Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Omar NABER!!

Omar NABER!!

A mogoče še kdo opaža … malo se vidi tudi pri Omarju Naberju:
kako imajo fantje široke boke (kakšni pa še noge na x).
Pa kako to? A nimajo fantje ozkih medenic, saj ne rabijo prostora za maternico 😉 Zakaj ima toliko fantov take široke, ženske boke? Pa daleč od kakih gejčkov! Govorim o ta hudih fantih, tud takih nabildanih al pa tko, malo barabčkastih! V obraz zgledajo nasilni in nevarni … pogledaš v boke, pa ko kaka baba!

To pa nisem vedela da ima kartoteko in to za spolni napad. Sramotno! Sploh se ne bi smel kazat na tv.

Ne spomnim se kdaj. Pred par leti je bil obtožen spolnega napada. kako se je potem končalo, ne vem.

Ne spomnim se kdaj. Pred par leti je bil obtožen spolnega napada. kako se je potem končalo, ne vem.[/quote]

Preberita malo višje.Brez zveze.Po moje se je metala za njim, pa pač ni bil za to.Užaljenka ga je pa tožila.

Ne spomnim se kdaj. Pred par leti je bil obtožen spolnega napada. kako se je potem končalo, ne vem.[/quote]

Preberita malo višje.Brez zveze.Po moje se je metala za njim, pa pač ni bil za to.Užaljenka ga je pa tožila.[/quote]
Ja, ja seveda. Zato je pa on kazen in obsodbo fasal.Domov si ga vzemi.

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/letosnji-izbor-razburja-kot-se-nikoli-vsa-evropa-se-smeji-slovenski-ziriji

EVROPA SE SMEJI SLOVENIJI! Omar je za leto 1917!

BQL sta imela dober komad, ampak sta vmes na enem delu tako grdo fušala, da mi je bilo mučno poslušat. Sorry, ni vsak za petje.

Seveda bi evropke strokovne komisija (to je polovica glasov!!!) glasovale za dva fušača ali BQl al kaj sta že bila. Takih kot ona bo tam kot solate, tako da lahko tudi ne glasove najstnic pozabite.
Omar bo vsaj na podlagi vokala dobil točke od strokovnih komisij in tudi komad ni slab. Pa se požrite. Jaz sem tudi napovedala, da bo zmagal – vsak ki ima ušesa, je to napovedal.

Če v času pogojne kazni, v tem primeru 2 leti, ne ponoviš istega kaznivega dejanja, si praktično nedolžen. Potem pa pride še obdobje zastaranja in si praktično čist kot solza, tudi mediji ne smejo pisat o teh obsodbah.

Je bil pa ta pregon Naberja malo čuden. toliko govora o eni študentki, tam leta 2005, v resnici pa je bila to ena wannabe zvezdica iz Perpetuum Jazzile, ki je potem bluzila na enem radiu in Naberju kar lepo zagrenila življenje.[/quote]

Dragi, žal sem pravnica po izobrazbi. Govoriš traparije. Pravnomočna obsodba je pravnomočna obsodba – in tu je bila celo na dveh stopnjah.[/quote]

Haha, pravnica. :)))

A ste kvazi pravnice obsedene z nazivanjem na forumu: dragi, dragec…?

Na Eurosongu ne bomo nikoli na vrhu. Nikoli! Je preveč politike v tem.
Omar gotovo poje boljše od tistih dveh mulčkov, ima boljši glas in boljši komad. In tudi zgleda boljse.

Ma, jst vem samo nekaj, da tisto kar slišim od tega poba po radju, da obvezno zamenjam postajo, ker za tako zatežene komade kot jih ima poba, moraš imeti res jeklene živce.

Samo ugibam, da se je ta teden na radijskih postajah, ki jih obvlada Rajko, na polno vrtel ta komad ob BQL, morda še od Nike Zorjan? Torej na radiu 1, Anteni ipd?

Preberita malo višje.Brez zveze.Po moje se je metala za njim, pa pač ni bil za to.Užaljenka ga je pa tožila.[/quote]
Ja, ja seveda. Zato je pa on kazen in obsodbo fasal.Domov si ga vzemi.[/quote]

Ni rečeno, da je vse dobil po resnici.Na sodišču je pravica – skazica, če še ne veš in da zmaga tisti, ki ma več pesjanskega! Tudi taki primeri so, ja!


Pesem je dolgčas in ne gre v moje uho. Je sploh ne zaznam, kot je nikjer ne bodo.[/quote]

Če pesem ne gre v TVOJE uho, potem si TI brez posluha žal. Če TI pesmi ne zaznaš, to ne pomeni, da je tudi DRUGI ne bodo 😛
p.s. Daleč najboljša pesem

Res ga je polimila žirija. Raje naj si pogledajo ogledov na youtube in komentarje BQL ima skoraj 500.000 ogledov z obetavnimi komentarji medtem ko Omar le 90.000 ogledov slabimi komentarji. Potrebno je gledat sirse kaj je vsec publiki. Tukaj ne gre za dober in super glas. Gre za cel paket. Fanta BQL sta se spogledovala s kamero, simpaticna in nasmejana. Medtem ko Omar … pel je kot da je jezen nobenega nasmeha in ko je zmagal se je celo med nastopom prijel za mednozje. Da ne omenjam da je bil obtozen za spolno nasilje … in potem njegovo obnasanje … res polom polom … tudi v finale ne bo prisel BQL bi z lahkoto. Ne podpiram spolnega nasilja in zato tudi ne njegovega nastopa. Tega se bi mogli bolj zavedat!

Zelo čudni tipi, ki gledajo cirkus, ki ima ime EMA.
Nekoč sem bil zraven. Čisti cirkus. Na hodniku sem srečal maskerko in ji rekel, da bo ta oddaja čisti cirkus, zato ne delam rad. Ona je rekla, da bo fajn oddaja. Na koncu se je izkazalo, da je bil zares cirkus. Zapleti z glasovanjem, demonstracije pedrov pred bajto RTV.
Mater, le kaj vidite v teh oddajah? Spakovanje, dekadentno obnašanje, poceni efekti s sceno in lučjo. Glasba je le za okras. In čedalje slabša je.
K sreči sem v penziji. Zato sploh ne gledam več televizije. Butast folk pa gleda samo tisto, kar je butasto preko vseh mej.

Od kdaj pa kliki na Youtubu kaj pomenijo? Manualla jih je imela tudi 600.000, pa je bila predzadnja.
In tudi na Eurosongu imajo žirije, in tam fušanje pač ne gre skozi, če bi že na Emi šlo.

Sramota, sem brez besed.

In to nas zelo gane.

Če v času pogojne kazni, v tem primeru 2 leti, ne ponoviš istega kaznivega dejanja, si praktično nedolžen. Potem pa pride še obdobje zastaranja in si praktično čist kot solza, tudi mediji ne smejo pisat o teh obsodbah.

Je bil pa ta pregon Naberja malo čuden. toliko govora o eni študentki, tam leta 2005, v resnici pa je bila to ena wannabe zvezdica iz Perpetuum Jazzile, ki je potem bluzila na enem radiu in Naberju kar lepo zagrenila življenje.[/quote]

Dragi, žal sem pravnica po izobrazbi. Govoriš traparije. Pravnomočna obsodba je pravnomočna obsodba – in tu je bila celo na dveh stopnjah.[/quote]

Draga “pravnica”, si sramota za pravniski poklic. A slucajno poznas institut zakonske (sodne) rehabilitacije in izbrisa obsodbe al je bla to snov kupljenega izpita? In kaj naj bi blo to – pravnomocno clo na dveh stopnjah? Ce je vlozena pritozba, dodba prve stopnje se ni pravnomocna, temvec sele po sodbi visjega sodisca, obstaja sam ena pravnomocnost. Na zalost …

Dejstvo je, da ni zmagal najboljši. Meni so se zdele boljše pesmi od BQL, Raiven, Nike Zorjan, Lee Sirk, Nuške Drašček, Alye, potem bi mogoče šele uvrstila Omarja. Način glasovanja ni bil fer.

Strokovna žirija je odgovorna za ponovno blamažo Slovenije na Eurosongu. Očitno nekaterim izmed članov strokovne žirije ni bilo dovolj, da so se sami blamirali pred svetom (Boto, Manuela, Rebeka Dremelj)… Ne, treba je še izbrati 12 let staro pesem, da nas zastopa. Tudi Darja Švajger me je povsem razočarala. Na Eurosongu že dolgo več ne šteje le dober vokal. Lena potem nikoli ne bi zmagala za Nemčijo pred leti… Isto ne Lordi za Finsko.

A se zavedate, da je pesem, ki nas bo predstavljala, stara že 12 let??!!! Evropejci se sprašujejo po zdravi pameti Slovencev. Imeli smo vsaj tri boljše možnosti, vendar vse bolj postaja očitno, da na Eurosongu nekateri na RTV SLO ne želijo dobre uvrstitve. Prav otepajo se je.

Sramota!

Uf, kakšen zločin žirije. Naprej je šel samo drugi najboljši po izboru gledalcev. In kateri Evropejci so to in kaj točno imajo youtube wannabe komentatorji z našo Emo?

Ne razumem vas, ki ženekaj dni nabijate s tem Omarjem in BQL…..

Kratka razlaga (čeprav dvomim, da boste sposobni razumeti):
1. Pravila glasovanja so bila jasna že lani decembra. 50:50 žirija, gledalci, that’s it
2. Ne glede na število prejetih glasov, je Omar dobil drugo največje št. klicev
3. Če bi bila zgodba obratna – Omar 13 000 klicev in BQL 5 000 in bi žirije dale glasove BQL, vas to ziher NE BI MOTILO
4. Kako se nabija oglede na YT in tudi klice, Maraaya dobro ve, ane, Alešek?
5. Fanta sta fušala in slabo pela, tudi izgleda sta precej ubogega in posledično nimamo nobene garancije, da bi se na evroviziji odrezala bolje
6. Sprijaznite se že… Klici : žirija = zmaga.

Lepa pesem, lep vokal. Po dolgem času je zmagala pesem, ki mi je res všeč. Če se spomnim na tisto kruljenje skozi nos Marjete ali kaj je že bila, ki mu pravijo petje, me kar nekaj prime. Bila je popolnoma neposlušljiva.

New Report

Close