Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ojla, tudi jaz sem še tu …

Ojla, tudi jaz sem še tu …

Pozdravljeni, prijateljčki.
Tudi jaz sem še tukaj, čeprav sem bila danes več kot
polovico dne odrezana. Cel kraj ni imel elektrike, so
nekaj popravljali. Včeraj sem bila v glavnem mestu,
popoldan pa na zraku. Predvčerajšnjim pa na žuru in
se nisem oglašala. Pa sem zdaj spet tukaj, ne morem
počakati do jutri, ker vas vse preveč pogrešam. Zdaj bom delala do desetih nekaj za službo, do takrat bo šla tudi že športna scena skozi, potem bo ali film ali kaj podobnega, v tem času pa služba, malo privatizma, malo šele in …. malo tjavendana.
Oki doki, gremo fantje!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ježek, tako rada bi brala tvojo “soboto”, pa imam
nekaj enih problemov, ne vem, kaj se je zgodilo.
Na polovici ekrana imam sicer naslov in potem
povezavo, vendar sem moram s spodnjim drsnikom
seliti v desno, če hočem videti, kdo je pisal. Pa imam malo časa, zato bom prebrala kasneje, ker so kar nekaj naklofali naši ta pridni tu gor, je 94 postov, verjetno je bilo zanimivo.
Vendar pa, začetek tvoje “sobote” je več kot super, o navodilih velja dodobra razmisliti.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ojla Mariči…pa kje si ti?”
Haj hihihi vidim da sem ena izmed krivcov sobotnih seveda.Smo zapackali ekran..hehehe kaj češ malo smo bili IN ..ah kaj malo priznam kar orenk!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojla, muca, a gledaš jodlarko sestrico, a?
A ni dobra, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmm nič ne gledam..kaj pa je to? kje to vidiš..heeeh

Zame je bil popoldan en film Briljantina sej se spomniš ne..heheh in pa zvecer prejle sem gledala nadaljevanko…zdej pa sem jest off od tv…daljinca ma gazda u roki..meni pa ostane pc…ja tak je!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pozdravljena Marici,

tud jaz se zarad sluzbe bolj malo oglasam, preberem pa kolikor morem.. Ja, tist tekst o obnasanju v sluzbi se je tud meni zdel dober, ker ceprav je pisan kot zafrkancija, je v njem marsikaj resnicnega… Ima se nadaljevanje,hehe.. Ce ne bos uspela na forumu prebrat, ti posljem na drevo..

lepo in mirno noc tebi in vsem Tjavendanovcem.. Nocoj se bo lepo spalo, ko zunaj tako prijetno sumi dezek..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Veš, ježek, dež je moj element, tako pravijo
vsi vedeževalci, horoskopi in vse, kar je v zvezi
z menoj…. pa moram priznati, da je na tem veliko
veliko resnice. Dež obožujem, uživam v njem, zdi
se mi celo, kot bi mi vsaka kaplja posebej pripovedovala svojo zgodbo… Dež občutim kot eno skupnost posameznikov … skupnost kapljic in njihovih zgodb … da, dež je nekaj lepega, nekaj čudovito prepirljivo tihega…. dež je naša melodija, dež so naše neizpete sanje in želje, dež so naše neizjokane solze, dež je “žehta” našega srca … nevihta pa jeza božja, ker smo z dežjem tako tesno povezani, tako uigrani in nekdo nas mora postaviti na tla ….. to dela nevihta. V njej vidim jezo, nemoč, v nevihti iščem pozabljeno grmenje v sebi, srd, ki ga ne izpulim takrat, ko nastane ……

Ja, ježek, zdaj bom na balkonu postala še kako minuto in poslala dežju svojo dušo, da jo izpere in mi jo umito vrne, potem ležem v posteljo in se prepustim odpočivanju, sanjam, morda bom nocoj …… Pepelka ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…. in zdaj vsi spat, drugače boste našeškani!
Bela cesta! Nekaj delam, zdaj se mi pa že malo
neumno zdi in zdaj ….. odhajam gor po stopnicah,
pa še malo na balkončka …. pol pa v merino dekco!
Do jutri zjutraj!

Tako Jakec, ti pa mir, Pakec!
In potem muzika, pol pa se spustita dol po toboganu in jo ubrišeta v sanjo deželo …. Jakc in čarobna lučka …. in Pacek, seve!

Lahko nočko,
eno miceno bh’co za pomočko,
če te piči, me pa pokliči!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close