Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu On bi

On bi

Kako pa lahko ti to veš;))) Nisem opazila, da bi imel moj dragi nagnjena do moških!

Jaz to vem, ker sem unikat. Sicer pa imaš možnost prepričati se, pa še zastonj je!!

Na žalost ni zastonj. Predrago bi plačala (s familijo). Ni vreden niti, če je iz zlata. Sorry! Hvala vseeno za ponudbo, bo mogoče katera druga “gor” padla!

eh eh eh eh eh…. familija pa sploh ne rabi nič zvedet…

(KIR, dolžn si mi pivo :-)))) )

mm, plačam, sam če dobim, pa izgleda, da si ne upa. Bi potem hotla še

ok… si bom zapomnu; držim za besedo :-)))

NČ ne bo s pivom :)))))

Zdej bo pa eden žejen, en pa nepotešen! ha, ha
Aja dva nepotešena – mislim tudi nate!

Misliš? Se bom dans tako potrudla, da če ga ne vrže v orbito in mene zraven, pol pa te pokličem, velja?

Dogovorjeno! Bova šla pa midva v MARSOVO!

eh… škoda :-)))

pivo, pivo, pivo…. :-))))

Eh, moški. Sam pivo vam hodi po glavi ;)))

pa seks :-))))

No, to pa ne samo moškim;)))

Vedno bolj opažam, da si prava ženska!

No, Estera, ga imaš še vedno v “orbiti”, ker te nikjer ni?

Mogoče ti je že kdo podobno odgovoril, ker nisem bral odgovorov.
Skratka razlogov je lahko več. V največji meri stres, skratka, da ga kaj muči. Športi ki poženejo tetosteron (moški hormon) po žilah, ogromno pomagajo, tek, kolo,…. Če ima prekomerno težo tudi hujšanje lahko pomaga. Lahko bi poskusila s temeljitim pogovorom, kaj mogoče on pričakuje od seksa, kaj mu je všeč.
Vzrok pa je tudi lahko navsezadnje tudi to, da ima mogoče ljubico, ki ga vzburi, se pravi pri tebi pa tega poželenja ne čuti več, žal…

Sem bila žal odsotna. KIR nič ne bo s pivom;))))

se javim jaz da ti opedenam tamalo. a si za?

Če ni nič s pivom, tudi ti ne boš pedenal! Saj vidiš, da jo je teta Estera že doma popedenala!

Hej KIR dobro jutro! Pust medveda, zna mislt sam s spodnjo glavo! Sem dons kr mal utrujena;)))

Zdravo! Očitno si res imela burno noč. Vidiš da gre, samo malo se moraš potruditi. Zdej boš mela pa tri dni zmatrano muco!

Ej, to pa ne. Bomo kar že dons nadaljevali. Jaz bi že zdej, pa sem v službi. Matr bi rabla dopust:)))))

za pir sem se jaz prijavu :-))))

New Report

Close