Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek OI2024 je parada spak

OI2024 je parada spak

Smilijo se mi vsi športniki, ki jim mahajo udeleženci parade ponosa. Čakamo še na tipa ki ima drugega tipa na vrvici kot psa.

Med nastopajočimi nisem ločil katerega spola je kdo. Otokom nisem dovolil ogleda. Sramota!

Pa ok, mal so res pretiraval s to sceno.

Ampak bolj je pa risky, da so bilo športniki tolk časa na tem dežju. Po moje bo marskerga položilo.

Satanistično !

Je bilo pa luštno videti črne na barkah, kar je trenutno aktualno v svetu.

Si bom ogledala posnetek, ker zna biti – kot že v preteklosti – zelo zgovorno, kam plovemo kot družba. To s spakami mi je kar pričakovano.

Pa saj gre vse po načrtu agende.

In kdor to gleda in kdor nasploh še danes gleda TV in ostale glavne fašistične medije, mora biti popoln debil.

Ker človek pri zdravi pameti tega ne more gledati in ne prenašati zabite fuknjene črede.

Res je bilo malo preveč.

Odgovor na objavo uporabnika
Mushroom, 27.07.2024 ob 08:36

Res je bilo malo preveč.

Malo preveč? Drag queeni, ki se zvirajo med otroki (grooming)? Spake in ogabe, ki sedijo kot na Kristusovi zadnji večerji in se delajo norca iz krščanstva? Četrti jezdec Apokalipse?  »In glej, prikazal se mi je konj mrtvaško blede barve. Tistemu, ki ga je jezdil, je bilo ime Smrt, za njim pa je prihajalo Podzemlje. In dana jima je bila oblast nad četrtino zemlje, da morita z mečem, z lakoto, s smrtjo in z zverinami zemlje.« Četrti jezdec apokalipse simbolizira smrt in opustošenje. Kaže, da je kombinacija prejšnjih jezdecev. Četrti jezdec apokalipse bo prinesel nadaljnje bojevanje in strašno lakoto, skupaj z nadlogami in boleznimi. 

Meni je bilo resnično ogabno. Pa ne pripadam nobeni Cerkvi.

Ljudje ste šli predaleč s svojim izbiranjem in podpiranjem zla.

Jezdece apokalipse imate v parlamentu, od goloba, janše, mesečnika…..Vsi nas vodijo v nasilje, vojno in smrt.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 27.07.2024 ob 09:22

Ljudje ste šli predaleč s svojim izbiranjem in podpiranjem zla.

Jezdece apokalipse imate v parlamentu, od goloba, janše, mesečnika…..Vsi nas vodijo v nasilje, vojno in smrt.

 

Ja to je pač vaša heteroseksualna družba tradicionalnih vrednot. Ustvarili ste bolezen, ki vas zdaj moti.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena stara2, 27.07.2024 ob 08:12

Si bom ogledala posnetek, ker zna biti – kot že v preteklosti – zelo zgovorno, kam plovemo kot družba. To s spakami mi je kar pričakovano.

Ja prav imaš, kot v preteklosti.

Evo jih heteroseksualne tradicionaliste, ki so se odločili iztrebiti geje in so jih pobijali skupaj z židi:

.https://www.youtube.com/watch?v=jZkzmfUjpwA

Kako so že govorili? Da je ženska “kuhinja, cerkev, otroci”.

Pol se je pa to iz družinskih vrednot razvilo. In danes je isto.

Sploh robi to podpira.

Nasi politiki (in drugi isto) so sami organizirani kriminalci, ki nam jemljejo denar….

Ponujajo pa kruha in iger

Tudi Rim je na tak nacin propadel, začenši z dekadenco druzbe in nemoralnostjo !!!

Če je pela Lady g, je itak scena satanska, če je pa deževalo,je pa še bog jokal nad to sprevrženostjo.

—Bez dlake na glavi -Filip / You tube /- OTVARANJE OLIMPIJSKIH IGARA- REAKCIJA

Filip dobro razloži + komentarji

 

Kogar zanima  dobro razloži zadeve – zdajle v živo ob osmih – pol devetih zvečer ; podkaster —The Miro Tešević Show —/ You tube /….

New Report

Close