Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek On avanturo jaz resno

On avanturo jaz resno

Torej si mu dala in ti je tudi že povedal,da hoče samo tvojo luliko. Sedaj pa sprašuješ tu,če nadaljuješ z njim ,četudi veš,da on bi rad samo fuk,ti pa resno zvezo?? Ha,ha, ojej ženska.
Če želiš resno zvezo,že verjetno poznaš odgovor.
Če želiš biti samo ena afera dalje, pa nadaljuj.

Nisem mu še dala niti se še nisva videla v živo ampak me ima da bi tvegala

Po pisanju se mi lih ne zdiš za resno zvezo. Tvegala boš,če boš imela nekoga, ki bi ti dal srce??
Tvojo mednožje nori ja za seks fehtarjem .

PA ni neko tveganje… ČE ti je všeč, boš valjda probala, ne boš šla nekih drguih brezveznikov lovit, ne?

Če ne bo šlo, pač ne bo šlo. Sej frača se ti ne bo znucala, jao.

Ah,po tem odgovoru sedaj vsi vemo,da je ta tema samo zafrkancija.
Hvala.

Po eni strani bi verjetno lahko dobila resnega fanta po drugi strani me mika tukaj kaj doseči

No, ko človek misli, da je že vse slišal…
Človeka v živo še sploh ne poznaš, pa sanjaš o resni zvezi.
Za crknit :)))))

Zlomljeno srce bo imela samo, če se bo zaljubila vanj. Ga bo pa imela isto, če se bo zaljubila v enega, ki niti seksat z njo ne bo hotel ali pa prijateljevat z njo. Tako da v bistvu za izgubit nima kaj dosti, itak si jo na roke drgne. Izbijte si že to farško miselnost iz glave, lula ni milo, da se znuca. Mednožne aparature je treba uporabljat, če ne znese za resno zvezo, pač ne znese. Treba si je pričakovanja naštelat situaciji primerno. To je meni najbolj smešna zadeva: jaz bi resno zvezo, sam še ne vem, s kom. LOOOOL
[/quote]

Moram reči, da se s strinjam s tem delom, ko praviš, da za zaljubljenost ni nujen seks. Jaz sem leta norela za tipom, s katerimi nikoli nisem seksala, sva bila samo prijatelja in vmes se tudi več let nisva videla. Tako da če bi kdaj seksala z njim, ne bi bilo zaradi tega nič slabše. Sem pa kasneje začela zvezo in tudi seksala z enim, ki mi ni bil všeč, a je bil zelo zaljubljen vame, sem pač mislila, da se bom sčasoma navadila. No, nikakor mi ni uspelo in sva po hitrem postopku zaključila. Tako da je pomoje res, ženske ki po seksu končajo z zlomljenim srcem, so bile v tipa zaljubljene že prej. Niso si pa tega priznale.

Če te samo mika je OK. Če pa imaš pričakovanja, da boš ne vem kaj dosegla… bo najverjetneje na koncu razočaranje. On ima že razčiščeno, ti imaš pa neko kalkulacijo. Koliko si stara?

“Yes, if the stones that we walked on could talk, they would surely tell our story.” ― Nico J. Genes

Če si jaz želim resne veze, sem pripravljena na resno vezo, moški pa je pripravljen na avanturo sploh ni dileme kako se človek odloči. Torej se gre naprej. Razen, če ne bi imela kakšnih skritih namenov, ga bom ulovila, da bo videl, da sem prava, seveda na dolgi rok zame poguba, ga bom imela, ker ima denar……..dokler časa bo pač trajalo, hočem ga imeti, ker druge ne bo imel, hočem otroka s tem tipom to pa so vsa pričakovanja in na dolgi rok ponavadi potegnemo ta kratko.

On hoče samo eno stvar iz paketa in ni pripravljen prevzeti odgovornosti za cel paket. Zveza pa je to- cel paket…da z nekom stopaš po skupni poti in da ti stoji ob strani. On pa bi samo lepe in zabavne stvari iz tega paketa. Očitno sta različna. Ne pretvarjaj se, ker ti bo to pobralo preveč življenske energije in časa, pa tudi večno se ne boš mogla pretvarjati.

človek se ne spreminja. eni so za resno, eni pa ne. kdor je nor na avanture in nove izzive bo v resni zvezi trpel, sanjaril bo o nečem več in se ločil, če ne bo že prej začel varati. pričakovat da se nekdo “zresni” in da se mora “znoret”, da je potem lahko resen, so totalne bedarije. bodite taki kakršni ste, in parčkajte se s takimi, ki vam ustrezajo.
jaz ne vem, avtorica, kako se lahko zatrapaš v enga avanturista. tipov je malo morje povsod, vseh vrst – zakaj se osredotočaš na tega kekca?

se pravi tudi ti nisi resna – želiš zadovoljit svoj ego, da bi se nekdo zaradi tebe spreminjal. zgodilo se bo to, da te bo prizadel, in potem bojo spet vsi moški prasci in si tud ti ne boš več želela česarkoli resnega.

Resni so obupanci. Obupanci pa so, ker so luzerji. Zmagovalci si ne bodo resne zveze nakopali z eno neznanko. Vsako stvar je treba pretestirat prej. Vse ostalo je utopija za naivneže.

pomešal si pojme, drugače pa imaš prav. resen človek ne bo imel zveze kar z eno neznanko. obupanec, ki to počne, niti slučajno ni resen.


testiranje testiranje, še umrl boš od tega testiranja.
Pa jasno, da ne greš kar na magistrat po prvem zmenku. Pomembno je, da je obema jasno in da oba iščeta resno zvezo. Če bo ratala, bo ratala. Lahko pa ne bo. Ampak oba naj vi vstopala v zvezo z istim namenom – resna zveza. Če pa en že v štartu pove, da išče samo seks, potem ja pa logično, da z njim ni kaj.


testiranje testiranje, še umrl boš od tega testiranja.
Pa jasno, da ne greš kar na magistrat po prvem zmenku. Pomembno je, da je obema jasno in da oba iščeta resno zvezo. Če bo ratala, bo ratala. Lahko pa ne bo. Ampak oba naj vi vstopala v zvezo z istim namenom – resna zveza. Če pa en že v štartu pove, da išče samo seks, potem ja pa logično, da z njim ni kaj.
[/quote]

Ja no, sej zato, ker je itak v vsakem primeru tako “če bo ratala, bo ratala” je popolnoma vseeno, kako ti eno nakladajo, da so za ali niso resno zvezo. To so samo floskule za trapce. LAhko pa reče, da je za resno zvezo, potem pa po kavsu reče “pač ni šlo”. Kaj ti to preprečuje? Čisto nič.

Zato pa še 10x: testiranje, testiranje, ostalo je vse larifari.


testiranje testiranje, še umrl boš od tega testiranja.
Pa jasno, da ne greš kar na magistrat po prvem zmenku. Pomembno je, da je obema jasno in da oba iščeta resno zvezo. Če bo ratala, bo ratala. Lahko pa ne bo. Ampak oba naj vi vstopala v zvezo z istim namenom – resna zveza. Če pa en že v štartu pove, da išče samo seks, potem ja pa logično, da z njim ni kaj.
[/quote]

Ja no, sej zato, ker je itak v vsakem primeru tako “če bo ratala, bo ratala” je popolnoma vseeno, kako ti eno nakladajo, da so za ali niso resno zvezo. To so samo floskule za trapce. LAhko pa reče, da je za resno zvezo, potem pa po kavsu reče “pač ni šlo”. Kaj ti to preprečuje? Čisto nič.

Zato pa še 10x: testiranje, testiranje, ostalo je vse larifari.
[/quote]

no saj, imaš prav.
Zato ga pa prej ene par mesecev testiraš. Če zdrži, zdrži. Če pa ne, pa adijo…

Pojdi v resno avanturo, ki se resno zaključi, po možnosti brez poškodb. Vmes ga resno namoči, z odgovornostjo še zanj, da odgovornosti ne bo nase prenesel.
Kaj ni jasno, pojebal te bo, pa še to ne resno in super,. ti pa še vedno v rožcah z vsemi jajci, ki ti bodo ostali. Potem pa kup ritanj, kako so deci smotani, ker jih je katera še na otroka ujela, z upanjem, da se bo spremenil. Ali celo, ker je komunikacija španska vas in tak človek niti sedaj ne posluša, ker je prepričan, da bo že kaj storil, da bo koga spremenil. Ker se je tako odločil. Kdo sploh pade na take ljudi.
Pojebi se, če že, potem pa pojdi dalje. Ali pojdi še predno te je pojebal, morda ne dobro, pa boš v rožcah, ki ti jih ni dal, študirala, kako bi bilo, če bi ti jo okrog prinesel z avanturo.

Osli so pa tudi moški pri takih ženskah, ki se na tako izsiljevanje potem vseeno ujamejo.

New Report

Close