Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oja, res ….

Oja, res ….

.. no v glavnem .. zdele jest šibam .. v vrtec, pa v gmajno .. po robide .. za moje ljubljenčke .. madona če jih kdo če .. jim mam pol preveč :))) .. paličnjake namreč … no , ko se vrnem, pa upam da zvem … čigav je kdo :))

lepo se mejte !!!

B.

Na. zdej je šele vse zgodlan, heheheheh…

hudirja da se ne zatipkaš in zraven 9 dodaš ponesreči še 6 to pa zna bit ajsi!
Le kaj si potem lahko misli človek,ki mu namenjaš post,ko te čita…a?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, muc, ne vem ????

Bemti Barbara… kje si pa zdej mene dobila :)))))) Orka dindijo….. Ma tukaj govorimo (vsaj mislim da še:)))) o ježku kot moški glavni osebi in zajčku in muci kot glavni femme fatalle :))))) In zdej v to godlo padem še jest :))))))

Ježek…. Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp :))))))

Jani ne je godle…kvečjemu… krvavice :)))

Jaz ne morem več, Jani prosim .))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ja, je hudič, ja.

Prideš v službo, napišeš na net me že ma, da bi te, pa je.

Mi ne rabmo druzga, za cel dan. :))))))))))

A torej tako nej vzamem tvojo jutranjo ponudbo, oziroma vprašanje, če sem frej?

:)))))))))))

Ja, super, tale 69 je full demokratičen daj dam…….

:))))))))))) tud men že škriple… sploh zdej k sem šel pe enkrat brat tisto mojo dopoldansko umetnijo :)))))))))))))))))))

Jani je čist preč :)))))))

200 postov že Barbara… samo poglej, če bi mi tole res napisali v dveh stavkih…. ma neeeeeeeeeeee :)))))) ne bi blo zanimivo… :)))) in vidim, da ti je uspelo ujeti štrik…… ker tud jest ne vem več kdo bi s kom od kdaj na čim zakaj pa ne tako :))))))

Barbara… pazi na tiste kaj so že :)))) paličnjake :))) da ne bodo lačni 🙂 pridna ja 🙂 pridna 🙂

Jani ma tud enga paličnjaka :)))))))

Ja… tista devetka dela men full velike preglavice 🙂 več kot polovico smiletov napišem z devetko… pol pa brišem… v nezavest :))))))))))))))))))9 hehehehehe kola :))

Jani ma full rad… sončke :)))))

Hja.. maš ja… en full velik… šmoren 🙂 k ne veš pol kdo bi zakajpa z njim ne :))))) pa kako da je tako lahko če ni tako je :)))))))))

Dobro da je tako 🙂 kaj bi bilo če ne bi bilo tako, kot je lahko ne bi blo :))))

Jani bi tud zakaj pa ne tako :)))))))))

Ja, Brus-man tudi, začenši s tapravim in največjim.

Ja ti sončki a ne :))) kooooooooolk jih je, pa vsak po svoje…. lušten :))))))) Tud tale naš tuki.. je tak… prjazen :))))))

Jani se sunča u lastnom suncu :)))))

Sunček nam pruža toplotu enu,
A ko je prevruće, ustvari nam sjenu!

New Report

Close