Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Okužbe širijo cepljeni

Okužbe širijo cepljeni

Odgovor na objavo uporabnika
a ni to, 19.10.2021 ob 12:54

Odgovor na objavo uporabnika
razmišljam, 19.10.2021 ob 11:51

Odgovor na objavo uporabnika
pajade548, 19.10.2021 ob 08:56

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 19.10.2021 ob 08:47

Odgovor na objavo uporabnika
čauhnjeni, 19.10.2021 ob 08:41

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 19.10.2021 ob 08:34

Seveda jih ceoljeni širijo.

Potem smo pa necepljeni neodgovorni, medtem ko un brez maske in brez rokavic na samopostrežnem kruhu maha s kartončkom da je cepljen. Gospod mene to ne zanima, za vzet kruh iz košarice si nataknite rokavice gor! na tak način se mnogo virusov širi po domovih. jebemti so naredili slabo potezo ko so uvedli te samopostrežne koške-vsepovsod so in skoraj vsakič vidim koga not harat z umazano taco. ne cepivo-higiena rok bo zajezila okužbe!

Pa piiiiii…. ne morš verjet da je folk tako neizobražen v osnovnih zadevah!

Eni imate pa res hude preganjavice. Vam kar mahajo s kartončki o cepljenosti? A bejž no? 🙂

Pa če cepljeni širijo virus naokoli, sami pa ne zbolijo? Ja, potem pa cepiva res delujejo! Super!

Ja cepljeni imajo zagotovo preganjavico, ker mislijo da ne prenašajo virusa in se obnašajo neodgovorno.

Da mi je tudi kak važič že pomahal s kartončkom ko sem strogo rekla, da naj natakne rokavice in tudi opozorila trgovko na te packone! Tam je nalepka-uporaba rokavic obvezna. Človek ki jo ne upošteva je neodgovoren.

Noben cepljen, ki ga poznam, si ne domišlja, da ne more širiti virusa, še manj pa da ne more zboleti. Vsi, čisto vsi se držimo ukrepov. Preganjavico pa imate zgleda nekateri necepljeni tukaj, ker trdite, da vas cepljeni ogrožajo.

Poznam rešitev – cepite se še vi, pa ne boste več tako zelo ogroženi. Mogoče je pa v cepivu tudi nekaj proti preganjavici? 🙂

Poznam nekaj cepljenih ki so sigurni da lahko živijo svobodno in da se nikakor ne morejo okužit no 3 od teh so že 😀 seveda hodijo povsod brez testov (služba, šola, trgovine, bazeni….)

Nekaj cepljenih pa je še vedno doma zaprtih.

Dejstvo pa je, da virus prenašajo cepljeni! V zelo velikem procentu! Precepljenost je čez 50% Določen % je prebolevnikov Določen % je takih k niso potrjeno preboleli nekateri sploh ne vedo, da so preboleli…

Kdo zej prenaša virus tisti, ki se redno testirajo in niso cepljeni??’

Če je res toliko cepljenih prenašalcev, pa tega sploh ne vedo, je to potem res dober argument za cepljenje. Kje je sedaj problem? Čim več se jih cepi, manj bo tistih, ki bodo sploh zboleli.

Talo na kancu je bilo mišljeno srkastično.

A res mislte, da tisti , ki se redno testirajo prenašajo virus?

Če se tisti cepljeni , ki so prehlajeni okoli sprehajajo ker oni kao nimajo korone ker so cepljeni!

Poznam več primerov ko so imeli doma nekoga okuženega z korono oni pa so šli v službo, šolo, trgovske centre, kino in še kam ker so cepljeni in niso v karanteni pa so potem vseeno zboleli 3 z hujšo obliko 2 sta bila v bolnici 1 v intezivni! Koliko so jih na svoji poti OKUŽILI seveda ni pomembno ker so CEPLJENI! Necepljen bo pa v karanteni čakal na simptome….

BUTALE  Janša pa krivi protestinike (med katerimi dam glavo stran so tudi cepljeni). Tega…. je treba čimprej spravt iz položaja.

 

Če je res toliko cepljenih, ki trosijo virus naokoli, potem ji neverjetno malo res zboli. Potem je to dober znak, da cepljenje deluje precej dobro in tako, kot so to ugotovili že večkrat, nazadnje v Franciji na 22 milijonih prebivalcev.

Mi pa ni čisto jasno, kaj bi radi? Hočete normalno življenje? Če si cepljen, si precej blizu tega. Če nisi, pa si hitro v karanteni, ja.  Ampak kaj točno bi radi? Karanteno spet za vse? Če je res toliko cepljenih, ki so okuženi, pa ne zbolijo, potem je to res ena izmed rešitev za vsaj približno normalno življenje. Ker če glede na do sedaj znane študije sprostimo vse ukrepe, bodo zboleli necepljeni in tudi cepljeni, samo prvi bodo zbolevali težje, tudi smrti bo več, posledično bo večja obremenjenost že tako zanikrnega zdravstva, javno življenje pa bo tudi zamrlo. Pa ne samo javno življenje, tudi gospodarstvo bo utrpelo veliko škodo, ker bo veliko bolnih… Seveda bodo zboleli tudi cepljeni, samo glede na vse študije precej precej manj od necepljenih. Torej kaj bi sploh radi? Da ukinemo vse in se delamo, da covida ni? Mogoče nekaterim nekaj časa uspeva, prej ko slej pa vseeno prideš do obolelega.

En aktualen primer – osnovna šola, 9 oddelkov v karanteni, obolelih tam okrog 20 trenutno. Najbolj se širi okužba med prvo trijado, ki predstavlja veliko večino. Zaenkrat ni podatkov o hujših potekih bolezni. Vročina (tudi do 40), kašelj, smrkanje, izguba vonja in na splošno slabo počutje in glavobol. Upamo, da ostane pri tem. Je pa cela štala to, ja.

Odgovor na objavo uporabnika
cepljeni, 19.10.2021 ob 14:16

Če je res toliko cepljenih, ki trosijo virus naokoli, potem ji neverjetno malo res zboli. Potem je to dober znak, da cepljenje deluje precej dobro in tako, kot so to ugotovili že večkrat, nazadnje v Franciji na 22 milijonih prebivalcev.

Mi pa ni čisto jasno, kaj bi radi? Hočete normalno življenje? Če si cepljen, si precej blizu tega. Če nisi, pa si hitro v karanteni, ja.  Ampak kaj točno bi radi? Karanteno spet za vse? Če je res toliko cepljenih, ki so okuženi, pa ne zbolijo, potem je to res ena izmed rešitev za vsaj približno normalno življenje. Ker če glede na do sedaj znane študije sprostimo vse ukrepe, bodo zboleli necepljeni in tudi cepljeni, samo prvi bodo zbolevali težje, tudi smrti bo več, posledično bo večja obremenjenost že tako zanikrnega zdravstva, javno življenje pa bo tudi zamrlo. Pa ne samo javno življenje, tudi gospodarstvo bo utrpelo veliko škodo, ker bo veliko bolnih… Seveda bodo zboleli tudi cepljeni, samo glede na vse študije precej precej manj od necepljenih. Torej kaj bi sploh radi? Da ukinemo vse in se delamo, da covida ni? Mogoče nekaterim nekaj časa uspeva, prej ko slej pa vseeno prideš do obolelega.

Bravo za ta zapis. Se podpišem.

Ah, oni bi radi samo izrazili svobodo govora, povedali svoje mnenje, ker smo v demokraciji.

Kot ena iz ene druge teme, ki bi rada ob nedeljah odprte trgovine. Ona je samo povedala, kaj bi rada, glede na načelo svobode govora, mi pa smo jo “spljuvali”.

Tako da, jaz ne bi popolnoma nič zapirala.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Coca, 18.10.2021 ob 23:23

Zdej bi pa bil že čas,da se testirajo tudi cepljeni.Saj so ravno ti krivi za porast okužb….mi necepljeni in prebolevniki( več kot 6.m.) se moramo tesirati in ne prenašamo okužb. Pa zanimivo,da se vedno več cepljenih okuži s covidom.

Problem pri vas je da samo gledate kdo širi okužb, medtem pa ne vidite kdo od teh okuženih pristane na intenzivni negi – več kot 90% necepljenih. Torej če bi se nas dovolj cepilo – manj ljudi v bolnišnicah in manj strogi ukrepi. Zdaj pa pač mamo pct + verjetno zapiranje. Ste zadovoljni?

Raje se zahvali cepljenim, saj ravno zaradi njih lahko hodiš vsepovsod, kljub temu, da je delta sev neprimerno bolj nalezljiv od lanskega. Lani, ko cepljenih ni bilo, v tem času nisi mogla ne na kavico, ne v šoping, pa šole so bile zaprte. Testiranje ti ne bo preprečilo okužbe. Testiraš se zato, ker nisi cepljena in je zato pri tebi možnost, da naenkrat okužiš 8 ljudi. Cepljeni, če se sploh okuži, jih okuži mnogo manj. Zato je važno, da odkrijejo čimveč necepljenih, ki so pozitivni, ker le ti hitro širijo virus.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dolgčas poln, 18.10.2021 ob 23:46

In trdijo da cepljenim hodijo necepljeni po glavi. Stalno pa antivaxerske budale odpirajo ene in iste bedarije.

Kot prvo nisem cepljen, ampak kljub temu nisem budala.

Po moji teoriji si ti cepec cepljeni sebicnez, naivni.

Lej, da te ne bo strah ti jaz odstopim svoje doze pa se zadrogiraj budala zmesana.

Samo vam cepljenim pa res ni jasno marsikaj.

kdo kaj širi in ali sploh kdo kaj širi evo vam ga: https://odysee.com/@ilonkamladen:f/myvideoMaskenbalUUkrajini:f

 

New Report

Close