Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek omotica

omotica

Pojavila se mi je čudna omotica , po kosilu sem zlagala posodo v pomivalni , otroka sta nekaj govorila naenkrat mi je začelo v ušesih piskat nič nisem več slišala začelo se mi je vrtet , in grozno sem se začela potiti kot v najhujši vročini , odšla sem v spalnico in se ulegla sedaj čutim samo neko slabost , je potrebno k zdravniku ali kaj bi bilo.

Panični napad.

Odgovor na objavo uporabnika
Ime ali vzdevek, 01.02.2023 ob 13:07

Panični napad.

To pa dvomim, sicer se mi je to že večkrat zgodilo prvič pri 14ih v trgovini sred poletja sem šla na zrak je bilo boljše.

Ko sem imela hudo gripo isti znaki na wc se mi stemnilo pred očmi ko sem imela gastritis, zdravniku sem omenila pa ga ni preveč zanimalo če je potem vredu ni nič takšnega verjetno pritisk pravi imam nizek in še aritmijo za katero imam zdravila.

nova
Uredništvo priporoča

Potem pa vnetje notranjega ušesa (center za ravnotežje).

Odgovor na objavo uporabnika
sonja112, 01.02.2023 ob 13:18

To pa dvomim, sicer se mi je to že večkrat zgodilo prvič pri 14ih v trgovini sred poletja sem šla na zrak je bilo boljše.

Ko sem imela hudo gripo isti znaki na wc se mi stemnilo pred očmi ko sem imela gastritis, zdravniku sem omenila pa ga ni preveč zanimalo če je potem vredu ni nič takšnega verjetno pritisk pravi imam nizek in še aritmijo za katero imam zdravila.

Pri meni je bilo podobno pred leti. Pri meni je bil kriv nizek pritisk in neredna, ne ravno zdrava prehrana, se mi zdi, da mi je nihal sladkor. Z leti se mi je pritisk rahlo povišal, živim pa dosti bolj zdravo, teh težav že dolgo nimam več.

Glede na opis, da je bilo po kosilu in da se je zgodilo, ko si se sklonila, je nenaden padec pritiska čisto možen. Velikokrat pa gre za kombinacijo različnih vzrokov, ki vsak sam po sebi ne bi sprožil omotice, skupaj pa jo. Tudi vratna hrbtenica je med pogostejši mi vzroki. Lahko tudi neravnovesje sladkorja.

Glede na to, da omenjaš aritmijo, za vsak slučaj pokliči zdravnika. Če pa bi slabost še vztrajala ali pa bi se pojavil glavobol in še kakšni drugi simptomi, pa kar hitro k do zdravnika  V veliki večini je tudi ob teh težavah vse v redu, a vseeno je dobro, da se izključi kaj resnejšega.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Za vsak slučaj, 01.02.2023 ob 15:15

Glede na opis, da je bilo po kosilu in da se je zgodilo, ko si se sklonila, je nenaden padec pritiska čisto možen. Velikokrat pa gre za kombinacijo različnih vzrokov, ki vsak sam po sebi ne bi sprožil omotice, skupaj pa jo. Tudi vratna hrbtenica je med pogostejši mi vzroki. Lahko tudi neravnovesje sladkorja.

Glede na to, da omenjaš aritmijo, za vsak slučaj pokliči zdravnika. Če pa bi slabost še vztrajala ali pa bi se pojavil glavobol in še kakšni drugi simptomi, pa kar hitro k do zdravnika  V veliki večini je tudi ob teh težavah vse v redu, a vseeno je dobro, da se izključi kaj resnejšega.

 

 

 

Sem šla do zdravnika in niso nič ugotovili , ekg vredu pritisk tudi 127 , sladkor tudi edino ušesa imam zelo zamašena so probali sčistit in kapljice , za vrtoglavico pa mi je torecan napisala še vedno se počutim neko pijano. Pa ne pijem alkohola seveda.Ne vem pojome je vse še vratna hrbtenica ker imam zrabljeno in sem se hitro sklanjala pa mogoče.

New Report

Close