Najdi forum

Punce, ko si namažete veke … kaj naredite, da vam veke lepo ostanejo namazane, kot morajo bit, in da ni vse takoj v parih črtah oz. gubicah, ki so tam, ker mamo odprte učke?

jaz sem imela te probleme samo, ko sem uporabljala bolj poceni farbe… (ko pač ni bilo denarja za boljše)…
s sedanjimi (jade) pa nimam teh težav…

Jah no…meni se to dogaja z Lorealom 🙂

mogoče poskusi zamenjat?
jst tega problema res pri sebi še nisem opazila, tko da bom zej bol pozorna in če se kakšna oglasi s kkšnim koristnim nasvetom, si ga bom nalepila na ogledalo 🙂

Nekaj je na tem, da malo denarja malo muziko, ampak samo nekaj. Vzroki za nabiranje ličila na vekah je v tipu kože. Tko, da je treba temu ustrezno ukrepati. Meni se je tudi full nabiral, sedaj pa zadevo fiksiram s pudrom v prahu, pa ne preveč na debelo, da se ne bi valili kakšni svaljki. : ))) Ja, pa tista “kremasta” senčila pri meni ne pridejo v poštev, ker tudi puder v prahu potem ne pomaga.

LP, Pepelka

Nekaj je ziht v denarju, sam men se je to dogajalo skor pr vseh firmah, nekje manj nekje več.
Kaj pomaga?
Najprej si na veke nanesi puder v prahu, pol pa čez senčilo in je fuuul bolj obstojno. Res zadeva učinkuje!

Hvala vsem. Evo, bom probala, pa poročam… drugače pa dam senčilo tamali za igrat 🙂

regla,

ce hoces,da ti ostanejo veke lepo namazane,si jih moras najprej,preden sploh karkoli namazes,razmastis.To pa naredis tako,da jih obrises s robckom itd.
Ce hoces se vecjo obstojnost,si kupi bazo.Baza je kremna zadevica,ki ti pobere mascobo iz vek in cez njo namazes sencilo in ti drzi skoraj cel dan.Recimo od Lumene kozmetike…V tankem sloju namazes na veko in ceznjo se sencilo pa je !Svetujem ti,da si kupis belo bazo,ker bos tako lahko najbolje izbirala med sencili in ne bos omejena posebej na tone (imajo tudi posebej rjavo,roza,…).

Je pa super,kadar hoces da ti make up traja cel dan.

Par stvari me zanima o tej bazi.
Ali se to bazo od Lumene kozmetike dobi v vsaki drogeriji, recimo Mueller oz. kje se jo sigurno dobi (Ljubljana)?
Koliko stane?
Ali deluje tudi pri kremasto-svetlikajocih sencilih, ker jih obozujem?

New Report

Close