Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ohranjeni moški po 40 letu

Ohranjeni moški po 40 letu

radoveden, gostečniku ne verjemi vsega. VSE ženske NE iščemo niti podzavestno niti zavestno bogatega moškega. dandaens je v sloveniji (če se omejim samo na našo državo) veliko žensk, ki so ločene, same vzgajajo otroke in zaslužijo dovolj za preživetje lastne družine. te ženske ne iščejo bogatega moškega, temveč moškega, sposobnega partnerstva in seveda da se zna preživljati in je neodvisen. in to, Radoveden, je čisto nekaj drugega kot bogat moški. :))) je veliko bolj kompleksno in zahtevno.

kar se pa tiče staranja … jaz imam 39 let, večina mi reče, da imam več, kar me niti ne moti. ker se ne pudram in ličim, ker vem, kaj vse sem v življenju dala skozi (beri sama preživljala dva otroka) pravim vsem svojim gubam, da so življenjske črte in dokaz, da živim. veliko se smejem, tudi od tega nastajajo gube, sem zelo čustven človek in tudi od tega nastajajo gube (čustva se mi vidijo na obrazu). za razliko od veliko moških, ki po 50 letu zgubijo lase (ali pa še prej) jih ženske imamo in si jih lahko celo barvamo, če jih hočemo. nimamo pivskega trebuha in mednožje funkcionira do smrti brez viagre. :)))))))) se pa strinjam, da je 50 letnico veliko težje zadovoljit v postelji kot 20 letnico. pa veš zakaj? ker 50 letnica ve kaj vse lahko v postelji počne in zahteva užitke tudi zase, 20 letnica pa želi v postelji predvsem ustreči … tebi.

govoriš o 15 moških v populaciji treh miljard
valjda, da se jih pa nekaj izjemno dobrih tudi najde pri sedemdesetih. ampak tile so bili tudi v mladosti daaaleč nad povprečjem

Končno en odgovor na nivoju, ne pa, da me žalite, da lažem in kradem, da sem analni tip in ne vem kaj še, res pa je, da imam dolge prste….ampak gre za moje telo, ki je pri 2 m proporcionalno po Leonardovih naukih, hi, hi….

Bom komentiral kar vmes:

radoveden, gostečniku ne verjemi vsega. Ja, to so mi rekli tudi drugi župniki in teologi, da on rad pretirava. VSE ženske NE iščemo niti podzavestno niti zavestno bogatega moškega. dandaens je v sloveniji (če se omejim samo na našo državo) veliko žensk, ki so ločene, same vzgajajo otroke in zaslužijo dovolj za preživetje lastne družine. te ženske ne iščejo bogatega moškega, temveč moškega, sposobnega partnerstva in seveda da se zna preživljati in je neodvisen. in to, Radoveden, je čisto nekaj drugega kot bogat moški. :))) je veliko bolj kompleksno in zahtevno. Tukaj očitno jaz enačim neodvisnega in bogatega moškega. Meni se to zdi eno in isto. Če si bogat, si imun in neodvisen od kogarkoli, z bogastvom preživljaš sebe in družino, to, da se znaš preživljati v različnih kriznih časih je pa že pod vprašajem. Zato pa sem zgoraj objavil provokativno vprašanje, če bi vzele Vegradovega delavca. Večina vas je vprašanje narobe razumela.

Torej, recimo, da si danes uspešen obrtnik, čez tri leta pa se spremeni to in to in to, pa te ni več, ne moreš konkurirat Kitajcem itd.

Že danes bogatega to ne skrbi…

Aja, iz izkušenj in debatiranj vem, da so materialistke značilne za ljubljansko področje.

kar se pa tiče staranja … jaz imam 39 let, večina mi reče, da imam več, kar me niti ne moti. ker se ne pudram in ličim, ker vem, kaj vse sem v življenju dala skozi (beri sama preživljala dva otroka) pravim vsem svojim gubam, da so življenjske črte in dokaz, da živim. veliko se smejem, tudi od tega nastajajo gube, sem zelo čustven človek in tudi od tega nastajajo gube (čustva se mi vidijo na obrazu). za razliko od veliko moških, ki po 50 letu zgubijo lase (ali pa še prej) jih ženske imamo in si jih lahko celo barvamo, če jih hočemo. nimamo pivskega trebuha in mednožje funkcionira do smrti brez viagre. :)))))))) se pa strinjam, da je 50 letnico veliko težje zadovoljit v postelji kot 20 letnico. pa veš zakaj? ker 50 letnica ve kaj vse lahko v postelji počne in zahteva užitke tudi zase, 20 letnica pa želi v postelji predvsem ustreči … tebi.

Hvala za to informacijo, pač nisem imel niti 20 letnice niti 50 letnice; hm, zanimiva primerjava….

Inn je gostilna. Kaj si hotela povedat?

dvometrski možakar, ki piše HI, Hi, je meni izredno čudna pojava. v trditvi, da vse ženske iščejo moškega, ki ima denar, je nekaj resnice – metaforično: iščejo nekoga, ki se znajde v življenju, zna poskrbeti zase (in druge), zna živeti. in kdor se do 50. leta tega ne nauči, se najbrž ne bo nikoli.
po drugi strani imam pa o avtorju občutek, da bi svoje težave rešil edino tako, da bi sprejel sebe z vsem, kar je, z vsemi izkušnjami, lastnostmi …. tako ne bi bilo več potrebe za (morda nezavedno) sovraštvo do drugih; in če bi začel spoštovati sebe in druge, bi se vse spremenilo (ljudje bi se drugače odzivalo, življenje bi šlo v drugo smer)

pelje ta smer………

New Report

Close