Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu On bi

On bi

jaz bi tudi, njegov pa “spi”?!?!?!?!

thja…. zaguljeno…

Ti, a veš, da je moj mož biseksualec?

Aja? Ja, kaj pa te to pomeni?

Da bi, pa ne more.

(:-P)

Erotično se obleči in ga zapeljivo vzburi.Neverjeten učinek.Preverjeno in preiskušeno.Zrajcaj ga.

Saj sem. Včasih mu sredi vsega kar dol pade in “obsedi”.

že dolgo traja to? Sta dolgo skupaj? Včasih je kriva nesproščenost, včasih seks… leta pa itak, ni za pričakovat, da moškim stalno stoji tako kot pri sedemnajstih ali sredi dvajsetih… zaskon narave, pač

Skupaj sva cca 15 let. star je 37 let (to pa spet ni taka starost). Zgodilo se je 2x, pa tudi včasih je bolj mehko vse skupaj.

Pa si poišči pravega!

Ah dej no KIR, to pa ni noben odgovor. A ti tako rešuješ probleme. Stisneš rep med noge?!?! On JE moj tapravi, zato bi rada problem rešila!!!

Če ne verjameš, vprašaj mojo ženo, odgovorila bo, da imam vedno trdega, torej sem jaz “tapravi”, poizkusi, sem na uslugo!

Ne bi rekla, da si ravno tapravi, če si vsem na uslugo;)))

Ni res, samo zateeee!

Eh ja, ballleeee. Dej no a nimaš kakšnega drugega nasveta?

ja … v takih letih je… Meni se je v zadnjem času tudi že zgodilo (parkrat v zadnjem letu), prej pa nikoli. Kot sem napisal, leta so tu, stres in nesproščenost pa prispevata svoje…. Nekaterim se dogaja že v dvajsetih.

Druge nasvete so ti dali že ostali in to večkrat:
Uporabi svojo žensko fantazijo in mu pripravi predstavo- v sexi perilu, gola, zapleši mu trebušni ples….

he he he… ja, vprašaj KIR-ovo ženo, pol pa poskusi, na koncu pa se s KIR-ovo ženo še pogovori, kako je bilo

(:-P)

Ful zanimivo, ni kaj…

zbudi ga

Kaj se mu podi po glavi? Je pod stresom? V 15 letih se je to naredilo le dvakrat? V kratkem obdobju? Prečekiraj malo njegovo podstrešje? Je druga? Je res stres? Je obremenjen? Kako je z vajinim odnosom? Si ti uspešnejša ali dominantna? itd….

Druga stvar…. Lahko je čisto fizične narave. Ne pride mu dosti krvi v penis.

Tretje… Verjetno bo treba eno vajld varianto ubost.

Sem udarla tudi že eno hard varianto, pa je bil sprva tak, da sem mislila, da ga bo razneslo, pol pa se je kar malo zmehčal :(((

:-))))

čisto enostavno :-)))

leta :-(((

No, teta Estera, si kaj poslušala nasvete sinoči?
To, da so vzrok leta, ne drži. Nekateri pač potrebujejo več stimulacije.

Bolj nazorno prosim;))))

Tisto, kot sem ti napisal včeraj – maksimalno ga zrajcaj, pa boš vidla trdoto – skoraj kot pri meni!

SKORAJ kot pri tebi?? :))))))))))))

Tako kot pri meni ni moglo biti, ker imam bistveno večjega kot tvoj dragi!

New Report

Close