Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Okusi

Okusi

mene pa zanima kakšni tipi žensk in moških so vam všeč. povejte primer iz sveta slavnih.

Čao

shakira

leta letijo - iščem stevardeso.....

vau! Sem vedela, da boš to rekel. Povej po pravici!!! PLeaseeeeeeee

Razočaran.
(saj je že precej slaven, ne?!)

A si že končala sestanek?
Slavnih,pa mi smo slavni!!!!
Btw,raje imam sosedo,ki mi je zdaj,ko sem perilo obešal,takooooo medeno govorila,pa še njen mož je psa peljal in jaz….pa brez vas ne morem!
Tko ni bilo nič!(ponovno-kot že milijonkrat prej!)
Lepa si
Sp

meni pa žverca. hahaah, saj smo res sami slavni.
Saj res, kje imaš pa Lili?

Tukaj, v torbi polega mene… sva malo vlogi zamenjali, pa nama je kar luštno…:-)))

Pa vi niste resni!
Ampak te moram pohvalit, res si prava gospodinja, lahko bi prišel še malo k meni pogospodinjit.
Konec sestanka, hvala bogu, same traparije, mi je tukaj v vaši družbi bolj všeč, samo kaj ko imam pa toliko dela, da se ven ne vidim. saj bo bolje
Zdaj pa res odgovori na moje vprašanje.

Sem že povedal,mi smo slavni!
Če pa moram eno štengo nižje: v SLO med tipi ne vidim koga,ki bi me posebno fasciniral,mogoče Cavazza(ta star),med deklicami pa… ne vem,en cajt sem ful otožno gledal tiste nage slike od Drnačke,zdaj imam pa VAS!
Lepa si,kljub sestanku
Sp

hmmmm za moške ne vem……hihihihi…mislim, da mora bit takšen kot JAZ….hihihi

za ženske pa:
hmmmm ena pametna ženskica , nekje mlajša kot jaz,simpatična in samostojna , romantična, lepih las in nasmeha, ne neka frajerka , ki ne ljubi odprtih prostorov amapk ima rada dolge sprehode, ki ljubi naravo, morje,pa še in še bi lahko opisoval naprimer povsem iskreno ampak malo sramežljivo…
In tako te sprašujem : SI TI TAKŠNA?
ALI BOLJE : KJE IN KAKO BI LAHKO SPOZNAL TAKŠNO KOT SI TI, TER JO POLJUBIL IN LJUBIL ???????????????????????????????????

PA-PA

leta letijo - iščem stevardeso.....

Mislim, da bi se lahko našla v tvojem opisu, samo kaj ko ne vem ali sem mlajša od tebe ali ne.

Cmoka

Res imaš nas, samo ne veš kako zgledamo. :))))))
Cavazza (še en italijan) že mogoče, samo ne ta star.

No … če že gledam po zunanjosti pa to … je moj tip Russell Crowe v Gladiatorju … Neobrit, nabit do amena, z nevarnim pogledam … vendar dušica po srcu … :)))) In najbolj zanimivo je to, da sem ravno takega dobila … :))))))) ;)))))) (ni ravno Russell Crowe … ima pa vse njegove lastnosti) :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jennifer love hewitt…za njo se tut piru odrecem:)

Iskren, brez dvoma vame, vesele narave…
Aja – izgled – temen, temne očke, močne roke, ….. sicer pa izjeme potrjujejo pravila, ne?!

Cmoka vsem.

A ti mene opisuješ.no z izjemami,ki potrjujejo pravilo…
Lepa si
Sp

Če bi tebe opisovala, bi itak kar ime napisala, tako pa…:-(, odpadeš.
:-)))

P.S.
Izjema pri tebi so najbrž temni lasje, temne oči in močne roke. Še kaj?! :-))

Oj žverči,da bi tvoje besede meso postale!
Nič od tega! lasje,ja bili so črni(ko jih je še bilo kaj),zdaj pa ostanek dobiva lepo srebrno barvo(sem kar ponosen na to,v končni fazi), oči,hja ne vem-baje da so lepe plave(tako pravi žena,jaz jih v glavnem uporabljam za vid:-)), roke pa,kaj vem,kakšen žakelj cementa že še dvignem,drugače pa so bolj ali manj kosmate….
Tako je če si star…..pa kaj je važno,sem že najmanj 10x napisal
Lepa si,ampak daleč
Sp

… te je plesen napadla, kaj?! :-))
Ne se bat, moški ste še šarmantnejši takole… ziher

:-)))))))))))))))))))
Hvala,skoraj najlepša si!
Sp

… kaj pa meni manjka do vzdevka “naj”?!
:-)))
Daj, da se potrudim….

To je pa tema za privatni mail!tega pa trenutno nočem,ker tam pa je prostor samo za eno,sorry…prav lepa in fejst punca si.
Sp

Prav, se vdam. Pa uživaj s tvojo ljubeznijo.

Cmoka na… aja, ga nočeš več na lička. Prav, ti ga pa ne dam.

Ne to pa ne.veš,da vedno paše od ene druge nekaj dobit.
Drugače pa,kako je v službi,se je že prevesilo proti veselju,kajne?
Veš žverči,nekako mislim,da si ti v službi na matičnem uradu.Tako mi kar naprej gor hodi…
Lepa si
Sp

ti si pa ja že poročen… zakaj bi rabil matični urad?! Umrl pa… Bog pomagaj, še dolgo ne!!!!
Ne, zmotil si se.

New Report

Close