Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oki , pa vam povem tole…

Oki , pa vam povem tole…

Za tvoj prvi odstavek namenjen meni : HVALA !
Je namreč res tako.
Pa še neki je res . Bolj kot kdorkoli tukaj si ti imela priliko se prepričati v to , ni dolgo tega . V to , kar si napisala . Zajček ti sicer reče hvala , a je to premalo….zaslužiš veliko več !

In pojasnilo tistim , ki gledajo drugače na svet okoli sebe..

Moj prijatelj nekje spodaj je napisal , da je vsak lastnik svojega telesa itd.. če se že poroči oki dobi partnerja . In lahko mu je lepo z njim . Če pa se mu zgodi , da pač nekje si nekoga zaželi…….

In jah , so bile že dileme ali povedati ali ne , če nekje nekoga vidimo itd..
Nobene pravice nimam vmešavati se v življenje nekoga . Nobene ! In zaradi mene se lahko okoli mene dogaja karkoli , mene ne zanima , ne obtožujem vedno si rečem….vsak zakaj ima svoj zato..
In tako je to !

Malo me je razkuril lisjak , ampak evo taka sem , pa če je to moj zadnji post tuki !!
In če ga ne razumem oki , naj mi prevede !

Cmoka tudi tebi prijateljica!
Sp

Saj te je razumel, on te je, jaz njega nisem, v
tem je fora in to sem skušala popraviti in še
enkrat pravimi Lisjaku, naj mi ne zameri, ker
nisem pravočasno razbrala poante njegovega
posta. In to je tisto – prehitro odreagiramo,
premalo mislimo, je pa tudi ta forum namenjen
bolj šali in veselju, kot debatam, skozi katere bi
se znali prepirati.

Še enkrat – moja napaka je bila in zanjo se opravičujem – Lisjaku in zajčku, ki sem ga na žalost potegnila, nehote in nevede v svojo misel ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma , je oki . Grem spet brat :))
Pa hudiča , saj moramo imeti tudi resne teme . Tudi to je življenje , učke moramo imeti odprte in to zelo….tkole na stežaj ..
Ah , ja , ma ja da ja :)))))

Dragi lisjak…jaz se ne najdem v teh tvoji besedah, sem sonce ki sveti, vedno pa naj bo še tako hudo svetim in na to sem zelo ponosna, da znam, vem in zmorem tudi v najtežjih trenutkih življenja še naprej svetiti in to mi daje moč, da imam v svojem življenju do sedaj zelo malo grenkih okusov in naj bo tako še na mnoga leta. Lisjak, uživaj, in vcasih je pa le potrebno kaj sam narediti, da se stvar premakne naprej…se pa strinjam in to v celoti, brez veze se matrat-delati-noreti in nič imeti od tega, škoda časa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

yeah , kontra . Fino je imeti takega prijatelja !

Z vso odgovornostjo se podpišem pod ta post.Še so ljudje za katere damo roke v ogenj.Zajček nedvomno je.

Zaradi bolečinečlovek misli,zaradi misli postane človek modrejši,zaradi modrosti lažje prenaša življenje.

Moj prijatelj dragi, poljubčka za tole …. in ….
ja, še enega poljubčka, za karkoli že !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha! Hm, hm, hm! Da, res bo najbrž tole !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Reciva zato,ker se nama obeta nekaj lepega.

Spet si mi privabil nasmeh na obraz,
glasno bi se lahko zdajle zasmejala,
tako simpatično ti tole povedal! In veš,
kaj je tisto posebno lepo pri tvoji misli –
tale besedica “obeta”. Čudovito si sliši!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:-))
C**M**O**K**A

……. in toplega objema in tih šepet na
uho, ki pove vse to in še kaj ……… Veš,
da sem vesela, da si tukaj. Tako milo in
prijetno mi je in … ja, je preveč, če rečem,
da sem srečna?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

NI!

New Report

Close