Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Okusi

Okusi

Ne,saj ne da bi rabil te vrste uslugo,ampak tako se mi je zazdelo…potem si pa sigurno na občini!
Sp

žal, v drugo – NE.
Pogorel si.

Cmok – odpade…:-)))

Se pravi,da sem blizu!Cmoka prosim,ker že nekaj časa od nobenega nisem nič dobil(lažem,franci je nekaj motovilil med nogami…)
Lepa si
Sp

da boš vse cmoke mojemu dragemu “pobral”?!
Nema. Odpade(š). Jih še moram zanj prišparati. Šparam po gorenjsko (joj, pa ne biti sedaj hudi name…saj sem resno mislila..:-)))

Tolko streliva pa še nisi porabila v tem dopoldnevu,ali pa?
Prosim enega lepega slastnega,vročega,mokrega cmoka nekam..
Hvala!
sem vedel,da si fejst punca,khm žena.
Sp

Morajo biti njegove oči, ki govore brez besed, ko se srečata najina pogleda in tiste roke, ki me objamejo in zahtevajo svoje, da zadrhtim in mislim, da sanjam in potem še vse ostalo kar ima samo moja Grdobka.
In mislim, ne vem, da je zraven še slaven.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja vem, zmeraj so mi govorili:

KO SI NEKAJ MOČNO,MOČNO,MOČNO želiš – to se bo tudi zgodilo!!

in sedaj pridem k tebi ???!!! hihiihihih

se bova skupaj tolažila……

smrk cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

hihihihi

a samo to pomankljivost imaš……
veš če se imata dva resnično rada, leta niso pomembna…..saj me tako učite tukaj na netu……….hiihihihih

dokler za vas ženskice ne pride en mlajši fantek, potem pa staro ljubezen nekam hitro pozabite…….

no se bom trudil, da ti malo srček poskoči…pa a li ga imaš še nezasedenega??????????

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

Čakam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kot vedno si se spet spretno izognil. Ja, kaj čmo, tak si!

Moj srček pa že dolgo ni več frej.

Cmoka

JA JA
TO MARSIKATERA MISLI,,,ampak potem ji pa kar naenkrat prične hitreje utripati in se ne spozna ter pozabi vse, kar je do tedaj zatrjevala…hihihiih…ž

no pa še nekaj za tvoj srček:

Jaz sem steblo,
Ti si cvet,
Jaz sem rima,
Ti poet,
Jaz brez tebe,
Ti brez mene,
Sva kot noc brez teme.

pa-pa

pa misli kaj na mene, mislim, ko že imaš poln srček

leta letijo - iščem stevardeso.....

Nč bat, imam veliko srce, kjer je veliko prostora.

Cmoka

Dylan McDermott in Andy Garcia…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close