Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oja, res ….

Oja, res ….

Na kratko… ježek in muca sta se lubčkala na lička, pol pa zajček ni verjel, da lahko ostane samo na tem, pol je muca rekla da lahk, pa je zajček reku da ne, pa je spet muca rekla da lahk, pa zajček nič ne verjame, pol sem v ta zos padu še jest, k se nisem hotu cmokat pa mečkat….. pol si pršu pa ti, k ti ni n’č jasn. In verjamem, da ti sedaj tud ni…. ampak tko je 🙂 Ker se zdej držita ena na drugo… kaže da je ježek odletel pri obeh…. huh… a je dost?

Hehehehehehe :)))))

Ja zate vsekakor……..:))))))))

heheh suze lijuuuuuuuuuuu hahahahahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, krasni ste fantje !!

Ne gre drugač kot:

Na kratko… ježek in muca sta se lubčkala na lička, pol pa zajček ni verjel, da lahko ostane samo na tem, pol je muca rekla da lahk, pa je zajček reku da ne, pa je spet muca rekla da lahk, pa zajček nič ne verjame, pol sem v ta zos padu še jest, k se nisem hotu cmokat pa mečkat….. pol si pršu pa ti, k ti ni n’č jasn. In verjamem, da ti sedaj tud ni…. ampak tko je 🙂 Ker se zdej držita ena na drugo… kaže da je ježek odletel pri obeh…. huh… a je dost?

hehehehehe, jest mam dost :))))))))) razlaganja :)))))))

Na kratko… ježek in muca sta se lubčkala na lička, pol pa zajček ni verjel, da lahko ostane samo na tem, pol je muca rekla da lahk, pa je zajček reku da ne, pa je spet muca rekla da lahk, pa zajček nič ne verjame, pol sem v ta zos padu še jest, k se nisem hotu cmokat pa mečkat….. pol si pršu pa ti, k ti ni n’č jasn. In verjamem, da ti sedaj tud ni…. ampak tko je 🙂 Ker se zdej držita ena na drugo… kaže da je ježek odletel pri obeh…. huh… a je dost?

To je treba barvat, svaka čast, ni kaj :))))))))))))))))))))

Joj, ej, hvala vama, jaz dejansko umiram tuki, ma zlati ste!!!!

Svaka čast :)))) full velik barve si ponucu :))))))))))))))

In to še v rudeči barvi..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jest pa na žalost moram zdej za šporhet,kuhat makaronflajš..bom mislila na vas..se čujemo kasneje..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, to imam deformacijo še iz časov ko sem delal sveče, pa so morale bit v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} rdeče.

Če sem naredil rumene, so mi jih babe nazaj nosile, češ da kao pomenijo ljubosumje. Torej je rumena za tjavendan popolnoma neprimerna, no, včasih si jo kdo nadene za pozo. :))))))))))

žal moram jaz tudi it cmarit kosilo, šnicle v omaki in pire kartofel :))
pridem pol nazaj…

Hehehehe, je že vedel… 🙂 je bolj.. krvavo :))))))))))))))))))9

Muca… dvojko vzamem nazaj 😉 :))))))))

Najraje imam dekline, ki rade “mešajo”, pa magari kosilo…..:))))))

Men je po pravic Žuta všeč..hehehehe sej veš pa tiste minute..ki so v žuti barvi..ma res jo obožujem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))) kaj bomo še zvedeli 🙂 No upam, da si vsaj z rdečimi imel več.. sreče :))))))

Jani

cmooooooooookkkkkkkkkkkkkiiiiiiii k si tolk fejst poba..hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In jaz fante, kot si ti :))

Punci… naj se vama makaroni ne zapletejo v šniclovi omaki in naj vama solata ne dela prekislih obrazov… Pa glejta da bosta orenk mešali.. ker.. se lahko kaj prismodi 🙂

Vesele kuharske minute, pa če tudi žute :)))))

Jani

Rdeča je za l’bezn v vseh oblikah….zato jo imam rad. Pristaja pisemcu, srcu ali Ferrariju.

….v _ _ _ _ _ imela je tri colske role, v riti pa gedore, gedore, gedore…..

Rdeči cvet, dobila je odspred !
Dekle odpeljal je v prelepi…………………..

huh 🙂 vračam :)))))))))))

CMOKA, CMOKA, CMOKA :)))))))))))))

VRAČAM DESETKRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evo… glih zdejle šifrer goni tisto… Gorsko rožo :)))) A pr vam so pa kar gedore…. pa to.. spred pa zad :)))))) O šit 🙂 to je pa čist mehankarska :))))

Rdeča je lepa ja…

Mehanik:……….dej, ku te bom enkrat pršraufou
Pek………………dej, ku te bom enkrat speku
Računalničar….dej, ku teb enkrat resetiral
Gozdar…………ej, ku te zasečem

In tako dalje v neskončnost…..:)))))))))

Tako da, če slišiš koga govort o “žgečkljivih temah”, samo poslušaj način in kake prispodobe uporablja, pa boš uganil s čim se ukvarja.

Sam ne vem, zakaj meni tolče na mehanike?
Najbrž bo kriv rally…..

New Report

Close