim da se še najdejo dekleta, ki rade poprimejo za delo tudi drugje po sloveniji. od kod pa sem pa boš vedel ko boš “prevedel” besedo bilica 😀

Pomojem tvoj ne pride do besede.
Glej, jaz sem svetlolasa, suha in recimo čedna zenska, poročena pa s takim “trotom”, kot ga opisuješ. Če želim, da se zrihta, ga moram dobesedno sama oblečt, rože in romanitka sta zanj kvantna fizika, povsod in v vsem vidi strošek. Ampak me ima najreje na svetu. In jaz njega. In mi dol maha vse ostalo.[/quote]

ja saj maš prav da ne pride do besede, v večji meri ker jaz zeloo veliko govorim 😀 hehe za šalo, malo zares. drugače pa ja no.. ampak ker si ženska z logiko in pametjo me upam da razumeš. vsaka ženska rabi kdaj pa kdaj en poljub za lahko noč, neko malenkost brez razloga, moškega, ki razume in pozna svojo boljšo polovico. saj si ne želim nekih velikih sprememb, a že kaka majhna stvar ali pa da vi vsaj za katere stvari pokazal interes bi blo fajn. pa potem bi meni tudi dalje “viselo dol”, kakor mi je do zdaj, ampak na žalost sem tako dolgo vse tiščala v sebi, da se je samo vse nabralo in zdaj je res en kup malenkosti ki me spravljajo ob živce.

Saj ni važno kdo ali kaj sem. Važno predvsem zate je, da se dobr dol daš(iz sebe), da boš če boš, lahko jutr končno kaj po pameti naredila.

Kajti, je že res da te imam za neumno, kar pa še ne pomeni, da ne tudi za dobro… Mislim da si čudovita oseba, le iredno tanka meja med dobroto in bedaštvom ti še ni jasna. Čist točn…;-)[/quote]

kaj bi dala da bi vsaj enkrat naredla nekaj narobe 😀 ampak na žalost sem tako neumna očitno, da naredim prav pa po pameti. tudi jaz tebe imam za neumno in primitivno, ampak jaz imam vsaj razlog (brezvezno žaljenje in poniževanje), ti po drugi strani razloga nimaš. razen tega da si očitno zafurana ženska ki razlog najde tudi tam kjer ga ni 🙂 sicer pa pametnejši odneha, tako da ti želim prijetno noč :*[/quote]

Mislim da je točno to narobe, da misliš za oba. Kar si v začetku pisala pa so le logične posledice. Razmisli malo o tem, mogoče prideš do spoznanja da ti tega 1. ni treba (moški naredi hišo, ženska v njej dom) 2. je v vajinem primeru bz, ker za lolekom stoji mama. Tudi ta NIKOLI ne bo Moški, kar je že dokazal v odnosu s teboj, saj mu predstavlaš le mlajši model…

Zato se ne rabiš prav preveč ukvarjati z menoj in upoštevati slinjenje drugih. Privoščim ti, da jutri narediš kar je zate v tem trenutku najtežje, da ti bo na dolgi rok polno lažje… Ker si to zaslužiš, je pa treba upoštevati tudi dejstvo, da zdej pri svojih letih (nekaj časa boš rabila za prebolevanje) boš še lahko našla dedca ki bi lahko bil Dedec, po 30. lahko izbiraš samo še med ostanki…

Ko in če boš kdaj iskala sebi primernega partnerja, prvi pogoj naj ti bo, da ga je vzgajal oče, on pa ga spoštuje na tak način, da hoče sam stati na svojih nogah vsepogledno. Vse ostalo je šrot.

Želim ti vse dobro!

Nism jst nevem kak strokovnjak na tem področju in sm še zelen, sm psihološko si človk vedno bol želli tisto česar ne more imet in mogoče res ne bi blo slabo, če nardita mal pavze za kakšen mesec in bo morda se spametval (ne vem kak je s tem pr nas ampak v ameriki je zlo pogosto) in potem te bo najbrž začel bol cent, izgubit nimaš itak kej, ker si zdej v pat poziciji in če boš tak naprej rinla z glavo v zid bo šlo sam še navzdol in bo sam še več nervoze in zamer. Mislm da bi vidva res oba mal rabila pavze, da se misli zbistrijo in umirijo, fant pa zato, da se zave, kaj v resnici ma, ker mislm, da se tega ne zaveda zdej, drugač se ne bi tak afnal.
Iz katerga konca pa si, da vidm, kam moram it tako kukr si ti iskat? ;)[/quote]

saj verjetno maš prav, kakor tudi drugi ko so svetovali podobno. problem je pa tukaj v meni, ker sem preveč navezana nanj da bi lahko to storila in izpeljala do konca, ker vem da bi čez dan al dva že klicala pa bi sama sebe tolka po glavi zakaj nisem mogla požret tega kar me moti, pa zakaj nisem mogla bit enostavno tiho. s katerega konca pa sem pa nevem če je glih važno, ker mislim da se še najdejo dekleta, ki rade poprimejo za delo tudi drugje po sloveniji. od kod pa sem pa boš vedel ko boš “prevedel” besedo bilica :D[/quote]

Ja sam sem ti podal samo nasvet, kakšna čustva gojiš in kaj boš storila veš le ti in prov je tak, ker se gre zate in za tvoj lajf/srečo. Drugi lahko nekej govorimo ampak nakonc bo vse padlo nate in ti boš trpela posledice pa naj bojo pozitivne al pa negativne.
Ko boš spočita se usedi kam vn na sonce daj možgane malo na off in potem premisli v glavi vse scenarije in kaj bi lahko naredila, moraš it samo preudarno in lepo po korakih, verjamem, da se boš prou odločila.
PS: Pri besedi se se slušajno zmotila in je pilica in potem iz nje Lipica? Takele uganke mam pa tud najraje, da še mal sive celice potreniram. 😉

Jaz ti pa takole svetujem. Pogovorta se še 1x in mu daj vedet, da je to zadnjič. Razčistita kaj tebe moti pri njem in kaj njega pri tebi. Potem počakaj mesec ali dva brez opozarjanja, če bo spet kaj zašuštral in naredi analizo, te je upošteval, se trudil, je spremenil to kar tebe moti. Če nisi zadovoljna z rezultatom, vem, da bo težko, ampak ti priporočam, da narediš konec, ker ti povem kaj bo sledilo že zaradi financ, če ne bosta uredila.
Kako si predstavljaš skupno bivanje, da boš vse ti financirala, ker ti bo rekel, da on pa špara za to in ono ali pa, da nima. Kako bo zgledalo, ko bosta imela otroka. Ali boš imela pogum, da boš skuhala samo zase in otroka, tvojemu pa ne , ker nič ne prispeva- ne boš imela srca, da bi te tri leta star otrok vprašal:” Mami, zakaj pa ati ne je z nama?” Ali mu ne boš oprala, ker nič ne prispeva. Ne boš tega naredila, ker njemu bo itak vseeno, če bo hodil okrog umazan, le ti se boš počutila osramočeno. Ko boš vse to leta in leta v sebi zatirala, boš na koncu zbolela. Si pametna punca, s srcem na pravem mestu, ampak pusti, da te vodi razum, čeprav bo hudo, razmišljal o prihodnosti s partnerjem, ki te bo cenil in te bo vreden. Ne delaj si utvar in ne čakaj, da bo na poti otrok, ker takrat boš še imela manj srca, da bi otroku vzela očeta.
Drago, izjemno dekle, govorim ti kot bi govorila svoji hčeri, če bi jo imela. Bodi pogumna in odločna, saj gre za tvojo prihodnost, katero si zaslužiš z rožicami postlano. Žal ti moram reči, da bi se moral zgoditi čudež, da bi se tvoj fant spremenil. Če si mu že povedala velikokrat kaj te moti in se je tega sposoben držat samo en teden, ne verjamem, da bo zdaj kaj drugače. Ne čakaj, da se bo spreobrnil za mesec ali dva in ko boš noseča, boš ugotovila, da je spet isto kot prej. Po moje te fajn izkorišča.


Navihani fantič je pravi zate. Pusti mu kontakt, da ti se javi.[/quote]

Sm že učeri reku, da ne vskakujem v zveze, pa tud mislm, da se to zvezo da komot rešit. Če ne druzga mi je to dalo upanje, da so še ‘down to earth’ punce na tem svet. ;)[/quote]

ne hvala 🙂
drugače pa ja. vsaka zveza se da rešit če je volja in želja. če bova oba stremela k srečnejši zvezi in zadovoljitvi drug drugega, ma ni vrag da zveze nebi rešla 😀 drugače pa se ne sekiraj za take zlobne komentarje 🙂 veš da smo slovenci taki narod, tako da se je treba sprijaznit :). si že ugotovil od kod sem?

saj verjetno maš prav, kakor tudi drugi ko so svetovali podobno. problem je pa tukaj v meni, ker sem preveč navezana nanj da bi lahko to storila in izpeljala do konca, ker vem da bi čez dan al dva že klicala pa bi sama sebe tolka po glavi zakaj nisem mogla požret tega kar me moti, pa zakaj nisem mogla bit enostavno tiho. s katerega konca pa sem pa nevem če je glih važno, ker mislim da se še najdejo dekleta, ki rade poprimejo za delo tudi drugje po sloveniji. od kod pa sem pa boš vedel ko boš “prevedel” besedo bilica :D[/quote]

Ja sam sem ti podal samo nasvet, kakšna čustva gojiš in kaj boš storila veš le ti in prov je tak, ker se gre zate in za tvoj lajf/srečo. Drugi lahko nekej govorimo ampak nakonc bo vse padlo nate in ti boš trpela posledice pa naj bojo pozitivne al pa negativne.
Ko boš spočita se usedi kam vn na sonce daj možgane malo na off in potem premisli v glavi vse scenarije in kaj bi lahko naredila, moraš it samo preudarno in lepo po korakih, verjamem, da se boš prou odločila.
PS: Pri besedi se se slušajno zmotila in je pilica in potem iz nje Lipica? Takele uganke mam pa tud najraje, da še mal sive celice potreniram. ;)[/quote]
Kaj je drkac? Namesto, da v petek zvecer pri 20+ osvajaš punce po diskotekah, ti razpravljaš po monu. Nič od tebe ni in ne bo.

Ja sam sem ti podal samo nasvet, kakšna čustva gojiš in kaj boš storila veš le ti in prov je tak, ker se gre zate in za tvoj lajf/srečo. Drugi lahko nekej govorimo ampak nakonc bo vse padlo nate in ti boš trpela posledice pa naj bojo pozitivne al pa negativne.
Ko boš spočita se usedi kam vn na sonce daj možgane malo na off in potem premisli v glavi vse scenarije in kaj bi lahko naredila, moraš it samo preudarno in lepo po korakih, verjamem, da se boš prou odločila.
PS: Pri besedi se se slušajno zmotila in je pilica in potem iz nje Lipica? Takele uganke mam pa tud najraje, da še mal sive celice potreniram. ;)[/quote]
Kaj je drkac? Namesto, da v petek zvecer pri 20+ osvajaš punce po diskotekah, ti razpravljaš po monu. Nič od tebe ni in ne bo.[/quote]

Študij prjatu, je blo treba seminarsko spisat (ob 22.30 končal) zdele za pavzo mal na mon pogledat, potem pa spet učenje naprej. Nasleden tedn bo mogoč cajt za mal vn it pogledat, čeprov diskači niso glih zame, mam raj kake športe. 😉

Tudi meni je šlo na živce. Še par let več, kot tebi. Dobesedno sem rabila napisat kpdo artikla, da mi je prinesel kako stvar za rojstni dan, ki mi je bila celo všeč. In non stop sem mu očitala, da se ne trudi dovolj.
No pa sem nato zanosila in ugotovila, da je ta moj štorast “trot”, ki za romaniko še slišal ni in pravzaprav sploh ne ve, kaj mi je všeč (in me kao najbolje pozna ane), najboljši človek na svetu, čeprav rož še vedno ni bilo, je bila pa iskrena skrb zame, pripravljenost pomagat in pristno veselje do otročka v trebuhu.
Danes je od tega še nekaj let in ima otrok še bratca, pa je slika podobna. Mož še danes ne ve, kakšne majčke nosim in kateri šopek imam najraje, je pa najboljši očka na svetu in najboljši mož na svetu. Tisti, ki so pa znali non stop rožice nosit in razvajat svoje bejbe, so pa ali že ločeni ali pa popolnoma zafustrirani, ker zanjo niso več center sveta.

Verjemi, nič takega ni v rožah,večerjicah in darilčkih Popolnoma NIČ.

New Report

Close