Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oh, Nikita……

Oh, Nikita……

In zajček se sploh ne loči od čebelice, za vse na svetu NE!!!

mhm … in ene zverince bo treba dat pod obvezno a ketnce .. pa jih malce na sprehod prosetat .. da ne bojo tko s tistimi kosatimi repi mahlali :):)))

Ne, samo saj veš, čebelica in njen zajček sta že od nekdaj zelo navezana drug na drugega. Je tako že prej bilo, veš !

mogoce perje od mocerada :):))))

in tudi diverzanti razni kosmati niso temu kos :):)))

hmmm le na koga to nese….???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja , le kdo bi to vedu ????

Nikitka je vsa zelena

Hmmm , tole mi pa že diši na FFF !

Nikitka se dere RTFM !

Ni maila, Nikita, ne tu ne tam, kam si ga pa poslala, bog ve ?

Naravnost grozljivo početje naše šefice. Ha, ha, zajček ima še zobke…….

Hja , mater , sej , danes je vse v malori !
Ampak , hvala bogu , je vsaj server proradio – do zdaj tud s tem ni bilo nič !

Nikitka je kar mal žalostna

Zdravo, kaj je zdaj tole?Vas v prstke zebe?Ste tako tihi in melanhonični.
Muca, saj je lepo doma, vse je pošlihtano, vse pod kontrolo, pa vse že skoraj na suženjstvo meji.Tako, da sem prepričana, da v službi je tudi lepo, če ne vsaj dnevi minejo nekoliko drugače.Okoli vašega jezera pa je res tako sproščujoče,ko sem bila še samska(ali skoraj samska), sem večkrat iz Portoroža odrvela na kremšnite, tam gori imam kar nekaj znancev.
Zajček nič se bat, lov je premeščen na drugo zimo, saj zdaj je čas parjenja.
Nikita zelena ti ne pristoji, odeni se v rožnato, kljubuj vremenu pokaži pomlad.
Jani si me prehitu pri branju, razumela sem , da bova skupaj brala popoldne in ne opoldne.
Tako , jaz sem se razklepetala, sedaj pa peljem mulca k zobarju….ajajajaj
čao
paty

paty

Hej , kako da mi zelena ne paše ?!
Pa to je moja najljubša barva !

Nikitka ima zelene učke , pa če si v zelenem , se lahko lepo v mlado listje skriješ , ne

Prišlo je Nikita, ne bit več žalostna.

… zdej pa lahko grem , ne ?

Nikitka se je oborožila z odločnostjo in nožem med zobmi odhaja k frizerki – tisti , ki ne ve , kakšna je oranžna barva , mogoče jo bo nož razsvetlil

N’č ne štekam folk, ampak, ziher je ql

Jani se uvaja :))))

A rabiš povzetek?!!
Ampak tak kull k je bil tvoj ziher ne bo!!! HAhahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, n’č jest ne rabim povzetka.,.. rabim samo 1¸5 minut časa, da preberem… teh pa ni… ampak, verjamem, da je ql 😉

Jani bo že našel čas :))

Ti si pa men,nekam ena znanka uganka..hmmmmmmm sploh te odvozlat ne moem..no ja

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

tole pa tolk spominja… :))))))) o ne… n’č neznanka… sem MUŠKO!

Jani se ne da 🙂

heheh vem na koga ali češa..hahahahaha hecam se…Pa znam ja da si muško..heheh!

Mam eno uganko..Ki sem jo že posredovala nekim damam..pa jo povem še tebi..sej ne da bi človek sumil..ampak odgovor je dokaz da si Muško!! jel tako!! eto ide ovako…

ŽIVI U ŠUMI A VUK NIJE..
LEŽI NA JAJIMA A KOKOŠ NIJE
IMA GLAVU ČOVJEK NIJE
aKO POGODIŠ ŠTA JE DOBITČEŠ 7 DANA BORAVKA NA NJEMU….

no tako!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
Nisem vedel, da je lov na zajcka ODPRT! Hvala na informaciji Nikita! Bom nocoj malo pogledal po gozdu, ce kje dremucka ta nagajivcek…. Zdaj ze cebele smrcijo in je to varno!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ko sem ugotovila, o čemu je ” reč “, me je obšla misel, da je sedem dni, odločno premalo. Hočem več!
:)))))))))
lp, zajček

Glede na to da je stvar samo pogojno uporabna, sem prepričan, da bi bilo tudi 7 dni dosti 🙂 čaki, tukej mislim nate hehehehehehe,

Jani verjame, da je zajček razumel prav in mu želi res eno lepo deževno jutro :)))

Ne, Jani, stvar se uporablja za nedoločen čas, no !
Ha, ha, kje si mi bil ?

New Report

Close