Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Omamni vonj kave !

Omamni vonj kave !

JA! povejte :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

A si že pozabila ?

Potem pa se že dolgo nisi vozila v avtu s kakim res orenk … ;))))

Ja…moja kava me zadane..vsako jutro..je tako sladka…pa čeprav je grenka in tako diši…in tako mami…vabi…in vroča je…in zadane in paše…lepo jutro Saško…lep dan draga Gmajnica;))…naj bo s sončkom obsijan in naj paše in zadane…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še vedno mislim enako :))))

Mi še nihče odkril kakega drugega bolj dražljivega in hkrati nedolžnega giba ;)))
(..škoda , da je Sp nekje zadržan , ker tole bi ga stoposto pridvignilo :)))

Š@!#$

A tudi ti imaš rada grenko , da je zato kava res sladko dišeča in okusna ?!

Hvala Bogu , vsaj eden , ki ve , kaj je RES dobro in ne uničuje s cukrom take dobrote !!!

Sonči , a že siješ ?
Samo , da ni oblakov !

Niki…imava pač sladko življenje;)) in zato pijeva grenko kofetko…

Ja sijem…malo pozno…ampak pa sedaj močno…pa naj bodo tudi oblaki…je potem bolj zanimivo…saj veš…gre en tja…drugi tja…ne sme biti prevec enostavno…je lepše…malo nagajanja…hihihihihi…me je sam smeh danes…ja noro je vse tole…se ne neha..ta moja nagajivost…kaj šele bo…cmoka Niki..lep dan!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A vidiš, kako me razumeš? Ampak glede na to, da je to trenutno neizvedljivo, sem ostala pri kavici……CMOKA

zvezdica…cmoka na busija…in tebi na lička…lepo prezivita tale dan…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))) se smeje tudi meni danes … kaže , da je tak dan … pa še za same neumnosti in nagajivosti sem razpoložena …:)))))))))

… a res misliš , da je boljše , če gre vsak na svojo stran … a zato , da je potem , ko le prideta skupaj , bolj sladko ;)))

cmoka tudi tebi , dejva danes kaj ušpičit…. pa , ej , zakaj pa meni ne pošlješ slikice , da bi mi zasijala in realta ?

Šur jaaaaaaaaaaaa, bova mečkala une tulipse okoli Hita :))))))))))

Malu mamilje :))))))))))))))))))) za…..povohat ? :))))))))))))

Niki…kakšno sličico pa ti želiš…zgoraj brez ali spodaj…se smejim…no pa dajva…špičiva…pa saj itak vedno;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tjaradadam, vsak naš načrt,….s Sončkom obsijan :))))))))))))

a misliš…ja saj imaš prav…sonček je res skoraj povsod…tako lepo sveti…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja…..ampak danes bi res rabila eno veliko porcijo…neki študiram in sem ravno mislila, da bi odprla nov post s to temo……CMOKA S!!!

Dej še meni kopijo :))))))))))))))))))) zgoraj al pa spodaj :)))))))

Tjaram paradi, prijatelji vsi, srečo imaš u kavici :)))))))))))

Tudi tebi sonček zlati…….Tako lepo pašejo tvoje besede…….

A ne študiraj preveč….nej dobru za mozak :))))))))))))

Saj vem…..ampak si ne morem pomagat……

cmoka;)))))…zate vedno…grem jutri na obisk..k svoji…prijateljici…ki je rodila…pred kratkim, pa ni en mesec……in tisto malo štrucico…bom cartala tudi jaz…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Si ne upam…bo hudič..polej…hihihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja…evo…jo že iščem…pa ti tudi poglej…pred seboj…te nekaj lepega čaka…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kar si reku – si reku !!!

New Report

Close