Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oja, res ….

Oja, res ….

Dobro jutro, Tjavendanovci!!!
Ponedeljek, še eden izme tolikih, še eden morda dolg
ponedeljek, še en ponedeljek, poln novega delovnega
elana, poln nedeljskih podoživljanj. Ponedeljek, ki nam
bo paral živce, pil kri, jedel potrpljenje ……….. ampak, evo,
kaj so napisali v lepi misli:

Zapomite si, da lahko vaša majhna, vam popolnoma neznana gesta,
naredi največjo razliko v življenju nekoga.

Kaj ni na tem nekaj resnice!??? Moje geste bodo danes umirjene in tudi malce kontrolirane, ne bi namreč želela z njimi delati sprememb v življenju drugih, ampak kljub temu evo tiste geste, s katero vam želim dobro jutro: cmooooooočččččkkkkkaa!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, dobro jutro !

Tudi moje geste, bodo danes krepko kontrolirane. Trenutno že zajemam sapo in se poskušam pregovoriti, da mi živci ne popuščajo…..
Sem pa vesela tvojega cmočka, in ga vračam k tebi …..

Drage punce, moje geste pa danes ne bodo prov n’č kontrolirane… evo cmoka obema.. ok to je kontrolirano… Samo da je ponedeljek… men je pa ta dan najlepši v celem tednu hehehehehe :)))))

Dobro jutro obema in res lep, kratkočasen ponedeljek :))))))

Jani take it all :))))))

iz nekontrolirane velike zaloge knedlov ….

za gmajno …….. knedlne za vse +1 se ve za koga :):)))))))))))))))

Čebelica, zajček je v krizi. Do zajčka so se grdo obnašali, pa rabim tvojo pomoč ):

Čebel’ca bod’ pozdravljena!

Jani

Tud jest vam en lep kuštrunčkast cmoček dam*§*§*§*§*§*§*§*§ za lep dan in tole pozno jutro.

Muca ne pozna kontroliranosti,me lahko kdo malce razsvetli v tej smeri??
Do koga ali česa bi naj bila kontrolirana oz kdo me naj bi kontroliral.Tega drugega ne prenesem za živo kožo ne!
No takole skratka en lep sončni dan vam želim,čim manj dela pa čimveč smeha

Brez ljubezni mi živeti ni!!
Muca

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro Mariči za nazaj in dober dan vsem ostalim.

Vam bom povedal še eno “razliko” v življenju nekoga, o čemer piše Mariči.

Razliko v glavi blondinke.

Običajna ženska potarna blondinki:

“Ti, a veš kaj se mi je zadnjič pripetilo? Peljala sem se z dvigalom, pa se je pokvarilo in sem bila “obvisela” v njem več kot pol ure. “

“To ni še nič!”, pravi blondinka. “Zadnjič ko sem šla z električnimi stopnicami, pa je zmanjkalo štroma, sem morala stat pa kar tri ure !”

ooo Brusko,lepo da si prikrauslal spet med nas..****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj. sem vesel, da me je kdo zavohal!

Seveda, muce imajo dober nos……….

Hahahahahahaha 🙂 kje si pa zdej to pobasala :))))) prikrausal :)))) nisem slišu že 100 let tega izraza :)))

Jani razmišlja, da počasnosti interneta ni kriva povezava, ampak enormno število postov na tisti temi :)))

Glede na to, da si se uštulu na zadnja vrata :))))) te je blo težko zavohati! Pozdravljen here Brus man :)))

Jani

…………..še preden ga je uspel pobarati, je Krjavelj pograbil krepeljce, ter ga zalučal za njim…………

Pozdravljen, Bruce !

hehe sevedaaaaa pol pa svizec zavije folijo..heheheheh a si dobil mail? cukerček moj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehe, bonbončka moja:))))))))))))))

Neč več ne štekam.

Kaka zadnja vrata neki?

Meni se ta site prvi odpre ko pridem gor in jaz upalim na prvo ?!?!?!?

Pozdravljen zajček.

Danes sem se z nasmeškom spomnil nate, ko sem videl zadnji playboy.

Brus a lahko eno prašanje..si frej?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, falot !!
Ha, ha, ha………

Ej folk, a sem vas mogoče pri čem zmotil?

Ne, Bruce, a si mogoče frej?

Vezan…….Since 1992.

Ma to ni blema..še zmeri si frej!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehe……

New Report

Close