Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Omamni vonj kave !

Omamni vonj kave !

Ja, je bil cajt da napišem nekaj o tem omamni in dišeči razvadi ki jo eni kujejo v zvezde, drugi pa stavijo v nič.

Namreč….Pivka je bogatejša za prijeten lokal po imenu Antique, dasiravno je to enkrat mestna kavarna že bila…še iz časov, ko je bila Pivka še trg in ne mesto, torej je bila tržna kavarna, hehe….

Imajo pa sicer veliko ponudbo čajev, takih in onakih, pravih in narejenih, ma meni je čaj bolj tako…..spomin na mladost…..povežem ga s tastarimi ki so me silili da ga spijem in poleg njega še kakšne tablete.

Alora sem srebal kavico.

In na ceniku opazil tole misel…vsaj približno se jo spomnem….

Kava je dobra če…..

– je črna kot hudič
– vroča kot pekel
– sladka kot ljubezen.

(Francija, 16 stoletje)

Torej bom pristašem grenke (halo Nikitka :))) še nekaj časa repliciral………

Sicer pa….petak dan za metak….
Zvečer grem na dekliščino, jutri na poroko, juhej in vuhmepiš vikend torej….se beremo v torek.

Saško vam želi danes krasen dan, naredite kej samo za svojo dušo….obrnite z ročno v križišču, pomendrajte tulipane sosedovi tečnobi, privoščite si prepovedan sex, oziroma….

………privoščite si kavo, sladko kot ljubezen !

Saško.

Jutro Saši !

Veš kaj mi je najbolj všeč….smešno…pomendrajte sosedove tulipane itd..in seveda tvoji nasveti glede prepovedanega seksa . Allora v tem sladkem jutru , po vonju sladke in črne , vroče kot hudič ( aha ja ko se zakuri greje )kave..pač se prileže en zmeren , umirjen in poželjiv seks .

zjutri paše ja….

Jutro. kaj pa če bi si privoščil kar vse?

Škoda ker moji ne hehehe. Ampak jo bom že navadil hehehe

Lejga zajca, že svinja hehehe

Jutro

Kissssss Sebi…..
In jutro…lepo….scrkljano….
sicer pa , saj ti lahko pomagam..zjutraj..

Hehehe, prav rad verjamejm hehehe
Samo o sexu, pa zajček ozdravi

Cmoka CEPICA

A misliš, da bi ti ga ena v avtu mal vlekla, ti bi pa z ročno vrtel avto po tulipanih :)))))))))))))

Full si moj ***
Na cmoka **

Cepo ***

Ja Zajči bom kar tiho, sej me že ubogata s Sebijem :))))))))))))))

Hej, ubitačna kombinacija ( za tulipane seveda ) hehehe

Hehehe, seveda sem. Zdravje?

Sem hipnotiziran hehehe

na psu pismo…zjutraj vstanem bi gore premikala , čez pet minut kot zdejle recimo….čista nula ej…zanič sem…matr ej kdaj bo konec tega sranja ):
dej mi cmoka !

he..he lump…

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

norca !
Ej pa se da tole med vožnjo al kako ?

Evo CMOKA zate

Imam eno konstruktivno za zdravje: SEXAJ DO NEZAVESTI!!!!!!!!!!

In CMOKA nazaj !

Pa da veš , edino to ja , še ima smisel :)))))))))))))
SEKS

Ti povem. Nikjer ne boš tolk švicala kot pri sexu

Sex = preganjanje bacilov iz telesa

hehehe, interesent. Seveda se da. Pol pa k moškemu začne prihajat pa razriti tulipani niso več zanimivi. Pol greš z avtom v sosedov skret hehehe

Mislim ne vem , kaj ima kava opraviti z seksom je pa tako , če bo čas jo bova spila :))))))))))))))))))))))

saj jaz sem načeloma za…vedno bolj cepo :)))))))))))))

hahahahaha..
mene že vse boli…
prosim te no ……

Kaj te pol ovira? Zajahaj hudiča hehehe

Pa da ne boš mislila da se v skretu vse konča. Po končani zadevi ga še vprašaš, če ima kakšen pir pa čik za posodit hehehe ;o))))))

New Report

Close