Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oja, res ….

Oja, res ….

Bruce, bi ti mene zapeljal en krog, lepe in mirne vožnje z tvojim avtom okoli???

Ziher bo rally… sej mi je blo to na misel.. pa sem pozabil omeniti :)))))

sjetio se sjetio uhh hvalabogu..zdej lahko umrem..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O bi te, bi te, pa ne samo peljal :)))))))

O muca no.. ne še umret nooooooo :))))))

Joj ! :)))))))))))))))

heheeh no ja….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dones ste pa vsi nekam z žuto bartvo poštrihani…mater da ste sprijeni….zdej že vsak z vsakmu nekej bi…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, glej meni je v veselje :))))

Ha, tudi meni :)))))))9

Priznam pa, da vozim raje malce hitreje. Sicer spoštujem vse prometne predpise, razen tistega o najvišji dovoljeni hitrosti.
Še posebej pri taki vožnji, kot me ti nanjo vabiš (mal okrog), namreč, okrog se rad hitro peljem, because there is no fun in drivin’ strait.

In če že bo vožnja mal hitrejša, obljubim, da bo vse ostalo zlooooo počas.

Tale tvoj post, mi je všeč!

He, he, opažam eno mini cako pri pisanju besedila in to pri več nas, ne samo pri meni.

Ho hočeš sogovorniku “narisat” smajlija :), pa če se ta smeje še malo bolj, :))))))), potem je treba hkrati tiščat shift in zaklepaj.
In če shift spustiš trenutek prezgodaj, je zadnja v vrsti številka 9.

A ste že kdaj opazili?

Ja, dolgo sem rabila, da sem ugotovila, kaj bi to bilo :))))))))))))))))

:)))))))))))))))))))))))))99

bolje pozno kot nikoli 🙂 ane 🙂

lepo se mejte vsi skupaj 🙂

B.

Hojla Barbi !!!!
Lepo te je videt :)))))))))))))))))))))))))))))

tudi tebe in ostale .. sam kaj ko tolk nakladate :))) da nimam pojma kje sploh začet brat .. da bi bila na tekočem 🙂

B.

Avtor: zajček
Datum: 04-08-02 14:12

Avtor: Jani
Datum: 04-08-02 11:26

Na kratko… ježek in muca sta se lubčkala na lička, pol pa zajček ni verjel, da lahko ostane samo na tem, pol je muca rekla da lahk, pa je zajček reku da ne, pa je spet muca rekla da lahk, pa zajček nič ne verjame, pol sem v ta zos padu še jest, k se nisem hotu cmokat pa mečkat….. pol si pršu pa ti, k ti ni n’č jasn. In verjamem, da ti sedaj tud ni…. ampak tko je 🙂 Ker se zdej držita ena na drugo… kaže da je ježek odletel pri obeh…. huh… a je dost?

Dopis zajček:
ježek me je dal na šuhe ):

Skratka Barbi, odpovedal se je zajčku, zaradi enega samega (?) mucinega cmoka na lička!

Ja, jaz poznam ta občutek.

Sem hotel bit zjutri na tekočem, pa mi je bil ponujen taisti zapis v razlago.

Zdej ti je pa vse jasno, a ne? :))))))))

Brusi, pomagaj, razloži ji, please :)))))))

aja ? .. dejva ga za vogalom počakat .. pa ga ….. 🙂

He, he, Barbi, če me ne mara več, nimam kej ! ):

ja sej .. edina stvar, ki je ne štekam je ta, da se vse skupi razvleče na 200 postov, če se da v dveh stavkih vse povedat :)))

sam še zmer pa ne vem .. kdo koga bi in kdo je s kom po svoji želji in kako je kdo s kom .. kje je tisti, ki je s kom in …. uh …. zapleteno je tole vse skupi 🙂

B.

čakam da posije sonce …. 🙂

po moje .. on lahko pove samo kam on paše :))))

Jani te ne mara ? .. ja koga ma pa zdej rad?

New Report

Close