Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu oj oj oj…

oj oj oj…

ja in eden od naju je trenutno peš

razo se je odpovedal radostim življenja in se podal v iskanje duhovnosti- jebemti razo da nisi ti v resniici Janez

eh no….kaj je treba samo dež čakat, pa vikende? kam pa pridemo.

ma točn stari….koko kej tvoja lubica? A o tem zdele teče beseda?

seveda, pa verjetno ne samo jaz……

you”re wellcome

moja ljubica… je daleč stran se mi toži po njej

kaj je z njo?

sm ti rekla
Today Tomorrow Toyota

kako naj sliši če ne boš povedal

:))
carica si alenka…matr vedno spraviš na trdna tla…….
pa dejmo mal sanjat no…..

and never again, jaz pravim Alfa bo vedno prva in Toyota bo na repu

se pravi da včeraj nisi seksala ampak si samo sanjala kako seksaš medtem ko si likala in potem se ti je od pritiska likalnika na ravno ploskev likalne mize in pod težo tvojega telesa zlomila likalna deska in….si se zbudla

dej no dej s temi Alfami…..šrot od avtomobilov…. ne rečem da je toyota top ampak bolš kot Fiat pa res……
čak čak ti pošljem neki

ne ne…blo je tako kot sem napisala…rečem pa sanjat zato, ker je gut če mal sanjaš….v bistvu se na tak način mal sprostiš……danes je pa predvsem dež v povezavi s sanjami…..

na katerem mestu v abecedi je črka A in kje je T? torej kdo bo vedno prvi

in imaš spet…..mokre sanje, kdo bi ti zameril, kam pa pridemo brez domišljija

A kot MB A..ja seveda….to to..

ps: sori sm zbrisala mail ti ne morem poslat

tojoto kupujejo ljudje ki nimajo več izzivov v življenju, ki si želijo sigurnost. mi ki smo bolj šlampasti in nezanesljivi pa imamo Alfe

mogoče drži, ja..-..

jaz sem tak človek, da skoraj nobene stvari ne prepustim naključju, zihr je zihr…..

nič ne prepuščaš naključju, škoda da živiš v času where normal things does not happen very often-kaj pa smrt bo skrbno načrtovana al jo boš prepustla naključju

dobr si me zadel z vprašanjem….takšna pač sem, kaj si morem, to mi odgovarja, ker takšna sem….pač ne prepustim naključju skoraj ničesar… čeprav, če sem odkrita, sedaj ko je otrok moram velikokrat sprejet kak kompromis….mogoče se pa še spremenim…..

eh , živi kakor ti paše

ma sej to mi paše…..
smo si različni in to je v redu…..

ja moški in ženske smo si različni, še posebno med nogami

še dobro kajne….drugače tega foruma ne bi bilo :))

New Report

Close