Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oki naj vam bom..

Oki naj vam bom..

Odpiram linijo o9o ampak brezplačno..nudim šloganje..pohitite,da kej ulovite! Tko že mešam….kdo bo prvi..prašajte odgovor dobite “hitro”….Ajmo!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hej folk impulzi so dragi…kaj mencate..dejmo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prosim za pojasnilo, kdaj mi bo posijalo v moje življenje sonce ?
Kdaj bom imela dovolj denarjja ( ne preveč )….
In sploh, kako se mi piše v prihodnosti?

ps: pazi kaj mi boš šlogala !

heheh oki..sam še številko povej prau….rabim številke zraven prašanj…vsako prašanje ena številka…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ha, ha, kako dolgovlečeš, pa praviš, da je zastonj :)))

št.2

Čaki zbranost..koj bo…čaki no…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

saj pravim, naj bo lepo, če te že sprašujem tuki…..pa glej, da bo tud pol res :))))))))))))))99

Majko mila a boš povedala številke al ne…uffff!!jest mešam ko nora…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mene pa zanima, kako bo z zdravjem. Mislim, tale moj pritisk me zadnje času ubija, pa tko slabo se počutim… pa… aja, številka 5

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Tkole…
Starejša ženska od tebe,ki je tesno povezana s teboj..zelo negativno vpliva na tvoje psihično počutje.Ta je tudi vzrok tvojim težavam…Ampak zapaj ljubezni v hiši.kjer jo imaš…ta te popelje v lepšo prihodnost….zaobljubila se bosta kmalu in to zavedno!!EKO!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajček..bom sama odprla ker mi nočeš številk povedat…

Prihodnost…Tkole vse težave se odmaknejo…pirkaže se sonček,vse leo…s božje oko te varuje…čaka te samo veselje in sreča!!!
Pssst vidim postavnega mladeniča….heeeh****

Denar:Preko moške osebe starejše..prijetnega gospoda…prideš do trdnosti v financnem stanju.To se pravi izboljšanje na finančnem področju..ta bo trdna stalna…V tej hiši kjer si..pase pazi…obdajajo te lopovčki…izkoriščajo te!!Tvoje hrepenenje se uresničuje..počasi a trdno!!!

A sem kej pozabila…Si zadovoljna??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmmm, za premislit je tole… kmalu zaobljubila za vedno? hohohoho…hmmm… jah no, 1. junija me res čaka poroka, samo ne moja… hmmmm… muca, a misliš na kaj drugega?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Še to..wauuu sonček že sije..čakaj na poletne dni,takrat te čaka nekej lepega.kar je za sedaj še zavito v neko sladko skrivnost…
wauuu bi bla na tvojem mestu!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne ne tvoja….tvoja zaobljuba…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

BEMTI MUCA!!!! kaj je to?????? nekaj rdečega!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aaaaaaaaaa, aha, a to misliš tista prvomajska zadeva? hihihihihihihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kje vidiš rdeče…????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

bemti, sem se ustrašla. Pa kaj je to? Ko sem odprla post nad mano, je bil okvir v katerega si pisala rdeč!!!! Piz… sem se ustrašla.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hahahahaha….
čaki berem pa tuhtam, kdo so te face, ki nastopajo v mojem lajfu:)))))))

ja, Lili, prividi ! No, ja, saj pridet ko včasih :)))))))))))))
nič hudega!

opa, zajček, kdo pa je postavni mladenič??? a?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ops, bemti, še vedno tuhtam, hahahaha….

Čaki tuki leta nimajo veze…mladenič postaven v tvoji oče..pustita leta…sej sem tebe tud vidla kot deklico,ki pleše z njim..a prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hahaha, plesne vaje 🙂

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Bemti babe kaj ste neresne….

men gre pa na jok!1 Kdo bo a men šlogov..aaa.kaj pa mene čaka?!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close