Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oki naj vam bom..

Oki naj vam bom..

mmm, dobro :)))))

Posluši muca naša najmlija: dej zdej še meni
šlogat, pa hitr, komej sedim pokonc!
Zanima me:
1. kdaj bom nehala srač…………..i ?
2. kdaj bom nehala brutat ……….i ?
3. kdaj bom lohka spet kej pojedla, ker mi že učke iz jamic padajo od
lakote?
4. kdaj bom spet lohka norela, kot u starih cajtih?

Dej, povej, dej, hit povej. Pa še to mi povej, muca, koko tisti podnapis nardiš, da zmeri ostane tak, kot je pri tebi in pri ježku?

Dej povej, dej, hit povej!

m.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ti bom jest šlogal – povej številko.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

oki…..Hmm kaj si jedla dobro se prašej..en malce si se zastrupila..
Nč ni hudega bo dobro..čez par dni…Pomiri želodček s kamilicami..leži in čimveč pij!!!
Tisti podpis pa sama vpišeš v svoj profil…kar hočeš..potem se automatično podpišeš z njim pod vsak post..kapiš???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moja številka srečna 5!
Hmm no dej komej čakam….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uff traja tole…a sem pravo povedala.hehee a jih več rabiš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Počasi, ne gre tako hitro.

Torej vidim neko moško osebo, ki se je moraš znebit, ker te bo spravila v grob. Neka ženska, suha, srednjih let, ti ponuja roko, pa je ne zagrabiš.
Poletje bo tvoj čas.Veliko boš razmišljala in bila že skoraj blizu cilja. Potem te bo pa jeseni spet potegnilo nazaj v stare kolesnice.

Vidim pa svetlobo , ki te trenutno obdaja, bo pa čez čas izginila.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ohhhhh……Hmmmm nam nč rekla,………………………………………

čaki kaj je s to svetlobo!!Zakaj bo ugasnila….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidim, da se bo nekdo vmešal, zato bo zginila. Samo obraza pa ne vidim.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

eh…fino…:(((((((((((((( zdej pa mam…
Hvala Mišon!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ohhh bi ti rad da jokam…na …pa bom!
+A
kej lepšega mi pa nebi povedal..oz napovedal.Kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca,

jokat pa res ni treba. Veš kaj je bil point napovedi ?

Ko te berem tu na forumu, počasi dobivam tvojo podobo. Preko tvojih sporočil je čutiti, da nisi zadovoljna, da iščeš, tiplješ, si želiš, pa ne najdeš poti.
Vidim, da ti forum zelo pomaga in te dvigne iz tega razpoloženja. Tudi nasvete prijateljev dobivaš. Tudi jaz bi ti pomagal. Poskusil sem te vzpodbuditi da sprejmeš pomoč . Da odmisliš slabe misli. Nikakor te pa nisem hotel spraviti v slabo voljo.Če je tako zvenelo, oprosti.

Zgleda, da je danes res nekaj čudnega v zraku.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Oh mišon..nekaj je resnice v tem tvojem pisanju..ampak verjemi mi po duši sem štoser.Težko me je vseeno razbrrati a večina mojih postov je sam en velik hec.Zdej pa res ne vem……hmm a dajem res tako napačen izgled?

aja še to povej če ne tukaj pa privat…si ti srečen v živlenju.. ne mislim tiste popolne sreče,ker jo ni..apak v ozjem pomenu besede…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca,

veš da se brati tudi med vrsticami.Saj ni treba direkt povedat.
Dobil sem občutek, da je to tvoja maska.

Zase lahko rečem, da sem srečen. O.K., sej so slabi dnevi, ampak je to del vsakdana ki ga pač vzameš za nujno zlo. A poznaš koga ki je res srečen ?
Sploh je pa to tak pojem , da ne pomeni vsakemu enako.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Napoved danes zjutraj v zvezi z
biovremenskimi spremembami je bila,
da ljudje, ki so občutljivejši, bodo to pokazali
v spremembah razpoloženja!

Mucica, mucica, mucica, popila sem kamilice, pojedla nisem nič, mislim pa, d je to viroza. Vsaj tako je iz pripovedovanja okrog mene čutiti.

Muca, le lepo poslušaj mišona, ker ti želi dobro!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija lep podpis jess ratalo je!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti me razumeš, Marija, a ne ?
Dobro se z dobrim vrača, slabo pa s slabim.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Zdej grem pa na kosilo. Se pišemo kasneje.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jest sem pa očitno prebutasta..ampak priznam..kaj čem!Tko mešani občutki me prelivajo,da mi sploh nč več ni jasno…zgleda da mi vleče že na tisto stran..
očitno je meglica prehitro prišla..:(((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dober tek želim..
Tko mene si pa čist zmešal..tko!Še to priznam…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Orka dindijo .. hot line, al je to le vedež line :))))) Muca… kaj pa jest?

Jani ima danes cifer čez glavo.. zato so mu vse všeč :))))

Hja linija je zaprta..nisi hotu..tko..mogoče drugič..a je tornado prsu do tvoje mize?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oja, Mišon, razumem, dobro razumem in
vem, da ne želiš slabega. Če poznaš ta
čudovit pregovor, potem ni želje po dajanju
slabega v tebi.

Dejstvo je le, da je včasih tako presneto težko povedati nekaj, za kar si močno želimo, da bi bilo prav razumljeno. In nam potem težko pade, če ni bilo tako razumljeno, kot smo želeli. Boli nas, pa tako bi radi lepo povedali, ponazorili, prav narisali bi radi. Pa le napačno postavljena vejica, ali le ponesrečena izbira besede v veliki meri spremeni našo izpoved.

Bogati smo, če nam uspeva, da smo prav razumljeni, zelo bogati. In zelo bogati smo, če znamo naša občutenja, naša hotenja, naše želje, našo srečo posredovati tako, da vse to občutijo tudi tisti, katerim je del vsega tega lepega od nas posredono. Takrat začutimo v sebi tisto polnost, ki nas bogati, zaradi katere smo še bolj zadovoljni, še srečnejši. Ko znamo povedati, kar čutimo, ko znamo povedati, kaj nas spravlja v slabo voljo, kaj nas nervira, pa ko znamo tudi to povedati na način, ki je sprejemljiv.

Poprej sem sončka malce podj…………, ko sem se razpenila, pa tako lepo mi je nazaj odgovorilo, to sončece, če ne poznamo mladine. Kaj hitro je bila šala sprevržena v nekaj, česar jaz nisem želela, vendar sem morala narediti ta preizkus “moje jeze zaradi bande”, da bi videla, kako bo izpadlo. Smešno, res smešno. Beseda s klicajem ali brez, kako različon podata obe čisto enaki besedi zelo različne pomene.

Pustimo razglabljanja, me boli glava, mi je toplo v tej praznini! Drugič, ali pa nadaljujemo, če je kdo voljan!

Zdaj grem popravljati profil!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kaj pa je narobe s tvojim profilom?’Čisto paše…

Hja…Marija imaš prav..Pomembno je al razumemo pravilno napisano besedo ali ne.Zato pa jaz imam probleme.velikokrat pisano ne skapiram prav dobro.Včasih,kej perevč dodam,včasih oduzamem.Zato..pač kaj naj rečem …..zmedena sem čist v tem trenutku..čeprav sem mišonu hvalezna za njegovo šloganje….tko.Bom šla ,najbolj …pa pa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…. hmmmmmm. Muca to pa ni fer…. kje si pa objavila, da so linije zaprte ….

Jani ugotavlja, da telefon zvoni v prazno… torej je le res… Pa n’č!!!!

New Report

Close