Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Okužil me je z gonorejo

Okužil me je z gonorejo

Zadnje pol leta sem nekajkrat seksala s prijateljem. Pred nekaj dnevi pa so mi diagnosticirali gonorejo. Zdaj sem na antibiotikih in prognoza je k sreči dobra. Takoj sem šla k njemu, da mi obrazloži, zakaj mi tega ni povedal. On je trdil, da sploh ni vedel, da jo ima. Laže, ko pes teče.

Kako naj ukrepam? Ali je to kaznivo dejanje? Kaj, če bi imel recimo HIV??

A s mu kr na besedo verjela…

Kaj pa pustiš vsakemu da te praska ko te srbi?

A si dala vse teste ces tudi za HIV

Zato se pa ne seksa z vsakim, ki pride mimo. Al te poroči ali adijo bello. Pa še takrat moraš imeti stvari zelo pod kontrolo, da česa ne pobereš. Moškim se zaupa natančno 0 %

A, ste pogruntali, zakaj propagiram seks šele na poročno noč!

Kako pa si vedela, da imaš gonorejo?

Odgovor na objavo uporabnika
Kako ukrepati, 27.12.2021 ob 16:09

Zadnje pol leta sem nekajkrat seksala s prijateljem. Pred nekaj dnevi pa so mi diagnosticirali gonorejo. Zdaj sem na antibiotikih in prognoza je k sreči dobra. Takoj sem šla k njemu, da mi obrazloži, zakaj mi tega ni povedal. On je trdil, da sploh ni vedel, da jo ima. Laže, ko pes teče.

Kako naj ukrepam? Ali je to kaznivo dejanje? Kaj, če bi imel recimo HIV??

 

 

 

Gotovo si bila še nedolžna:-)))

Kondomi so drugače fajn zadeva😁😉

Ja punca zato so pa kondomi ti kt da si 100let za nami

Fukat je treba fukat.

Se strinjam tudi midva bi samo ce bi bila ti za to.

Meni se je zgodilo enako. Po parih mesecih zaščitenega seksa, ko sva začela brez kondoma, se je zgodilo. Čisto možno, da tvoj ni kazal znakov. Midva sva se potem oba zdravila. Beda res…

Lahko bi za te zadeve obstajali testi, kot za covid..

Odgovor na objavo uporabnika
Ona666, 30.12.2021 ob 19:57

Kondomi so drugače fajn zadeva😁😉

A si noge umivaš v nogavicah?

pac ker vsi obsojate eno pa drugo. v srednji soli in na faksu sem redno menjal intimne prijatlce. Vecinoma, ce ne kar vse so bile se nedolzne. potem sem se pa ustalil, nasel resno partnerko in pol neki casa sok…js bil pozitiven na gonorejo. Itak bla cela stala, pa vseeno nisem prevaral partnerke.

Odgovor na objavo uporabnika
halo!/28, 01.01.2022 ob 18:07

pac ker vsi obsojate eno pa drugo. v srednji soli in na faksu sem redno menjal intimne prijatlce. Vecinoma, ce ne kar vse so bile se nedolzne. potem sem se pa ustalil, nasel resno partnerko in pol neki casa sok…js bil pozitiven na gonorejo. Itak bla cela stala, pa vseeno nisem prevaral partnerke.

Predvidevam, da je ona naredila štalo:)

Teslo!

Tako bom rekel, gonoreja, naceloma zenske ne kažejo znakov okuzbe, po drugi strani pa je pri moskemu praviloma simptomatski potek v vec kot 90 %. V roku 14 dni po okuzbi se pojavi izcedek iz uretre, tako imenovana kapljica “bonjour”, ki ga spremljajo pekoc obcutek pri uriniranju, bolečine v modih, obmodkih, etc. Malo verjetno je, da moski za okuzbo ne ve ali pa okuzi spolnega partnerja med latentno okuzbo, se preden se ravijejo simptomi. Okuzba je prav tako mozna v grlu ali anusu. Lahko pa gre tudi za blage simptome, ki jih pa lahko moski tudi zanemarjajo, ces, saj ni nic.

To je zato, ker nimate vse bejbe sanitarno neoporečnih lulik. Itak je logično, da mi na lulčkih nosimo brise iz ene lulike v drugo. Potem pa imate srbečega hudiča. Lahko bi bile solidarne ena z drugo in si vse hkrati zrihtale neoporečnost tam spodaj. Matr ste prasice.


@kako
ukrepati

Evo na… zopet so drugi krivi za tvojo neumnost. 🤣

Babam pa še tok ne zaupam niti 0% ne….. skupaj 16, poročen 1o let dva otroka, hiša, krediti, vsak dan jo vprašam ali prosim za sex, ona se pa goni okol….

Odgovor na objavo uporabnika
Tud prevaran, 01.01.2022 ob 21:35

Babam pa še tok ne zaupam niti 0% ne….. skupaj 16, poročen 1o let dva otroka, hiša, krediti, vsak dan jo vprašam ali prosim za sex, ona se pa goni okol….

Pa taku babu moraš u hišo zakleniti. Nima ona kaj bez tebe da okol hodi.

Nimaš kaj – imaš dobro šolo za našrej. Za občasnike pa če noče olagume nataknit na tiča, odpikaj…

Zakaj pa vztrajaš v tej zvezi? Fasada mora bit za javnost – za tvojo mamo, taščo, kako je za vašimi zidovi super truper life – stopi iz zone fejk komoditete in naredi prvi korak – posavi jo pred dejstvo, posedi za mizo in ji postavui ultimat? A ne zmoreš tega naredit? Zakaj ne? Ja…… potem pa ne jamraj, a ne?

Odgovor na objavo uporabnika
rabiš fasado za javnost, 01.01.2022 ob 22:20

Zakaj pa vztrajaš v tej zvezi? Fasada mora bit za javnost – za tvojo mamo, taščo, kako je za vašimi zidovi super truper life – stopi iz zone fejk komoditete in naredi prvi korak – posavi jo pred dejstvo, posedi za mizo in ji postavui ultimat? A ne zmoreš tega naredit? Zakaj ne? Ja…… potem pa ne jamraj, a ne?

 

za avtorja Tud prevaran….

 

Fajn prjatla imaš…

Praviš prijatelj….

Prijateljski sex z bonitetami 😉

Sedaj pa imaš boniteto…. Preje bi reku da ženski del ne more obdrzat tist med nogami za dragega samo….

Iz izkušenj….

Tk da ljude smo čudni….

Pa lep dan se naprej

New Report

Close